Vánoční soutěž

Tady prosím pište své názory a připomínky k tomuto fóru
Odpovědět
Skywalk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 02.říjen 2022 - 21:37

Vánoční soutěž

Příspěvek od Skywalk »

Myslím že by se měla obnovit,zvedl by se zájem o satelitní vysílání.Já se vždycky na ni těšil. Co si o tom myslíte?
honzá
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 08.srpen 2013 - 14:34

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od honzá »

zaujimave, si tu rok, mas jeden prispevok a minuly rok "vanoční soutež" nebyla.. tak ako mozes napisat ze vzdycky sa nani tesis ty vole ?
ale uznavam, kazda socka sa tesi na nieco zadarmo :D
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 13.prosinec 2023 - 20:45, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Skywalk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 02.říjen 2022 - 21:37

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od Skywalk »

Vidím že jsi pohotový,bohužel mám novou registraci, pro nějakou chybu ve zdejším systému jsem se nemohl přihlásit a nepomohli mi ani moderátoři takže mám jiný alias. Puvodně airclub.
Skywalk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 02.říjen 2022 - 21:37

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od Skywalk »

A tu socku sis mohl odpustit .....Inteligente ze Záhoria
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 677
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od furko »

Je stým moc roboty.
Musíš mať voľný čas, osloviť sponzorov najlepšie osobne, ty tiež niečo chcú na oplátku a hlavne musí to chcieť majiteľ fóra, moderátori sú tu len na okrasu, podaktorí.
Nakoniec prídeš k tomu že zadarmo ti to nikto nebude robiť a pre tých pár návštevníkov čo sem chodí je to už nerentabilné.
Takže tak nejak k súťaži.
Skywalk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 02.říjen 2022 - 21:37

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od Skywalk »

OK, dik za odpověd ohledně soutěže. Z chování odpovědi /honzá/ jsem ale znechucený a takový by měl dostat okamžitý Ban, Děkuji.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od 9000peter »

Presne tak ako píše furko zober si od kedy tu na fóre nebol admin.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od VTronik »

Skywalk píše:... Z chování odpovědi /honzá/ jsem ale znechucený ...
Souhlasím. I přesto, že jsme na technickém fóru, stále tu někteří píší příspěvky ne o technice, ale o tom, jaký kdo podle nich je. To je na seznamku, ne sem. Za mne je to nedodržování pravidel fóra.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
Ostrovid
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 160
Registrován: 08.červen 2023 - 12:16

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od Ostrovid »

Skywalk píše:... takový by měl dostat okamžitý Ban ....
A ja mam presne opacny nazor, ban davat takymto .....om, ktory su tu od roku 2009, ktory sem strcia nos len ked nieco oni potrebuju a aj to potom nevedia ako sa sem znovu prihlasit a tak si musia zalozit dalsi ucet, aby tu mohli zas len vychcano "smrdiet a prudit" a ked nedostanu "do papule" hned co potrebuju tak este pindaju.
A co sa tyka samotnej sutaze, ved nakup za svoje tazko zarobene Kč, € ci $ (skratka loove) nejake tie "SAT" ceny (darceky) alebo zorganizuj - vybav "SPONZORSKE" a mozes to sem ponuknut. Urcite ta nikto z vedenia fora zato neodmietne a od tialto nevyzenie. Lenze ty chces len vychcano brat a nie nieco davat.
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od VTronik »

Určitě si má každý nejdříve pročíst již zodpovězené dotazy, když má nějaký problém. S tím naprosto souhlasím a pokud to dotyčný nedělá, také bych to považoval za porušení pravidel fóra. Navíc dotaz by měl být konkrétní, aby bylo možné nějak reagovat. Stále se opakující dotazy fórum jen zaplevelují a nikam se to neposouvá.
To, jak často sem kdo chodí, je zcela jeho věc a nic to neříká o tom, zda je to člověk líný atd.
Nikoho to neopravňuje se vyjadřovat urážlivě a neuctivě ke komukoliv. Pokud se komukoliv zdá, že je dotaz nepatřičný, nemusí na něj nijak reagovat nebo radit. Zda je dotaz v souladu s pravidly a zda má být smazán, o tom rozhodují moderátoři, určitě ne uživatelé fóra.
Na tomto fóru se máme bavit a diskutovat o technických problémech a ne o osobách a jejich vlastnostech. Ať se to komukoliv líbí nebo ne.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
Ostrovid
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 160
Registrován: 08.červen 2023 - 12:16

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od Ostrovid »

Prosim, preco tu ides strasne moralizovat a prekrucas zas podstatu ? Ak sa chces hrat na "dobreho" a "ludomila" tak mas smolu s tymito dristami, nejaky chlapik z menom Jezis ta uz predbehol o cca 2000 rokov. A ze ten vedel narozdiel od teba okrem moralizovania a inych veci nieco ozaj super, a to premenit vodu na vino ! :D

Ak sem niekto pride a napise len aby sa vychcano postazoval (A stazovatel nema ziadny technicky problem ! ), ze nemoze nieco dostat zadarmo, tak za mna prepaaaac ale takeho cloveka len ....... Za bodky si dosad co chces ale urcite nie nejaku vdaku ci pochvalu.

Na zaver uz len poprosim niekoho z modov, ze ak porusujem nejake pravidlo alebo sa mu to nezda z nejakeho "moralneho" hladiska, tak nech to jednoducho zmaze. Ja to budem mlcky akceptovat a hadzat sa pre to o zem ci pod lietadlo urcite nebudem.
:poklona:
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od VTronik »

Já se na rozdíl od tebe ke tvé osobě nevyjadřuji nijak. Ty nemáš argumenty a tak opět jen popisuješ jaké mám podle tebe vlastnosti. Tak kdo tu překrucuje??? Já to rozhodně nejsem.

Kdo tě nutí reagovat na někoho, kdo si tu jen podle tebe přišel cituji "vychcano postěžovat"? Nikdo. Kdo tu tedy moralizuje v praxi?
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od 9000peter »

Neviem či sa mám smiať alebo plakať ale je neuveriteľne pri akej téme by si tu dvaja neskočili do vlasov...
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
Ostrovid
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 160
Registrován: 08.červen 2023 - 12:16

Re: Vánoční soutěž

Příspěvek od Ostrovid »

9000peter len si jednoducho otvor nieco dobre, sadni si, vyloz si nohy a relaxuj. Ved ked nejde o zivot tak ide len o ho-u-no. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Názory, informace a připomínky k tomuto fóru“