došlo ke změně

Tady prosím pište své názory a připomínky k tomuto fóru
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: došlo ke změně

Příspěvek od mmiriboy »

wasrman píše: No a myslíš,že jsem rodil jen já a moderátoří :?: Ale ted´vážně podle počtu přečtení si myslím,že to vadilo i ostatním uživatelům jen se neozvali,aby nebyli uráženi,že jsou líní a neschopní ....(neber to na sebe)
No ono sa vraví: Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra - aspoň budeš mať 2 dni voľna! :D
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
wasrman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 07.srpen 2007 - 16:51

Re: došlo ke změně

Příspěvek od wasrman »

Včera jsem si bez problémů tyto stránky po dlouhé době co sem nechodím prohlédl, dnes je to úplně na hovno,no tak to zrušte !!! autoservis který neodvádí kvalitní služby zkrachuje....lidé co nám dnes předpovídají počasí mění nejmín´třikrát za měsíc ty svoje předpovědi a stejně je to úplně jinak....kam jsme se to dopracovaly ....a o tom svědčí i mizerná návštěvnost tohoto fóra ....NO a ted´zvýším návštěvnost i počet příspěvků,protože se do mě pustí všichni adminové a jejich kamarádi.
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Re: došlo ke změně

Příspěvek od Bilardos »

wasrman píše:Včera jsem si bez problémů tyto stránky po dlouhé době co sem nechodím prohlédl, dnes je to úplně na hovno,no tak to zrušte !!! autoservis který neodvádí kvalitní služby zkrachuje....lidé co nám dnes předpovídají počasí mění nejmín´třikrát za měsíc ty svoje předpovědi a stejně je to úplně jinak....kam jsme se to dopracovaly ....a o tom svědčí i mizerná návštěvnost tohoto fóra ....NO a ted´zvýším návštěvnost i počet příspěvků,protože se do mě pustí všichni adminové a jejich kamarádi.
Těžké pořád dokola vysvětlovat lidem, co do toho nevidí. Starý systém byl z hlediska zabezpečení hodně děravý a přechod na nejnovější verzi systému je dle mě opravdu zcela logický. Bohužel starý vzhled zatím není na největšinovější verzi systému autorem zveřejněný. Bohužel prostě nelze dát nové auto a nechat na něm starou kastli, když k novému autu vůbec nepasuje.
Znovu opakuji, že defaultní vzhled není jediný a stále máte možnost volby, což není u webů zcela běžné, že se admin hraje a upravuje vždy několik vzhledů, aby se pokusil vyhovět alespoň většině uživatelů. Bohužel se nelze zavděčit všem.
.: qviart LUNIX3 4K :.
.: Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum :.
Uživatelský avatar
Kema
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 30.říjen 2006 - 11:33
satelitni prijimac: Dreambox 800 HD se
Bydliště: Teplice

Re: došlo ke změně

Příspěvek od Kema »

Bilardos píše:Takže.

Kdo má problémy s výchozí šířkou ABF nastavenou na 1200px, může si v nastavení vybrat skin AcidTech960.
Ten má šířku 960px, což je šířka před změnou šířky.
Ahoj
Vrátíte nám také skin AidTech960?
Díky
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Re: došlo ke změně

Příspěvek od Bilardos »

Kema píše: Ahoj
Vrátíte nám také skin AidTech960?
Díky
Už je k dispozici i skin 960 ;-)
.: qviart LUNIX3 4K :.
.: Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum :.
Uživatelský avatar
Kema
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 30.říjen 2006 - 11:33
satelitni prijimac: Dreambox 800 HD se
Bydliště: Teplice

Re: došlo ke změně

Příspěvek od Kema »

Děkuji :-)
wasrman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 07.srpen 2007 - 16:51

Re: došlo ke změně

Příspěvek od wasrman »

Přihlásil jsem se,zvolili jsem vzhled fóra který mi vyhovuje,ale když se na forum mrknu jako nepřihlášeny,mám tam vzhled fóra,který mi nevyhovuje proč tomu tak je ?
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: došlo ke změně

Příspěvek od marecek29 »

Protoze forum ho ma nastavene jako default.
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Re: došlo ke změně

Příspěvek od Bilardos »

wasrman píše:Přihlásil jsem se,zvolili jsem vzhled fóra který mi vyhovuje,ale když se na forum mrknu jako nepřihlášeny,mám tam vzhled fóra,který mi nevyhovuje proč tomu tak je ?
Dokud se nepřihlásíš, tak systém nemůže poznat, že jsi to ty a že ty chceš mít tak a tak nastaveno...
.: qviart LUNIX3 4K :.
.: Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum :.
wasrman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 07.srpen 2007 - 16:51

Re: došlo ke změně

Příspěvek od wasrman »

No a proč bych se měl neustále přihlašovat a odhlašovat na jiných sat forech to jde bez problémů i bez příhlašování...mě to nebaví být neustálým rebelem,ale pokud nevíte jak to nastavit tak jste do toho neměli štourat !!!
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: došlo ke změně

Příspěvek od toprun »

Použij tlačítko "zapamatuj si mě" při přihlášení a nemusíš pak řešit prkotiny ve dvou vláknech.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: došlo ke změně

Příspěvek od marecek29 »

Ale on nechce byt prihlasenej(ani pouzit skryt muj stav po prihlaseni).Proste musi byt po jeho.
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
wasrman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 07.srpen 2007 - 16:51

Re: došlo ke změně

Příspěvek od wasrman »

Nechápu proč bych se měl neustále přihlašovat a odhlašovat ? A ještě větší pitomost je skryt muj stav po prihlaseni,proč bych se měl skrývat může mě někdo objasnit k čemu je dobré se skrývat jako přihlášený ? Prostě nemusí být po mém,ale budu se opakovat na většině internetových stránek nemám problém....nesnažte se házet svoji neschopnost na někoho jiného.Kolik internetových stránek navštívíte za večer....na každou z nich se přihlašujete ?
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: došlo ke změně

Příspěvek od marecek29 »

Jen ze zvedavosti,proc se odhlasujes ?
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: došlo ke změně

Příspěvek od toprun »

wasrman píše:Nechápu proč bych se měl neustále přihlašovat a odhlašovat ? A ještě větší pitomost je skryt muj stav po prihlaseni,proč bych se měl skrývat může mě někdo objasnit k čemu je dobré se skrývat jako přihlášený ? Prostě nemusí být po mém,ale budu se opakovat na většině internetových stránek nemám problém....nesnažte se házet svoji neschopnost na někoho jiného.Kolik internetových stránek navštívíte za večer....na každou z nich se přihlašujete ?
A umíš číst? Přečetl sis co jsem ti napsal???
BTW: i v tom 2. vláknu??? ](*,) ](*,) ](*,)
Ono totiž intrnetová stránka není totéž jako stránky fóra, keré si přizpůsobuješ podle sebe.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
wasrman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 07.srpen 2007 - 16:51

Re: došlo ke změně

Příspěvek od wasrman »

Již se mě sem ani nechce chodit a číst přispěvky moderátorů tohoto fóra,že jsem neschopný a neumím si najít ten správný internetový prohlížeč,že mám starý monitor,starý počítač atd.
wasrman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 07.srpen 2007 - 16:51

Re: došlo ke změně

Příspěvek od wasrman »

d marecek29 / a proč se odhlašuješ Ty ? právě ted´ jsi odhlášený.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: došlo ke změně

Příspěvek od revis »

Mas vsetko Ok . Reklamu na ine stranky tu nemusis robit. Na abfore je vsetko nastavene tak ako je .
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: došlo ke změně

Příspěvek od toprun »

wasrman píše:d marecek29 / a proč se odhlašuješ Ty ? právě ted´ jsi odhlášený.
A jak si poznal, že je odhlášený? Protože je OFFLINE? To může být, ale jakmile otevře stránku fóra, systém ho automaticky přihlásí, protože si to při prvním přihlášení zatrhl.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: došlo ke změně

Příspěvek od liquere »

mala otazka pre adminov, neda sa nastavit forum tak,aby sa nezbierali uzivatelovi notifikacie do zoznamu, ale aby prisiel len email na to co si nastavi sam pre svoj profil,dakujem ?
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Odpovědět

Zpět na „Názory, informace a připomínky k tomuto fóru“