Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Moderátor: grupen

Odpovědět
mike69
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 17.listopad 2007 - 8:52

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od mike69 »

Kudma, prezraď mi, čo sa ti na ATV tak páči. :)
Keď som ho testoval, tak sa mi zdalo naozaj neskutočne pomalé a ako som už písal, ten image nestíhal ani len pohyb v menu... preto ma zaujíma, prečo ho vôbec niekto používa.
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

DELETE
Naposledy upravil(a) kudma611 dne 20.červenec 2014 - 22:45, celkem upraveno 1 x.
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od toprun »

mike69 píše:Kudma, prezraď mi, čo sa ti na ATV tak páči. :)
Keď som ho testoval, tak sa mi zdalo naozaj neskutočne pomalé a ako som už písal, ten image nestíhal ani len pohyb v menu... preto ma zaujíma, prečo ho vôbec niekto používa.
Nevím, co všechno si do boxu natahal, ale podle mě je na 3. místě v image (1. BH, 2. VTi, 3. ATV). A to, že je pomalé je nesmysl. Jede úplně v pohodě. Podotýkám, že píšu o verzi pro můj box, ale nevěřím, že by tam byly rozdíly mezi jednotlivými typy. Základ je stejný.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
sq9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 08.listopad 2009 - 12:44
satelitni prijimac: AX51 UHD ,Formuler F1 ...
Bydliště: JO90db
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od sq9 »

@toprun

Ukáž mi BH a VTi na XPEED LX 1 & 2 :lol: :poklona:
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

BlackHole 1.7.8 09.11.2013 Xpeed LX OE1.6 pre xped je,ale je to ako s OpenPli4,alebo OpenVix kde nie je oficiálna podpora-len akési prerábky ktoré ja osobne neuznávam.
Toprun poznamenal,že to je pre jeho box.
Přílohy
image xpeed.PNG
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od toprun »

@ sq9:
Nemůžu za to, že skupiny BH a VTi nezahrnuly XPEED do svého portfolia. ATV to udělala a měli by ste za to být rádi. Já mám možnost srovnávat, protože jsem ATV na boxu měl. A proto jsem uvedl ono pořadí. A věřím, že kvalitu image ATV by mi potvirdila řada uživatelů dalších typů boxů. Chtěl jsem jen vyvrátit nesmyslný příspěvek mike69.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
sq9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 08.listopad 2009 - 12:44
satelitni prijimac: AX51 UHD ,Formuler F1 ...
Bydliště: JO90db
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od sq9 »

To ja viem :D
Vyzeralo to , ako by tam dal BH 2.1.0 a tuner je stále nažive :shock:
EDIT:
OpenATV je najlepšie pre pokročilých používateľov :good:
pridavame to, čo je potrebné a funguje perfektne :clapping:

:poklona:
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

DELETE
Naposledy upravil(a) kudma611 dne 20.červenec 2014 - 22:44, celkem upraveno 1 x.
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
mike69
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 17.listopad 2007 - 8:52

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od mike69 »

toprun píše: Nevím, co všechno si do boxu natahal, ale podle mě je na 3. místě v image (1. BH, 2. VTi, 3. ATV). A to, že je pomalé je nesmysl. Jede úplně v pohodě. Podotýkám, že píšu o verzi pro můj box, ale nevěřím, že by tam byly rozdíly mezi jednotlivými typy. Základ je stejný.
1. Testoval som čisté image bez pluginov s defaultným skinom.
2. Neporovnávaj ATV na VU+ s tým, ktoré je na Xpeede...
3. Videl si vôbec ako sa správa ATV na Xpeede?
Ak nie a nevieš o čo ide, tak sa vyhni takýmto zbytočným pripomienkam Chtěl jsem jen vyvrátit nesmyslný příspěvek mike69, lebo potom ten môj príspevok nemusí byť až taký nezmyselný, keďže ja som to image testoval a videl som ako sa to správalo...
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od toprun »

@ mike69:
Ano, měl jsem v ruce i L2 s ATV a trvám si na svém.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
mike69
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 17.listopad 2007 - 8:52

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od mike69 »

kudma611 píše:Neser tigra bo nasereš celú zoo.
13.6.2014 si už odpovedal presne takto ako v 1. odpovedi.12.6.2014 si napísal svoj názor na rôzne image ktorý ti nikto neberie,ale nechaj si ho radšej pre seba ako maš písať bludy.
Každý má možnosť vyskúšať si z rôznych image a ponechá si čo mu najviac vyhovuje.Ja používam rád atv,ale ani nepíšem,že ten a ten je pomalý.Čo je u niekoho pomalé u druhého je normálne.Ja neviem či fakt používate stb na to na čo má slúžiť,alebo ho len prepínate-beháte po menu atď .............zbytočne to rozvádzať.Ak niečo nepôjde-riešme to.Ale či my prepne z joj plus na dajto za 1.1 sekundy,alebo za 1.7 sekundy je to smiešne a ak nemáš čas-tak niet sa o čom baviť.Radšej končím a dám si kafé.
Sa mi zdá, že bludy si tu teraz popísal ty.
13.6. som napísal v reakcii na test rôznych image
mike69 píše:Veď tak som aj VŠETKY image testoval - s defaultným skinom.
a neviem, čo to má spoločné s týmto príspevkom...
Doteraz nikto nenapísal "recenziu" na rôzne image a ja by som bol niečo také veľmi privítal, tak som ich otestoval ja a napísal svoj názor. Ak sú to podľa teba bludy, tak ťa ľutujem.
Ale keď si taký "majster", tak si sa mohol prejaviť, lebo otázok typu "ktoré image je najlepšie" tu bolo plno, ale málokto niečo ku tomu napísal, takže keby som si to bol nechal pre seba, tak by som tým nikomu nepomohol. Ale ty si hviezda, tak už nechám priestor len tebe, aby si sa mohol prejaviť, nech tu nepíšem bludy...
No a ešte niečo. Neviem na čo iné by som mal pužívať prijímač ak nie na pozeranie, prepínanie, pohyb v menu (napr. kvôli pluginom, počasiu...). :?:
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od georg11 »

Mám sice LX3 ale po nahrátí nového kernelu 3.14.2 a driverů se prakticky všechny image obrazové i rychlostně srovnaly. Ve flash mám Egami kvůli multibootu na usb mám všechny dostupné image takže můžu srovnávat aniž bych musel přeflashovat. HDF, openATV, EGAMI, HDMU, openVIX jsou zcela srovnatelné. Určitě rychlost přepínání a bootování neměřím na stopkách ale je to +- stejné.
Je to věc každého jaký image mu vyhovuje a myslím že se kvůli tomu nemá cenu hádat
P.S. pro experty, kterým záleží na každé vteřině při startu multiboot nedoporučuji. Přece jen chvíli trvá než se načte tabulka s výběrem image. :)
Naposledy upravil(a) georg11 dne 20.červenec 2014 - 14:18, celkem upraveno 4 x.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
mike69
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 17.listopad 2007 - 8:52

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od mike69 »

kudma611 píše:Tak podľa tvojho vyjadrenia ak začneš prepínať v openATv a svieti slnko tak kým prepneš počasie tak aj prší-ty rezencio.Mne priestor dávať nemusíš-ja si na to momentálne neviem nájsť čas,ale aj to málo my staćilo uź s tebou strácať čas.Neuprednosťnoval by som hdf,alebo atv-ktorý z nich je lepśí,ale patria medzi najlepšie.Skús si dať najnovší bootloader a najnovśiu aktualnu verziu openAtv 4.1 a keď toto bude u teba pomalé reagovanie-tak je potrebné navštíviť lekára nech ti vypíše doporučenku na Prednú Horu.Lebo skôr pomalšie reaguje mozog ako xpeed s atv 4.1.
Majster som,ale v niečom inom-tu som len amatérik nepodstatný a mezavádzam ľudí bludmi.Jeden už tu taký bol ćo zatracoval xpeed lx a povyšoval xtrend 4000-taký predavaćik-pepa a tieź nebol objektívny a reálny.Len podľa toho posudzoval načo on využíva stb.Tak nebuď sebecký čo tebe nevyhovuje,ale čo by iným nenáročným uživateľom xpeeda vyhovovalo aj keď tebe to nesadne po vôli.Ak ovšem rozumieš obyčajným ľuďom.
#-o :D
Ty zrejme ani nevieš, čo sa lieči na Prednej Hore... sa spamätaj, lebo mám pocit, že by si potreboval komplexné vyšetrenie.
Vraj "nebuď sebecký"... tak to som sa musel zasmiať. Ty ... ja nikomu nič nevnucujem, písal som ako sa jednotlivé image správali u mňa, tak sa zdrž svojich bezcenných komentárov, ktoré nikomu nič nedajú.
pilgrim76
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 03.březen 2013 - 11:01
satelitni prijimac: GI LX2

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od pilgrim76 »

Kde by som nastavil ovladanie klaves ? Som zviknuty z PLI na dolava/doprava na ovladanie zvuku.

Dik za rady
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od liquere »

To zalezi na img. niekto pouziva na to plugin nejaky multiqick ci co...........Ak mas ATV tam je v menu button setup/setting uz ani neviem presne...
........urcite veci sa tam daju menit.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
pilgrim76
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 03.březen 2013 - 11:01
satelitni prijimac: GI LX2

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od pilgrim76 »

To je jasne ale v HDF sa tato funkcia neda nastavit. Ako na to ?
ondrej9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 09.srpen 2010 - 17:23

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od ondrej9 »

skús podľa tohto, len nie vždy tie príkazy fungujú pri všetkých image
Přílohy
keymap.txt
(2.08 KiB) Staženo 48 x
janzbudy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 24.září 2008 - 11:36

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od janzbudy »

kudma611 píše:Nahral som si nový bootloader zo 7.7.2014 následne image openAtv 4.1 zo 17.7.2014 už aj s novým driverom tiež zo 7.7.2014 pre kernel 3.12.1.Cez telnet doinštaloval plugin archiv czsk poslednú verziu a softam z ktorého samozrejme oscam ako vždy.Všetko šľape ako má.V noťasi mám nahrané serviio kde som nastavil zdielanú zložku filmového adresára a v xpeede som z moduloch stiahol dlna browser.Prehrávanie filmov vrátane avi súborov v poriadku.
Na viac hriechov si už nepamätám. :D
Zdravím kudma611
dlhšie som tu nebol a vidím, že sa to tu akosi zvrhlo.:-( Už predtým si mi dobre pomohol, preto sa chcem opýtať či nemáš niekde zálohu toho najnovšieho nastaveného openATV prípadne link na bootloader Ďakujem.
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
janzbudy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 24.září 2008 - 11:36

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od janzbudy »

Zdravím na tomto odkaze som našiel aktuálny bootloader no nie zálohu tvojho image našiel som iba toto je to ta najnovšia? ďakujem
http://chomikuj.pl/kudma611/XPEED+LX1/Z*c3*a1loha+ATV+4
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“