Registrace, zprávy, nový přijímač a tak podobně..

Tady prosím pište své názory a připomínky k tomuto fóru
Odpovědět
Uživatelský avatar
mt_beran
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 26.srpen 2014 - 15:20
satelitni prijimac: Gigablue HD Quad Plus

Registrace, zprávy, nový přijímač a tak podobně..

Příspěvek od mt_beran »

Poravdě bych své potřeby odbyl soukromou zprávou adminovi/moderátorům, ale protože tato fíčura je nováčkům zapovězena a další témata, kam bych to mohl hodit jsou zamčená, položím pár otázek a návrhů v tomto novém tématu, neb nějak nevím jak na to jinak:

1. Zprávy. Jsem asi v 10 jiných fórech - např. astronomickém a modelářském. Všude soukromé zprávy fungují i nováčkům. Proč je to tady jinak? Nemusel bych zakládat toto téma, které mi přijde na diskusi fakt divné.. 8) Pokud je za tím nějaký rozumný důvod který mi uniká, nešlo by vypublikovat nějakou sdílenou schránku kam by se dal poslat email? To by třeba uvítali i nešťastníci, co nezvládli nástrahu logickomatematické hádanky viz. další bod..

2. Registrace. "Zadejte adresu webu, na který se registrujete - ve trvaru www.123.aa ..atd. doporučuji upravit na "..- ve tvaru www.xx-xxxxx.xxxx ..", nebo ten tvar neuvádět vůbec a jen napsat že bez http://. To stávající ".aa" svádí k prvnímu pokusu ".in" a druhému ".cz". No, napotřetí už jsem to trefil. :D

3. Můžete někdo založit sekci pro přijímače Giagablue? Myslím, že téma HD Quad Plus by mohlo být brzy populární..
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Registrace, zprávy, nový přijímač a tak podobně..

Příspěvek od toprun »

K bodu 2 tu máš celé vlákno: http://ab-forum.info/viewtopic.php?f=10&t=56295
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Registrace, zprávy, nový přijímač a tak podobně..

Příspěvek od Steiner »

K bodu 1.
Vzhľadom na značne rozmohnutý spam ktorý už dokázal obísť aj viacej rôznych typov ochrán bola na fóre zapnutá taká rázna ochrana že prvý príspevok každého novo registrovaného člena fóra sa na fóre sprístupní až po schválení moderátorom.
"soukromé zprávy" sú z pohľadu fóra brané ako príspevok, preto sú členom s počtom príspevkov 0 na fóre zakázané.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
mt_beran
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 26.srpen 2014 - 15:20
satelitni prijimac: Gigablue HD Quad Plus

Re: Registrace, zprávy, nový přijímač a tak podobně..

Příspěvek od mt_beran »

toprun: Ano, hledal jsem, abych to tam zvěčnil, našel jsem, ale je zamknuté.. :)
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 678
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: Registrace, zprávy, nový přijímač a tak podobně..

Příspěvek od furko »

Žeby také opatrenia lebo nový užívateľ-user má na prvý príspevok,hneď takú otázku?! Aký bude mať potom prínos pre toto fórum? Byť na na mne ani tento príspevok neschválim!
Uživatelský avatar
mt_beran
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 26.srpen 2014 - 15:20
satelitni prijimac: Gigablue HD Quad Plus

Re: Registrace, zprávy, nový přijímač a tak podobně..

Příspěvek od mt_beran »

Steiner: Dík za věcné vysvětlení. ad-1 chápu, to mne nenapadle a je přitom vcelku rozumné. Možná by to stálo za nějaké info při registraci, že to takhle funguje.

Pod čarou:

Furko: No, co jsem psal nemělo vyznít konfrontačně, ale věcně a jako věcné návrhy, zejména ad 2 a 3. Poud tě to omylem nastartovalo, tak sorry :) Pokud jsi to ale o těch přínosech myslel vážně, tak to ovšem stojí za hlubší zamyšlení.. :unknown:
Odpovědět

Zpět na „Názory, informace a připomínky k tomuto fóru“