Golden Interstar Xpeed LX3

Moderátor: grupen

Odpovědět
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od w.o.l.f. »

k dohledání je vše na tomto fóru
tvůrce tohoto výborného pluginu je zde registrován pod nickem
petrkl12
diskuse
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=147&t=35407
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
jdobry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 44
Registrován: 17.září 2014 - 11:28

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od jdobry »

Me matlo, ze o odkazovane vlakno neni aktualni (konci verzi 9.40). A navic sekce "download" neni na diskuse. Zkusim kontaktovat autora a uvidime.
Golden Interstar XPEED LX3; EGAMI
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

Stránka projektu:
http://code.google.com/p/csfdplugin/
Download:
https://cf0f75d6202aff6b6fc85c2dc1a19bb ... VWN3VCUkk/
ale slyším prvně, že by tento výborný plugin způsoboval nějaké potíže a už vůbec nerozumím, jak souvisí přehrávání s CSFD. Máš ho dobře nastavený?
1_0_1_2_2BC_13E_820000_0_0_0.jpg
Zkus použít tlačítko INFO (opravit / reinstalovat knihovny)
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
tajpan30
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 11.listopad 2011 - 7:07
satelitni prijimac: Vu+ solo4k, VU+ zero4k

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od tajpan30 »

Nemá niekto nahodov XPEED-LX 3 firmware od ELLANA ?
Cloud-ibox
Optibox Anacond
DM-800se
DM-500s
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Tabi »

jdobry píše: ... Pri prehravani zaznamu staci zmacnkout 2x OK a box se 100% jistotou spadne. Predpokladam ze to nebude LX3 problem ale prave kombinace openVIX a CSFD pluginu (9.50)
Mám Openvix 062 i CSFD 9.50 a žádný problém nemám.
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
jdobry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 44
Registrován: 17.září 2014 - 11:28

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od jdobry »

To je divny, ze nemas zadny problem. Vcera jsem vzal cistou instalaci OpenVIX 062, nez obnoveni nastaveni (pro jistotu) naistaloval plugin CSFD pustil nahravku a zmackl 2x tesne za sebou "OK" a spadlo to. Prvni zmacknuti OK normalne v openVix zobrazuje stav prehravani (casy pozici atd), druhe zmacnuti ukazuje metainformace, jako napriklad popis z EPG a prave misto toho me to pada.
Staci odstranit CSFD a funguje, naistalovat a pada. Zkousel jsem to opakovane se 100% uspesnosti. Kouknu na to jeste jednou dnes.
Golden Interstar XPEED LX3; EGAMI
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Tabi »

"jdobry" nic zkoušet nemusíš, myslel jsem, že máš problém s ukázkami přímo v CSFD.
Pak jsem to doma prubl a máš pravdu :oops: Při přehrávání videa při druhém OK opravdu spadne.
Nejsem si jist jestli to ve starších img Openvix fungovalo :unknown:

KEY: 352 OK
action -> InfobarSeekActions unPauseService
action -> InfobarShowHideActions toggleShow
Traceback (most recent call last):
File "/usr/lib/enigma2/python/Components/ActionMap.py", line 48, in action
File "/usr/lib/enigma2/python/Screens/InfoBarGenerics.py", line 640, in toggleShow
TypeError: CSFDopenEventView() takes exactly 1 argument (2 given)
(PyObject_CallObject(<bound method ActionMap.action of <Components.ActionMap.ActionMap instance at 0x1574260>>,('InfobarShowHideActions', 'toggleShow')) failed)
]]>
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

tajpan30 píše:Nemá niekto nahodov XPEED-LX 3 firmware od ELLANA ?
Snad jsme ti to jasně napsali na předchozí stránce. Pokud ho máš od nich koupený pošlou ti ho, pokud ho nemáš nevím co od toho image očekáváš. Naistaluj si openATV, nakonfiguruj si to podle svých potřeb a budeš spokojenej.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

@ Tabi:
Hoď to Petrovi do mailu (petrkl12 zavináč gmail.com), určitě to opraví.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od dufoq3 »

nemate niekto problem v OpenVIX s pluginom MyMetrix? - po instalacii z feedu a naslednom restarte ho sice vidim nainstalovany v menu plugins - aj viem menit jeho nastavenie, ale neponukne mi ho, ked chcem zmenit skin
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
alfsvk

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od alfsvk »

Este si doinstaluj SKIN, plugin je LEN na nastavovanie. :)
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od dufoq3 »

vdaka za info - teraz bezim prec - neskor vyskusam
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
velký Johny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.listopad 2008 - 22:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od velký Johny »

Ahojky,
jsem asi 3 týdny majitelem nového LX3. Předtím jsem používal Golden Media 9080. tedy nelunuxový přijímač. Asi jsem si ukousl moc velké sousto!!
Původní image v LX 3 jsem měl Egami 6.3 z 9.9. 2014. Vše šlapalo, jak má. byl jsem s Egami spokojený - hlavně multiboot fungoval. Nevím, co mě to pablba napadlo, dnes jsem přes feed Egami aktualizoval na verzi 6.4 z 21.10. 2014. A nastaly problémy!!
Tak jsem si řekl, že zkusim nahrát zálohu původního image (6.3). Doma jsem našel celkem tři USB flašky- všechny 8 GB - menší jsem nenašel. Vzal jsem první, zformátoval, zkopíroval instalační soubory ze zálohy. Zasunul do přístroje - při vypnutém síťovém vypínači, a nic. Box začal normálně bootovat Egami 6.4. Box flashku neviděl.
To samé jsem udělal i s druhou flashkou a to samé. Vzal jsem třetí, naformátoval, zkopíroval zálohu. Box opět instalační soubory neviděl a začal bootovat. Naskočila úvodní obrazovka Egami.
A tady nastal tem průser!!!!!!! Bootování se ukončilo a na obrazovce zůstal ten úvodní obrázek
Egami. Na pět sec zmizí, na pět sec se objeví, a tak to běží stále kolem dokola.
Vím, že jsem trotl, že jsem na Egami neměl sahat !!
A nyní, co s tím? Asi bude existovat nějaká šance dát box přes DCC do pořádku. Ale nevím, jak na to.
Poradí někdo? Prosím !!
Xpeed LX3, GM 9080 Combo, T 90
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Já bych zkusil nejdřív nahrát poslední bootloader /3.45/ a potom znovu Egami 6.4, mě funguje bez problémů.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od kudma611 »

velký Johny ako by si sa chcel spojiť s xpeedom cez dcc keď ti nenabotuje správne,ale zamrzne na začiatku.Pri nahrávaní image dúfam,že máš vložené len jeden usb kľúč-a to z nakopirovaním image,alebo zálohou.Ak ti neberie zálohu z egami 6.3 skús iné image-trebarz aj to egami 6.4 čo ti odporúča georg11-to je jedno-hlavne nech je pre xpeed lx3.Zálohy robím si aj ja,ale aj tak aspoň u mňa dôležitá záloha je setting programov uložený cez dreamboxEDIT,picony a konfiguráky oscamu,aby som sa zbytočne netrápil-a môžem nahrávať hocijaké image ktoré my pasuje do lx1 a spojazdním ho približne do 20 minút,ale už komplet aj z doinštalovaním pluginov.


.---------------------------------.
HEJ :D
Naposledy upravil(a) kudma611 dne 24.říjen 2014 - 11:16, celkem upraveno 1 x.
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od liquere »

Tak tak zaloha a kazdy img je otazka par minut.....co mas konecne KVOP ?
Starsi vedia co to je, zobaci nech si to najdu..... :D
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

Myslíš Kancelář Veřejného Ochránce Práv? :D
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
velký Johny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.listopad 2008 - 22:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od velký Johny »

Tak pánové, před chvílí jsem se vrátil domů a vyzkoušel jsem to, co mi radil georg11.
Narmátovaný USB klíč (512 MB) jsem zkopíroval 3 soubory nového bootloaderu 3.45 pro LX3.
Při vypnutém boxu - zadním vypínačem- jsem zasunul flashku do LX3 (do zadního vstupu), zapnul vypínač a a a a nic !!!
To samé jako včera, když jsem se pokoušel nahrát do boxu zálohu. po 10 sec se na obrazovce objeví obrazovka Xpeed LX3 , taková ta německá úvodní. Display boxu vypisuje "Booting".
Po dalších 10 sec úvodní obrazovka Golden Interstar Xpeed LX 3 zmizne a místo toho se objeví úvodní obrázek image Egami. V ten moment zhasne display v boxu - je černo. A tento obrázek, dá se řící pravidelně v 10 sec intervalech mizí a zase se objeví.
Box mi vůbec nenabídne instalaci souborů, uložených na USB klíči. Jako by ho vůbec neviděl.
A teď babo raď !!!!
Dovedete si představit, co jsem už schytal od manželky?
"Satelit za 10000 Kč a ty ho hned zkurvíš ! Já si pak nemůžu dojít ani s hlavou, na nehty ani na kosmetiku".
Nehledě k tomu, že jsem ho odepsal včera večer před Ordinací. Okamžitě jsem musel znovu zprovoznit starýho Goldena.
Jsem docela bezradný.
Xpeed LX3, GM 9080 Combo, T 90
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Zkus usbečko dát ještě do jiného vstupu, třeba vpředu
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od liquere »

Skus naformatovat flasku na FAT nie FAT32 a postupuj podla popisu ako sa flasuje bootloader a samotny img.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“