Golden Interstar Xpeed LX3

Moderátor: grupen

Odpovědět
MarloCZ
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 16.listopad 2014 - 2:02

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od MarloCZ »

Díky za info
Vím, že je docela problém otestovat více streamu, když člověk nemá dostatek klientskych stanic.
Mohl by jsi prosim alespon zkusit jak to jde, kdyz se pouzije to transkodovani ?
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od dufoq3 »

MarloCZ píše:Tak jsem si to znovu pečlivě tu recenzi přečetl, ale bohužel tam uvádějí jen to, že nahrávali 3 kanály na jednom tuneru najednou - tedy zkoušeli nahrávání 9 kanálů najednou (při těch 3 tunerech).
O možném počtu současných streamu, tam bohužel nic není :(
v tom pripade sorry za mylnu informaciu
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Tabi »

Tak jsem to zkusil na ATV 4.2 z LX3 jsem do PC dostal jen 3xHD stream ( 2xsat, 1xpozemka). I přesto, že jsem měl další možnost tak čtvrtý stream nejel ani do mobilu. Jo, ještě jsem přehrával internet radio do zesiku.
Transcoding funguje, ale má to určitá omezení. V ATV 4.2 se spustí z již zapnutého programu a pak lze na LX přepínat. Ale pokud chci přepnout na PC přes tranascoding musí být na LX3 ten samý program. LX3 nemá port 8002 a tak aplikace v mobilech přes transcoding nejdou. Řešení je android aplikace pro xtrend.

Transcoding v místní lan je dle mého asi zbytečnost. Možná při pomalé WiFi by se to dalo použít na HD. Uplatnění má při přehrávání mimo vlastní síť.
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od dufoq3 »

Tabi píše:LX3 nemá port 8002 a tak aplikace v mobilech přes transcoding nejdou. Řešení je android aplikace pro xtrend.
V starsich verziach ATV (4.1) aj HDF fungoval transcoding stream bez problemov na porte 8002. Nechapem preco v tom nepokracovali aj v najnovsej verzii - teraz je problem pozerat transcoding stream napr. na Iphone.
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
MarloCZ
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 16.listopad 2014 - 2:02

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od MarloCZ »

to Tabi: veliké Díky za to otestování toho streamu, asi jsi mě ušetřil velkého zklamání z nepovedené investice.
Já potřebuji, aby to zvládlo tak 6 - 7 streamu a s toho třeba dva transkodovane (prave kvuli wifi)
Bohužel tedy budu muset sve usili nasmerovat smerem ke zprovozneni nejakeho Tvheadendu na severu.
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Pre tvoje požiadavky ešte prijímač nevyrobili!
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od liquere »

Ale robi, John Deere take velke zelene......
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

MarloCZ píše:to Tabi: veliké Díky za to otestování toho streamu, asi jsi mě ušetřil velkého zklamání z nepovedené investice.
Já potřebuji, aby to zvládlo tak 6 - 7 streamu a s toho třeba dva transkodovane (prave kvuli wifi)
Bohužel tedy budu muset sve usili nasmerovat smerem ke zprovozneni nejakeho Tvheadendu na severu.
To asi nebude pro domácí využití, že? Nebo je vás doma tolik, že se současně dívá 7 lidí, každý někde jinde a na něco jiného? :shock:
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
MarloCZ
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 16.listopad 2014 - 2:02

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od MarloCZ »

toprun píše: To asi nebude pro domácí využití, že? Nebo je vás doma tolik, že se současně dívá 7 lidí, každý někde jinde a na něco jiného? :shock:
No, když už bych to pořizoval, tak bych chtěl, aby to fungovalo i v patře u rodičů. Manželka 3 děti a rodiče. Nebo vydržet až všechny děti vypadnou z baráku :)
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

No nevím. Pořídit si poměrně slušný sat. přijímač a pak obraz degradovat nějakým streamem a koukat na film na 7"... To už nemluvím o tom, jak by obraz vypadal na TV u rodičů nebo ti budou mít taky jen nějaké PC? Steam používám jen jako nouzovku v případě, že si nemůžu program pauznout. Ale každý je svého štěstí strůjcem.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od w.o.l.f. »

MarloCZ píše:
toprun píše: To asi nebude pro domácí využití, že? Nebo je vás doma tolik, že se současně dívá 7 lidí, každý někde jinde a na něco jiného? :shock:
No, když už bych to pořizoval, tak bych chtěl, aby to fungovalo i v patře u rodičů. Manželka 3 děti a rodiče. Nebo vydržet až všechny děti vypadnou z baráku :)
nejdřív si projdi a ujasni jak co funguje, každý požadavek je splnitelný. To co cheš Ty plnohodnotně za několik desítek tisíc korun:
http://www.allcnet.cz/product_info.php? ... s_id=10436
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

Pěkná raketa. :)
Za ty prachy 2x hi-end STB + multifokus a je vymalováno.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

MarloCZ píše:
toprun píše: To asi nebude pro domácí využití, že? Nebo je vás doma tolik, že se současně dívá 7 lidí, každý někde jinde a na něco jiného? :shock:
No, když už bych to pořizoval, tak bych chtěl, aby to fungovalo i v patře u rodičů. Manželka 3 děti a rodiče. Nebo vydržet až všechny děti vypadnou z baráku :)
Tady máš novinku: http://ab-forum.info/viewtopic.php?f=131&t=60380
http://vuplus.com/productZero.html
http://www.parabola.cz/zpravicky/23006/ ... aming-box/
Nikde se ale nepíše, kolik toho umí streamovat.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Tabi »

"toprun" tohle určitě není stream "kombajn". Je to klasický druhý přijímač do domácnosti. Přesně na tohle mám ENfinity.

An Ideal Solution as a 2nd Vu+ Set Top Box
ZERO is a smart choice for those using HDD integrated Vu+ models like SOLO2 and DUO2. Let’s assume you use ZERO in your room. Once connected in your home network, you can play multimedia contents stored in DUO2 or SOLO2 in the living room. ZERO is definitely the most ideal solution for your second set top box.
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

jj, to jsem samozřejmě četl, ale píšou, že je určený pro stream, takže předpokládám, že by toho mohl zvládnout víc, než klasický box, jak jsem psal, nikde se zatím neuvádí, co to zvládne.
Stream "kombajn" tu dal vlk. :)
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Tabi »

Ten kdo "nutně" potřebuje H/W transcodig na LX3 z důvodu pomalé WiFi / nepřítomnosti portu 8002 si může v mobilu / tabletu udělat přímé odkazy na transcoding videa. Sice nepohodlné, ale funkční řešení. V ATV 4.2 je tento "nouzový" způsob plně funkční.
Zde je ukázka odkazu na TV nova HD.

Nastavení v LX3:
bitrate - 500000, rozlišení - 720p, freme - 50fps, ration - auto, interlaced - ne

Odkaz v mobilu:
192.168.xxx.xxx:8001/1:0:19:13A6:C85:3:EB0000:0:0:0:?bitrate=500000?width=1280?height=720?aspectratio=2?interlaced=0
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

Ufff. :D
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od dufoq3 »

to je vsetko pekne, ale napr. mne uz cca mesiac nefunguje prepinanie na iny tuner. Cize ak chcem pozerat normalny stream, tak je vsetko o.k., ale ak zvolim transcoding stream, tak sa mi spusti len kanal, ktory mam prave zapnuty v xpeede - ostatne su cierne.

BTW. tie linky nie je potrebne vytvarat - na iOS je napr. aplikacia BlackBox - kde vies navokit transkodovany stream aj cez port 8001
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Tabi »

dufoq3 píše:Cize ak chcem pozerat normalny stream, tak je vsetko o.k., ale ak zvolim transcoding stream, tak sa mi spusti len kanal, ktory mam prave zapnuty v xpeede - ostatne su cierne.
Právě že přes takto vytvořený odkaz spustíš H/W transcoding vždy. A nemusí být ani LX3 zapnutý a ni na konkrétním kanále. Prostě tem transcodig normálně funguje, ale zjistil jsem chybu v tom, že když v mobilu běží určitý program a pak ten samý spustím přes H/W transcodig v PC LX3 se sekne. Pokud pustím normální stream tak je vše O.K.
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od dufoq3 »

No ten odkaz co si dal, je vlastne priamy odkaz na na transcoding stream napr. cez VLC - a v podstate, ked ides cez OpenWEBIF a kliknes na transcoding stream daneho kanalu, tak by ti to malo tvorit napr. vo VLC - a presne s tymto mam v poslednej dobe problem (ako som pisal vyssie). A robi mi to aj na MacBooku aj na PC a aj na telefone. Cize bude chyba v mojom image alebo niekde v prijimaci. Do nedavna mi to fungovalo bez problemov a to nie len takto, ale aj cez mobilnu aplikaciu.

Skusim to este v egami (zatial som sa s tym zabaval len v ATV - a nemal som dovod to riesit, pokial to fungovalo).

Normalny netranskodovany stream mi funguje tiez bez problemov (tak ako tebe).

Celkovo som nepochopil, preco to dali cez ten isty port 8001. V starsich image to islo cez port 8002 a tam to bola FAKT BEZ AKYCHKOLVEK PROBLEMOV...
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“