G-share seznam co jde

Moderátor: blacker91

Odpovědět
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od bystrik »

karlov píše:Dobrý den, mám dotaz jde Automotorsport. Děkuji za odpověď.
Zdar Karlov, Automotosport momentálne cez gshare nejde ...
Uživatelský avatar
accid
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 10.leden 2008 - 9:55
Bydliště: Slovenská republika

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od accid »

Zdravím...potreboval by som poradit daaku spolahlivú mašinku na G-share...
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od bystrik »

Dreamsky NXP 256 HD ...
vlasta
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 23.březen 2008 - 12:06

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od vlasta »

A kde ji sehnat
agamon37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 24.říjen 2012 - 16:39

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od agamon37 »

Dreamsky NXP 256 HD je starý šunt.Já jsem koupil Starsat 2000 HD hyper zhruba před 9.měsíci za 4000,-Kč z Dubaje(cena je včetně cla a dph) ale i tak levněji než z Francie apod.Když mohu srovnat cccam s g-share(starshare),tak kromě paketu Digitalb v hd tam je toho meně než s kvalitní c-line,např.viasat hd kanály nebo canal digital nordic hd kanály pouze pár.
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od bystrik »

agamon37 píše:Dreamsky NXP 256 HD je starý šunt.Já jsem koupil Starsat 2000 HD hyper zhruba před 9.měsíci za 4000,-Kč z Dubaje(cena je včetně cla a dph) ale i tak levněji než z Francie apod.Když mohu srovnat cccam s g-share(starshare),tak kromě paketu Digitalb v hd tam je toho meně než s kvalitní c-line,např.viasat hd kanály nebo canal digital nordic hd kanály pouze pár.
Nazdar starý šunt, ale stále ide na ňom gshare v pohode. Ale ten Starsat 2000 HD, čo si pamätám je iba o cca 3 roky mladší od Dreamsky NXP 256HD ...
agamon37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 24.říjen 2012 - 16:39

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od agamon37 »

Nazdar,máš pravdu.Taky to není žádné terno.Ono celý g-share projekt je vlastně takový komerční hack,něco jako v případě modulů Diablo.Prakticky přidají nějaký sat packet,který nemůžeš mít přes cccam,mgcamd apod. a musíš koupit jejich nový
box ,abys to mohl mít.
par
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 01.srpen 2007 - 18:52

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od par »

accid píše:Zdravím...potreboval by som poradit daaku spolahlivú mašinku na G-share...
Teraz som spuštal satelit. Z ukrajiny kupeny Sat integral cena za primač bola 56 eur a gshare garantovane na 18 mesiacov....
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od tras »

Aký je to model? Na nete je ich viac. Po prepočte zdieľačky od sovietov na 18 mesiacov to vychádza že prijímač je zadarmo.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od bystrik »

Nazdar. Tak ten prijímač Satintegral je určite väčší šunt ako Starsat 2000 HD Hyper a Dreamsky NXP 256 HD spolu ...
peterxxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 25.říjen 2009 - 19:28
Bydliště: HE

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od peterxxx »

bystrik píše:Nazdar. Tak ten prijímač Satintegral je určite väčší šunt ako Starsat 2000 HD Hyper a Dreamsky NXP 256 HD spolu ...
http://sat-integral.org.ua/index.php?to ... 0-------ma toho dost ale čo čitam tak asi nema slovenske alebo česke menu
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od jozef58 »

To si na veľkom omyle na tomto satintegral ide takmer všetko má to sk cz menu a dá sa prepísať s/n podobné ako sa dalo na dreamsky 7000 asi mesiac dozadu nabehlo g share3
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od barack »

Sat Integral Rocket to je to najlepšie čo ponuka táto značka a ak by som si mal niečo zadovážiť po nxp,,tak by to bol tento prijimač,,funkčnosť ,stabilita,pre službu g-share je lepšia ako dreamsky.
Pre porovnanie hardware,
starsat hyper-integral rocket-cryptobox600hd,,to isté
procesor Ali3511+ Ram ddr3 128Mb.
Všetky boxy vhodné na flash,,prepis S/N no.noó
par
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 01.srpen 2007 - 18:52

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od par »

bystrik píše:Nazdar. Tak ten prijímač Satintegral je určite väčší šunt ako Starsat 2000 HD Hyper a Dreamsky NXP 256 HD spolu ...
Chlape ja netušim či je to šunt ,alebo niečo ine. Bol som požiadany aby som jeden spojazdnil a bol som velmi milo prekvapeny. Primač nabehol okamžite a to cez usb wifi adapter. skusil som aj surovy reštart a všetko fungovalo hned. Je tam v menu podobne ako na NXP vypisany port 40 a piše tam G share 3 a udava to na 18 mesiacov ....Nxp mam dosť dlho a mal som s nim len raz problem a pomohol my s nim moderator -som s nim velmi spokojny. Montujem satelity dosť dlho a najväčšie šroty su stale skylink ready...
henry33
Odborník
Odborník
Příspěvky: 363
Registrován: 09.březen 2010 - 20:08

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od henry33 »

par píše:
bystrik píše:Nazdar. Tak ten prijímač Satintegral je určite väčší šunt ako Starsat 2000 HD Hyper a Dreamsky NXP 256 HD spolu ...
Chlape ja netušim či je to šunt ,alebo niečo ine. Bol som požiadany aby som jeden spojazdnil a bol som velmi milo prekvapeny. Primač nabehol okamžite a to cez usb wifi adapter. skusil som aj surovy reštart a všetko fungovalo hned. Je tam v menu podobne ako na NXP vypisany port 40 a piše tam G share 3 a udava to na 18 mesiacov ....Nxp mam dosť dlho a mal som s nim len raz problem a pomohol my s nim moderator -som s nim velmi spokojny. Montujem satelity dosť dlho a najväčšie šroty su stale skylink ready...
Normalne si objavil teplu vodu clovece tie stroje ktore podporuju G Share ja testujem roky a mal som ich vela.
karlov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 06.březen 2011 - 20:33

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od karlov »

Dobrý podvečer, jde vám po přeladění AXN HD. Po přeskenování u mne nejde. Děkuji za informaci.
bmilan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 09.červen 2007 - 18:32

Re: G-share seznam co jde / @par

Příspěvek od bmilan »

Cez aký USB wi-fi adaptér funguje NXP256 HD? Díky.
[VU+ Zero 4K, iNEOS ZX4, Prismcube Ruby, C-Tech 4100 Plus, Openbox SX4 HD, 2x Gibertini OP 100 (motor+36°E), PF no name 140 cm (27,5°W), 3x off-set 75/80/125 cm - 23,5°E/1°W/30°W]
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od bystrik »

Nazdar Milan. Ja používam WELL 150 CU a ide mi už od vstupu Dreamsky NXP 256 HD na trh spoľahlivo ...
mrvo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 22.prosinec 2008 - 13:20
satelitni prijimac: dreamsky HD2+

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od mrvo »

Ahoj , G share mi na mojich prijímačoch 7000/7500 už asi týždeň nešlape. Neviete o čo ide????
Vďaka.
Dreamsky HD2+ , motor DM2800
majky22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 17.září 2009 - 13:27

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od majky22 »

mrvo píše:Ahoj , G share mi na mojich prijímačoch 7000/7500 už asi týždeň nešlape. Neviete o čo ide????
Vďaka.
malo to slapat do sektembra,,ale asi to skoncilo,uz iba hd,stoje,,nova hd,slovenske menu 15mesiacov,preplatne,alebo sat integral rocket,ceske menu tiez 15 mes,preplatne,,vsetky mam odskusane,slapu ok,,
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Dreamsky“