GoSat 7020

Moderátor: grupen

Odpovědět
mgalarm
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 15.listopad 2009 - 18:31

GoSat 7020

Příspěvek od mgalarm »

zdravim vsetkych, dnes som nakupil GoSat 7020, paradny prijimac, nema uz niekto emulacny soft ?, budem povdacny
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: GoSat 7020

Příspěvek od Duce »

na tento prístroj nikdy emulačný soft nebude, to je prijímač zo vstavaným irdeto dekóderom
Uživatelský avatar
redic
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 04.říjen 2008 - 10:45
Bydliště: Kežmarok

Re: GoSat 7020

Příspěvek od redic »

Nechcem otvarat nove vlakno aj ked toto je samo o sebe trapne ked tu pise niekdo o Emu na tento sat atd...
K veci.GOSAT 7020HDI.Minule som tento prijmač montoval.Od zapojenia same problemy.Nastavoval som signal a asi po 5 minutach sa prijimač sam od seba vypol.Ale uplne ze ho neslo ani zapnut.Vyzeralo to tak akoby odisiel zdroj.Skusil som vopchat kabel do vsetkých troch zastrciek co boli na predlzovačke a nič. Potom som ho strčil priamo do zastrčky a nabehol.Slava :) Potom ako som ho zas zapol spitalo sa ma ci chcem spravit upgrade softu cez družicu.Upgrade trval od tých 15 ž 20 min.Potom dalšia fajka.Na obrazovke písalo ze kanaly su kodovane aj ked karta bola vlozena v čitačke spravne a v menu ju naslo atd.....Potom som volal znamemu a ten mi poradil že mam surovo vytiahnut elektický kabel z prudu a zas zas ho tam vopchat a pojde to.Tak sa aj stalo.Potom programy uz nabehli.A zas dnes mi zakazník volal a povedal mi ze to ide ale ked prepne z programu na iny program tak vypisuje dost dlho hlasku zakodovane. :o
VU+solo2,zero,VTi 11.0.1,BH 2.0.17,DM500HD-New Enigma2 4.0....Cccam 2.3.0,Oscam 10100,Amiko All......Wavefrontier toroidal t90
Obrázek
cslu
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 27.duben 2007 - 21:38

Re: GoSat 7020

Příspěvek od cslu »

po registraci to bude ok
sicko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 29.leden 2009 - 1:27

Re: GoSat 7020

Příspěvek od sicko »

Zdravim,

nemal by niekto k tomuto Gosat 7020 zdorj externy? ak mu odisiel primac...niekto mi dal ten primac, pozical som si bol taky zdroj a box siel v pohode...vopred vdaka...
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“