nedostupné abf

Tady prosím pište své názory a připomínky k tomuto fóru
Uživatelský avatar
baranček
Odborník
Odborník
Příspěvky: 359
Registrován: 19.duben 2008 - 11:49
satelitni prijimac: VU+SOLO4k,Octagon sf8008 mini
Bydliště: Banská Bystrica

Re: nedostupné abf

Příspěvek od baranček »

edy05-v webovom prehliadači treba zapnúť VPN-a AB funguje :)
konečne mám čas na koníčky :book:
VU+solo 4k image Open Black Hole 5.2 a Openmultiboot :)
Octagon sf8008 mini image Egami 10.3-R 5 a Egami Multboot
ET-4000 image Openpli 7.3
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: nedostupné abf

Příspěvek od bystrik »

OK , vďaka Baranček. Ja som mal podobný problém . Na stránku AB fóra som sa dostal, ale nešli mi poslať iba SS ,súkromné správy. Čo je divné, vždy sa mi SS podarilo poslať až po viacerých pokusoch. Dostal som odpoveď, ako sa tu spomína, že som na black liste.Momentálne to už ide OK a ani som nič nenastavoval.Jednalo sa o Wifi pripojenie mobilom Samsung na router domácej siete.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: nedostupné abf

Příspěvek od liquere »

Neviem ale este nikoho nenapadlo, ze by to mohli byt Putinovi hackeri? Ved cela europa je dnes v hackerskej horucke .... :D
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
edy05
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 13.červenec 2007 - 16:48

Re: nedostupné abf

Příspěvek od edy05 »

baranček píše:edy05-v webovom prehliadači treba zapnúť VPN-a AB funguje :)
nic som neprestavoval a uz to ide.....resp. do 20.12.2016 to slapalo bez problemov, potom tma a od vcera bez toho, ze by som cosi prestavoval uz zase forum ide... (preinstalovaval som windows a menil iny antivirus (z eset na avast som presiel pred tyzdnom.... po zmene aj tak forum mi neslo....)), ak mi nahodou vypadne, zacnem sa vrtat v nastaveniach a skusim....diky za radu...
davidas
Odborník
Odborník
Příspěvky: 465
Registrován: 25.listopad 2007 - 19:15

Re: nedostupné abf

Příspěvek od davidas »

dnes, asi hodinu nedostupne, bez hlasky....
skype = davidas-cz
Zgemma H7s, Octagon SF8008, Extrend ET8000
local - 0624 full cz-sk, 0B01 (NC+), 0650 (Orf), 1830 (HD+)
hop - 0653
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: nedostupné abf

Příspěvek od Steiner »

Záleží aj od providera cez ktorého sa pristupuje. Sám to vidím u seba, cez jedného ide, cez druhého nie. Niekedy pomôže toto:
http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www. ... orum.info/
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
rosssss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 56
Registrován: 19.srpen 2007 - 19:37

Re: nedostupné abf

Příspěvek od rosssss »

ab neslo ani na mobilnich datech, bez priznaku, nekonecne nacitani v tom samem case jak pise kolega
Uživatelský avatar
baranček
Odborník
Odborník
Příspěvky: 359
Registrován: 19.duben 2008 - 11:49
satelitni prijimac: VU+SOLO4k,Octagon sf8008 mini
Bydliště: Banská Bystrica

Re: nedostupné abf

Příspěvek od baranček »

áno tak ako píše rosssss ja mám troch providerov a nekonečné načítanie sa konalo
konečne mám čas na koníčky :book:
VU+solo 4k image Open Black Hole 5.2 a Openmultiboot :)
Octagon sf8008 mini image Egami 10.3-R 5 a Egami Multboot
ET-4000 image Openpli 7.3
miked

Re: nedostupné abf

Příspěvek od miked »

mne prave posledne 3 dni bezi toto forum naopak velmi rychlo... ze som sa az cudoval... forko je teraz naozaj velmi rychle, akoby bolo spustene na lokalnej sieti :)

kazdy clovek ktory reportuje chybu spojenia, by mal napisat svojho providera, rychlost donwload-internetu a hlavne typ pripojenia (s WiFi na notebookoch sa mozte ist leda tak past), pretoze inac bez tohto tuna riesit odozvu z webstranok je troska "mimo misu" ako Cesi hovoria... napriklad spominany mobilny internet je samo o sebe strasne kolisavy po vsetkych strankach (sila signalu, kvalita signalu, vytazenost datovych 'liniek', nejake spomalenie v mobilnom zariadeni samotnom - ak v pozadi bezi nejaka appka ktora zatazuje cely system napriklad) - tak preco ho tu vobec spominate niekto... testovat pripojitelnost cez mobilny internet predsa nemozete... mobilny internet je schopny aj hodinu nefungovat pokial ste v nevhodnej lokalite

z pohladu kazdeho laika je kazde forum aspon raz za hodinu nepouzitelne... spomalenie webstranok moze byt sposobene napr. Ad-Blocker addonom v prehliadacoch na blokovanie reklam, na filtrovanie scriptov (musi preverovat tisice zapisov na zhodu v http-liniek alebo zhodu v scriptoch)... spomalenie sa dostavi ani neviete jak a preco a kedy... skuste aspon ten blby tracert prikaz pouzit :) na odkrokovanie spojenia az k cielu a ukazat na forku v CODE BB-TAG ze kam ste sa az dostali... urcite len na server providera a uz nikde dalej :)

pripojenie cez proxy je pouzitelne len ako docasne riesenie, pretoze to je len zase zbytocne a dalsie spomalovanie pripojenia... samozrejme ak by ste dostali nechceny autoban, aky dal provider nedavno mne v sieti nasho providera (z neznameho dovodu) tak samozrejme ano, treba pouzit proxy, kedze vo vlastnej sieti sa uz potom nijak napriamo nepripojite... tiez "viac providerov" otestovat neznamena vzdy uspesnost testu pripojenia, nakolko moze ich byt aj viac spolocnych co vsetci bezia cez rovnaky prenajimany uzol, povedzme dotiahnuty z chrbticovej siete Slovanetu, vedenej z BA SIX-u do vychodoslovenskeho kraja, a na tomto uzle bude udeleny "BAN" ...to je zbytocny test tym padom... jedina osvedcena metoda, je skusit sa pripojit na server, kde sidlia webstranky ab-forum zo zahranicia a teda cez externy proxy server (v niektorych web prehliadacoch tzv. vysoky stupen pre "anonymne prohlizeni")

internet bol vymysleny preto, aby spajal ludi a ulahcoval im zivot a aby bol zdarma pre vsetkych... opak sa stal bohuzial pre civilizaciu pravdou :) co internet, to peniaze :) vsetko sa kontroluje, sifruje, detekuje, skenuje, sniffuje, ovlada, meni, zakazuje, obmedzuje a tak uz v konecnom dosledku ani nemozme hovorit o internete ako takom... je to zasrana obrovska komercna siet, ktoru ako to uz v sprostej nasej civilizacii chodi, vzdy niekomu patri... a jej vlastnik si na tej sieti uskutocnuje svoje najtajnejsie zakomeplexovane priania, v zmysle ze "zablokujem hentoho, lebo mi ESET od mojho kamosa ktory je vlastnikom ESETu, zobrazuje velmi vela potencialnych 'hrozieb' tak a ja nechcem riskovat" :D svet ovladaju tupci s peniazmi a bohuzial nie inteligentni ludia... a tak to treba aj chapat... a bude to len horsie a horsie... ale dost filozofie alebo uvah :) ak vam nieco nejde, napiste furt toho blbeho providera aspon alebo typ spojenia a rychlost... niekto je pripojeny s notebookom na WiFi a stazuje si ze mu natahuje pomaly webstranky... LOL akoze... ved len samotne naviazanie komunikacie s nejakou webstrankou na ceste od WiFi drivera v notebooku po samotny WiFi AP (router) trva radovo aj 100vky milisekund !!! neviem jak niekto moze pouzivat WiFi... es ist eine grosse katastropisch :)
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: nedostupné abf

Příspěvek od marecek29 »

Rano taky nic,ani Pc ani mobil pres data.
Pripojeni sice wifi ale nestezuju si.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: nedostupné abf

Příspěvek od toprun »

Tak momentálně se na forum dostanu jen přes data na mobilu. Zhruba od 17:15 hodin. Z ničeho nic to na PC vypadlo a nejede to dosud. Odeslal jsem příspěvek a na forum jsem se už pak nedostal.
Edit: ISP: PODA
Naposledy upravil(a) toprun dne 17.leden 2017 - 21:24, celkem upraveno 3 x.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: nedostupné abf

Příspěvek od decik »

toprun píše:Tak momentálně se na forum dostanu jen přes data na mobilu. Zhruba od 18 hodin. Z ničeho nic to na PC vypadlo a nejede to dosud.
Provider? :-)
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: nedostupné abf

Příspěvek od Steiner »

Fórum sa stará aj o tvoje dobro, aby si sa aj pekne vyspinkal, a nie len lietal po fórach. Večerníček a šup, šup do postieľky. :lol:
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: nedostupné abf

Příspěvek od toprun »

Ve čtvrt na šest ještě večerníček nedávají. :D
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: nedostupné abf

Příspěvek od liquere »

pekne ste to hore urobili, neviem kto ale pekne .......
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: nedostupné abf

Příspěvek od toprun »

Tak u mě se zatím nic nezměnilo. Na fórum jen přes data. Přes WiFi mám smůlu. :(
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: nedostupné abf

Příspěvek od Steiner »

liquere myslel zrejme horný smútočný banner, inak na lokáloch niekedy treba dať reload/refresh stránky aby to nabehlo.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: nedostupné abf

Příspěvek od liquere »

hej to som myslel, pekne ...... :good:
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: nedostupné abf

Příspěvek od toprun »

Tak dneska mi AB-F začalo z ničeho nic zase fungovat přes domácí WiFi. Jsem zvědavý jak dlouho. :)
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: nedostupné abf

Příspěvek od vensan »

toprun píše:Tak dneska mi AB-F začalo z ničeho nic zase fungovat přes domácí WiFi. Jsem zvědavý jak dlouho. :)
Ja som poziadal svojho poskytovatela o zmenu ip adresy a problem bol vyrieseny sice to moze sposobit naslednu robotu naviac ale co uz.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Odpovědět

Zpět na „Názory, informace a připomínky k tomuto fóru“