Golden Interstar Xpeed LX3

Moderátor: grupen

Odpovědět
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1665
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Žádný nový -softcam-feed-mipsel_1.0_all.ipk neinstaluj stáhni si cam přímo z egami feedu
Z kartou ICE 0D96 funguje CCcam2.3.0, oscam, doscam share link musíš nastavit v configu příslušných emulátorů. Doporučuji upgrade Egami na versi 7.1.7
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
Johnk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 33
Registrován: 30.listopad 2006 - 21:40
Bydliště: SK

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Johnk »

Vďaka, mám tam už posledné Egami 7.1.7 , z ktorého Softcams with CFG , no CFG stiahnut na 100% funkčný cccam 2.3.0 ?
prepač že sa to pýtam tak lopaťácky ale už som s tej LX3 na nervy stale seka c.link , ani jeden prijímač v sieti to nerobí len tento jeden s mipsel. Už som preskúšal všetky dostupné Image na LX3 včetne Ellana ale stále to sekne , neviem prísť na to
čo to spôsobuje. Pochopím keď to spraví oscam, doscam ale cccam kde nemáš čo pokaziť.
-
complete all 4K
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1665
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Těžko radit co stím máš, CCcam 2.3.0 je tam jen jeden a funguje jakož i ostatní emulátori
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Tabi »

georg11 píše:Tabi kde musí být titulky stažené pomocí Subssupport downloander uložené abych je mohl zobrazit? /stáhnou se do tmp ale nemohu je zobrazit/
Ano taky je mam temp. Pak spustím SubsSupport DVB player. V něm vyberu interní paměť / tmp a spustím titulky.
Titulky musíš sesynchronizovat na čas.
Přílohy
titulky2.jpg
titulky.jpg
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
velký Johny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.listopad 2008 - 22:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od velký Johny »

Když jsem včera četl velkou spokojennost od "georga11" s image Egami v. 7.1.7, rozhodl jsem,
původní verzi 7.1.0 zaktualizuji na 7.1.7. Najel jsem si v menu na Egami news-rozklikl jsem. Vybral jsem si poslední aktualizaci Egami 7.1.7, přečetl jsem si pod žlutým tl. změny a zmáčkl zelené k provedení aktualizace.
Ta byla hotová asi po 35 sec.
První věc, kterou jsem chtěl po restartu boxu vyzkoušet byla funkčnost HBBTV. Nainstaloval jsem z feedu egami rozšíření HBBTV 2.6. A nic - funkčnost žádná. Odinstaloval jsem tuto verzi pluginu a nainstaloval v. HBBTV 1,8 - taky z feedu. Výsledek ten samý.
Opět jsem odinstaloval plugin a naposledy jsem zkusi plugin Opera webbrowser 1.1 . A výsledek?
Při zkoušce na ČT1 se mi tento plugin seiknul tak, že jsem musel vypnout box zadním vypínačem.
Byl jsem z toho dost rozčarován a podíval jsem se do menu - info o přijímači : nainstalována zůstala v. Egami 7.1.0.
Zkoušel jsem aktualizaci ještě několikrát , ale v. 7.1.0 stále zůstává jako prioritní v boxu .
Podotýkám, že Egami mám ve flaschi přijímače.
Ptám se, je možné provést aktualizaci v. 7.1.0 na v. 7.1.7 on line?
Přikládám zachycení obrazovky pro provedení asi čtyř aktualizací.
Přílohy
Zachycení obrazovky.png
Xpeed LX3, GM 9080 Combo, T 90
Uživatelský avatar
Johnk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 33
Registrován: 30.listopad 2006 - 21:40
Bydliště: SK

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Johnk »

Ja som mal podobný problém s egami-7.1.6 po aktualizácii a nahratí CSFD pluginu egami začalo blbnut,
nanovo som preinštaloval 7.1.6 a všetko fungovalo v pohode. Teraz tam mán egami-7.1.7 a všetko fičí ako má dokonca
aj cccam s ktorým som mal problémy. :smoke:
-
complete all 4K
velký Johny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.listopad 2008 - 22:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od velký Johny »

Johnk píše:Ja som mal podobný problém s egami-7.1.6 po aktualizácii a nahratí CSFD pluginu egami začalo blbnut,
nanovo som preinštaloval 7.1.6 a všetko fungovalo v pohode. Teraz tam mán egami-7.1.7 a všetko fičí ako má dokonca
aj cccam s ktorým som mal problémy. :smoke:

Asi mě nečeká niv jiného než přeinstalovat nové Egami 7.1.7 ve flaschi. A vlastně potom celý multiboot, i když ze záloh. To se mi moc nechce. V multibootu mám ATV, zálohu od Ellana. HDF. PLI.
Ale nic jiného, koukám , nemohu dělat.
Xpeed LX3, GM 9080 Combo, T 90
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1665
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Tak to máš nějaký rozhašený, v korektní Egami 7.1.7 v pluginech žádné HBBTV 2.6 ani 1.8 není. Je tam hbbtv 2.0 a funguje naprosto bez problémů. Doporučuji nahrát nové image 7.1.7
screen.jpg
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
velký Johny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.listopad 2008 - 22:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od velký Johny »

georg11 píše:Tak to máš nějaký rozhašený, v korektní Egami 7.1.7 v pluginech žádné HBBTV HBBTV 2.6 ani 1.8 není. Je tam hbbtv 2.0 a funguje naprosto bez problémů. Doporučuji nahrát nové image 7.1.7
screen.jpg

TY verze pluginů HBBTV jsem si z prstu nevycucal, ale je to tím - asi - že v boxu mi zůstala v. egami 7.1.0. A tam takovéto verze HBBTV skutečně jsou. Takže přeinstalace flashe !!!
Ale jinak děkuji za pomoc !!!
Xpeed LX3, GM 9080 Combo, T 90
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1665
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Neměl jsi tam náhodou upravený feed v OPKG ? Jen tak mimochodem image ti na USB nebo kde je máš v multiboothu zůstanou.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
velký Johny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.listopad 2008 - 22:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od velký Johny »

georg11 píše:Neměl jsi tam náhodou upravený feed v OPKG ?
No jo, to jsem kus vola, asi jsem tam nechal opravdu ten tvůj upravený feed OPKG.
Mohu to tedy ještě nějak zachránit , myslím tím , abych nemusel flashovat nové egami?
Xpeed LX3, GM 9080 Combo, T 90
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1665
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Vymaž celou opkg a dej tam tuhle
opkg.rar
(1.54 KiB) Staženo 14 x
radím to stejně celé přeflashovat, zřejmě jsi dělal i úpravy v local tak nevím jestli ti hbbtv pojede korektně. O žáné image v multibootu nepříjdeš, po instalaci egamibootu ti tam zůstanou
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
velký Johny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.listopad 2008 - 22:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od velký Johny »

georg11 píše:Vymaž celou opkg a dej tam tuhle
opkg.rar
radím to stejně celé přeflashovat, zřejmě jsi dělal i úpravy v local tak nevím jestli ti hbbtv pojede korektně. O žáné image v multibootu nepříjdeš, po instalaci egamibootu ti tam zůstanou
Díky georgu,
zítra vyzkouším (nyní už okupuje telku manželka) a dám vědět.
Xpeed LX3, GM 9080 Combo, T 90
Uživatelský avatar
miloo24
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 10.březen 2014 - 21:31

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od miloo24 »

nazdar mne hbbtv funguje ale na Ocku ked pustim Ocko expres tak to len nacitava a potom to padne mam posledne Egami 7.1.7
Přílohy
screenshot.jpg
Vu+ Uno 4K SE VTI 15.0.02/5TB HDD
Octagon SF 8008 combo OpenATV 7.0/2TB HDD
Nvidia Shield TV Pro
SofaBaton U1
fire tv stick 4K
GT MEDIA V8 BT05
13E/16E/19,2E/23,5E/28,2E
velký Johny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.listopad 2008 - 22:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od velký Johny »

velký Johny píše:
georg11 píše:Vymaž celou opkg a dej tam tuhle
opkg.rar
radím to stejně celé přeflashovat, zřejmě jsi dělal i úpravy v local tak nevím jestli ti hbbtv pojede korektně. O žáné image v multibootu nepříjdeš, po instalaci egamibootu ti tam zůstanou
Díky georgu,
zítra vyzkouším (nyní už okupuje telku manželka) a dám vědět.
Tak jsem dal na tvoji radu, georgu, a celé egami jsem dnes odpoledne přeflashoval na v. 7.1.7. O žádné image v multibootu jsem skutečně nepřišel.
A mašina LX3 s novým egami šlape jako hodinky, včetně HBBTV, Archivu CZ/SK a PIPU. U toho musím někde pohledat, kterými tlačítky se ovládá.
DĚKUJI TI !!!!
Xpeed LX3, GM 9080 Combo, T 90
Uživatelský avatar
Vlasto1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 03.květen 2010 - 17:29
satelitni prijimac: Xpeed LX3
Bydliště: Komárno; SK

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Vlasto1 »

Tabi píše: ...ale poslední ATV vykazuje určitou nestabilitu. LX3 občas přestal prostě reagovat a sám se restartoval. Uvidím jak to bude s novými ovladači.
Žiaľ, aj u mňa..., a to po aktualizácii z 03.02.2016. Väčšina kanálov, ale nie všetky!!! sa rozhasila a nepomohla ani reinštalácia image od Ellano.
Logiku fungovania/nefungovania kanálov som ale nezistil, lebo poškodené boli i z V/H, i z rôznych TP, i kódované/nekódované, i HD/SD...

Tak by som chcel poprosiť znalých o ich názor, ako najlepšie riešiť obdobnú situáciu, ktorá sa dotýka zásadného fungovania príjimača..., a či ste i niektorí ďalší v tom termíne nezažili tiež niečo pochybné s image OpenATV 5.1 ???

Díky všetkým ochotným !!! :)

PS1: Viem, že aktualizovať je risk..., ale neaktualizovať??? Hmmm... :unknown:
PS2: Dľa potreby priložím obrázky...
Přílohy
Na porovnanie.jpg
IMG_20160205_171656.jpg
Naposledy upravil(a) Vlasto1 dne 09.únor 2016 - 16:51, celkem upraveno 2 x.
[GI Xpeed LX3: 2x S2+1x DVBT+1x int.HDD]+ OpenATV 5.1
+ Showbox VITAMIN 5000HD
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1665
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Nevím přesně co ti to dělá, já bych dal egami 7.1.7 do flash podle mě chodí bez problémů. V egamiboothu můžeš vyzkoušet další image. Já těď jedu na openATV, žádné problémy nepozoruji
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od dufoq3 »

Ja mam nahodene niekolkodnove ATV 5.1 (tusim som to riesil v piatok alebo v sobotu) cez Egami 7.1.7 multiboot.

Image chodi dobre (v podstate ako skoro vsetky ATV) - HBBTV nepouzivam, ARCHIV CZ/SK tiez nie (malokedy - len ked sa mi z nejakeho dovodu nenahraju sportove noviny :) )

Co mi dlhodobo blbne v ATV (skusal som to aj v starsich veziach EGAMI a HDF - robilo to to iste): Po case sa mi stane, ze ked zapnem PIP, tak mi aktualne pozerany program zacne sekat a musim prepnut na iny kanal a nasledne spat, aby sa to opravilo. Toto iste sa mi stane ked spustim TRANSCODING stream toho isteho programu aky sa prave pozera na TV. Nerobi to hned, ale uz 2 a 3 den po restarte boxu ano. Viem, ze by to mohol vyriesit script, ktorym by sa box uplne restartol napr. kazdy den, ale to mi nevyhovuje, kedze pouzivam HDMI-CEC (neviem ci by sa restartom zapla aj TV alebo nie, ale mozno ano - neskusal som) a druhy dovod preco mi to nevyhovuje je ten, ze pouzivam externy display cez plugin lcd4linux a po restarte ho treba vzdy manualne "zosynchronizovat" s ramcekom - co by sa mi kazdy den urcite nechcelo (aj vzhladom na fakt, ze sa to niekedy chyti az na 4 - 5 pokus).

Tolko moje skusenosti
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
Uživatelský avatar
Vlasto1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 03.květen 2010 - 17:29
satelitni prijimac: Xpeed LX3
Bydliště: Komárno; SK

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Vlasto1 »

Ešte raz Vám díky... :) , ja som myslel skôr na spôsob riešenia takejto situácie, keď reinštalácia image nepomáha..., môj predpoklad je, že je to nejaký nepodarený driver..., a len som sa chcel rozhodovať o inštalácii čistého image, ktorý by dúfam..., prepísal drivery...

@georg11
- obraz je kostkovaný, ako keď je slabý signál..., príp. dám ten obr., keď budem doma...
- a prosím Ťa, aktualizoval si cez feed od toho 03.02. OpenAtv???, lebo by som potom risknul novú aktualizáciu..., a možno sa stane zázrak... :D :D :D

@dufoq3
- aj Teba sa pýtam, čo georga11, či si od 03.02. aktualizoval cez feed OpenAtv???
- to čo Teba trápi, som zatiaľ nespozoroval, ale zase to často nepoužívam (PIP), a k TRANSCODINGu som sa ešte nedostal (som +/- laik)...
- ale som zbadal..., a niekde na fórku sa to už tuším spomínalo, že po 2-3 hod. nepretržitej prevádzky začne STB sekať, a tiež to naljepšie rieši prepnúť na iný kanál..., u mňa sa osvedčilo WAU, tam mi to chytí okamžite...
Naposledy upravil(a) Vlasto1 dne 09.únor 2016 - 16:45, celkem upraveno 1 x.
[GI Xpeed LX3: 2x S2+1x DVBT+1x int.HDD]+ OpenATV 5.1
+ Showbox VITAMIN 5000HD
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od dufoq3 »

no mne zvykne bezat box aj mesiac vkuse, ale k sekaniu mimo spominanej situacie nedochadza. Aktualizacie image zo zasady nerobim - vzdy ked chcem aktualizovat nahodim cisty novy image
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“