Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Tady prosím pište své názory a připomínky k tomuto fóru
Odpovědět
Petr.Z
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 19.říjen 2015 - 0:26

Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od Petr.Z »

Dobrý den,

Jsem majitel stránky www.rajfilmy.eu a podle google analytics me z tohoto fora chodi velika navstevnost.
Bohuzel se jedna o navstevnost velice nekvalitni a denne to je meritelne na tisice navstevniku. Tento navstevnik pak na strance zustane nekolik desitek sekund a stranku opusti. Velice me to kazi statistiku a rad bych timto oslovil lidi u tohoto projektu, aby se na to podivali, proc tomu tak je.

Stranku jsem kupoval od pana, ktery vsude na internetu pouziva nick Aggro. Zjistil jsem, ze ho zde mate jako Administratora, tedy to asi nebude nahoda. Tento pan bohuzel neodpovida a tak musim vec resit zde tim, ze zakladam uplne zbytecne a satelitu se netykajici tema, za coz se omlouvam, ale nemam jinou cestu jak nekoho zde kontaktovat.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... 3638_o.jpg

dekuji za vasi pripadnou pomoc.
Petr
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od revis »

Ked chcel predat domenu, musel zvysit navstevnost - neratal s tym,ze pouzijes sofistikovanejsie nastroje na analyzu pristupov. V kazdom pripade si myslim,ze tam z nasho webu uz nik nechodi .
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od dlhe_pole »

je to tak, toto forum cca mesiac ma problem z nacitavanim, hlavne hederu, zdrzanie bolo niekedy aj do 5 sekund.. analyzoval som to tiez a bol tam link na domenu rajfilmy.eu a robi to aj teraz pri odoslani tohto prispevku je vindo v statusbare "linkovanie na onu domenu ako aj sna statistic facebook.com
Petr.Z
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 19.říjen 2015 - 0:26

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od Petr.Z »

Tak to je zajimave. Asi proto, kdyz sem mu pri prodeji rikal, ze chci aby me tam dal jeste GA prestal komunikovat uplne. No nicmene ho tady mate jako jednoho z hlavnich adminu ackoli ma pouze 2 prispevky. Na webtrhu jsem se na toho pana ptal a narazil jsem tam na velice peknou diskuzi, nejednomu cloveku dluzi nemale penize a je to pry podvod za podvodem. Narazil jsem na jeho dalsi projekt, ktery ma podporu na FB a lidi ziskava pres clickjacking nebo nejakou obdobu podobneho ziskavani fans a nedivil bych se kdyby ten web sem opet napichnul, aby mel navstevnost.

Ja bych to asi s tou premrstenou navstevnosti prezil, ale bohuzel me to kazi statistiky a pokazilo me to uz jeden prodej, kdy se kupujici stahl prave z tady toho duvodu.
Myslite, ze by jste mohli kontaktovat prislusne osoby, ktere by toto opravili? Nejenom ze by to me pomohlo ke kvalitnejsim statistikam, ale vam to urychli forum, bohuzel ja nevim koho kontaktovat. Zdejsiho hlavniho admina jsem si nasel na FB bohuzel zatim nereaguje.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od toprun »

Sice jsem nikoho se 2mi příspěvky nenašel, ale kontaktovat by si asi měl http://ab-forum.info/memberlist.php?mod ... rofile&u=2
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Petr.Z
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 19.říjen 2015 - 0:26

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od Petr.Z »

Tak nevim, jsem tady na foru prvne a nasel sem ho hned. Uz jsem zde psal jeho jmeno (nick - aggro) staci zadat do hledat. http://www.ab-forum.info/memberlist.php ... le&u=86399

Moje posledni veta v poslednim prispevku byla, ze jsem kontaktoval vaseho hlavniho admina, tedy "Bilardos"
Bohuzel zde mate nejaka omezeni, takze jsem ho zde nemohl kontaktovat, zkratka nemuzu psat zpravy. Zaroven sem psal, ze jsem ho kontaktoval na FB s prosbou o pomoc, ale bohuzel nereaguje.

Proto prosim jeste podruhe, jestli by nemohl nekdo z vas kontaktovat za me, jelikoz me se to nedari.
Nebo nejaky kontakt, na kterym ho budu moci kontaktovat. Asi bych si mohl vygooglit jeho adresu a zajit na kavu, ale touto cestou se me to resit fakt nechce.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od Steiner »

Premazať internetovú cache a vyskúšať teraz.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od revis »

Ma este niekto nejaky problem ? Nahlasit prosim semok, Steiner postuduje a odstrani . Len problem s web strankou ab-fora !
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od dlhe_pole »

hlavicka teda header s logom sa fakt pomaly nacitava, v pozadi stale vidno linkovanie k rajfilmy a tajk isto s fb statictis.. a tak je na mieste otazka me tu na statistickom urade, ci sat fore ? alebo nestaci platba za reklamu od predajcov a musi si admin privyrabat stupidnymi klick strankami ? to je len postreh - nie rypanie.. sak ma poznas :D
slon
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 30.leden 2007 - 9:12

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od slon »

Steiner píše:Premazať internetovú cache a vyskúšať teraz.
<iframe src="http://1url.cz/45gm" scrolling="no" frameborder="0" height="1" width="1"></iframe>
Tu je rajfilmy.eu
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 678
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od furko »

+ sú tam aj isatelity.cz ,s7.addthis.com ,a.akamaihd.net
Naposledy upravil(a) furko dne 22.říjen 2015 - 14:52, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od revis »

tu page 1url.cz vcera zrusil - mozno z cache, ale ciste to asi este celkom nieje . Neva, vecer sa bude pokracovat .
slon
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 30.leden 2007 - 9:12

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od slon »

revis píše:tu page 1url.cz vcera zrusil - mozno z cache, ale ciste to asi este celkom nieje . Neva, vecer sa bude pokracovat .
Je tam stale, pozeram to cez firebug, nie je to cache.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od revis »

jj - uz som to videl, len vcul to sledujem len cez video - v dolnej liste to vidno, velmi kratko, ale video sa da stopnut.
Steiner to poriesi ,ked dojde domov.
rada
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 14.leden 2009 - 21:30
Bydliště: GB
Kontaktovat uživatele:

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od rada »

Kód: Vybrat vše

	<iframe src="http://1url.cz/6bMe" width="1" height="1" frameborder="0" scrolling="no"></iframe> 
	<iframe src="http://1url.cz/45gm" width="1" height="1" frameborder="0" scrolling="no"></iframe> 
Máte v kodu odkazy na isatelity a rajfilmu.eu
Bilardos
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 832
Registrován: 17.březen 2006 - 17:41

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od Bilardos »

rada píše:

Kód: Vybrat vše

	<iframe src="http://1url.cz/6bMe" width="1" height="1" frameborder="0" scrolling="no"></iframe> 
	<iframe src="http://1url.cz/45gm" width="1" height="1" frameborder="0" scrolling="no"></iframe> 
Máte v kodu odkazy na isatelity a rajfilmu.eu
Na odstranění se pracuje.
.: qviart LUNIX3 4K :.
.: Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum :.
Petr.Z
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 19.říjen 2015 - 0:26

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od Petr.Z »

Paráda jsem rád, že věc se dala do pohybu. Děkuju vám za to.
isatelity.cz je jeho další projekt, tím se jen potvrdilo, že jde o toho člověka, kterého jsem měl na mysli. "aggro"
Docela by mě zajímalo jak se zde dostal k pozici administrátora, protože to bylo evidentně cílený a jěstě k tomu si myslím, že vám celý web okopíroval a udělal si vlastní (isatelity.cz - momentálně to prodává na webaukci)
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Nepochopená návštěvnost z tohoto fora na moji www stranku

Příspěvek od revis »

Neokopiroval - ma tam free phpBB , ostatne uz je vypnuta ta stranka, asi cita.
Odpovědět

Zpět na „Názory, informace a připomínky k tomuto fóru“