Voyager 1-2

Moderátor: grupen

Odpovědět
ujec pavel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 11.červenec 2012 - 19:29

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od ujec pavel »

Zdravim:poradte nemozem rozchodit RTVS kartu v slote?dik
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od BIDLO »

Když nenapíšeš to základní tzn. do kterého modulu ji vůbec strkáš tak co chceš radit.
ujec pavel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 11.červenec 2012 - 19:29

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od ujec pavel »

Davam to do uni citacky ,sat primac kartu irdeto vidi a mam to nastavene na stv 1 hd,nie a nie nabehnut.
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od BIDLO »

Nejspíš děláš něco špatně poněvadž o stránku zpět píše kakajan že STV karta mu chodí naprosto v pohodě, fw 2.0.22sp.
ujec pavel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 11.červenec 2012 - 19:29

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od ujec pavel »

Bidlo dakujem ti za ochotu,vcera my prisla druha karta asi omylom,dnes som ju vlozil do uni citacky a predstav si nabehla asi po pol hodine.
Lamper
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 14.listopad 2010 - 17:03

IPTV

Příspěvek od Lamper »

Má niekto skúsenosti? Ako je to s pripojením do siete SK providera (konkrétne DSiData).
lance
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 16.říjen 2008 - 0:04

BBC 27,5W

Příspěvek od lance »

BBC 27,5W
na jaře 2015 jsem krátce testoval Voyagera II a Amiko 8260+ a krátce bych to zhodnotil tak, že HW jsou to totožné přijímače, ale na Voyagera bohužel nebyl soft který by uměl BBC na 27,5W, na Amiko 8260+ ANO. Další pro mě podstatný rozdíl byl v možnosti nastavení DiseqC - Voyager neuměl souběžnou kombinaci 1.1 + 1.0 (tj. nelze přepínat kombinací comm a uncomm příkazů) umí jen buď 1.0 (1-4) nebo 1.1 (1-16)
aquaexpo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 30.květen 2009 - 15:38

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od aquaexpo »

Zdravím páni-môže mi niekto napísať či skúšal zdielanie Voyageru s 9060 po RS 232? Alebo dva Voyageri medzi sebou. Diky
ujec pavel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 11.červenec 2012 - 19:29

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od ujec pavel »

Daju sa na tomto boxe sledovat webove straky,interet mam.dkujem
antoni_sk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 100
Registrován: 23.leden 2011 - 0:18
satelitni prijimac: LX1,LX2,Voyager1,Anaconda+
Bydliště: Liptov

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od antoni_sk »

Ahojte.
Včera som kúpil na základe recenzie (eláno) Voyager 1. Kedže je to pre svokru tak som chcel aby fungoval FASTSCAN. V recenzii napísano že FASTSCAN funguje od 3/2015.
Tak neviem či si robia zo zákazníkov srandu, ale mne teda na posl. FW FASTSCAN vôbec nefunguje, na starších čo som skúšal fungoval čiastočne ale teda podľa mňa dosť nafigu.
Dal som Skylink, SK a naskenovalo mi len nemecké stanice a asi tri free zo Skylinku...
Vy tu píšete že vám funguje - ale to je FW len na Voyager 2, alebo tento FW sa dá nahrať aj do Jednotky ?
Neexistuje pre Voyager nejaký dobrý funčný alternatívny FW ?
Takýto som mal aj vo svoje X403-ke, ktorá šlapala super, bohužial ale už "odišla"
Za rady dakujem, eláno na mňa prdí...
Golden Interstar LX1 + LX2 (ATV5.1), Golden Interstar Voyager 1, Optibox Anaconda+, Opticum X403
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od BIDLO »

U každého fw je zde uvedeno zda-li je určen pro jedničku či dvojku takže přiznám se moc nerozumím tomu po čem pátráš. A nějaký Fastscan? Zalaťpánbů že aspoň u těchto přijímačů nefunguje poněvadž je to stejně naprostý nesmysl akorát k zlosti, bohatě stačí že dělá bo.del u těch jejich Ready šuntů.

aquaexpo: Sdílečka mezi dvěma Voyagery přes LAN samozřejmě bez problémů funguje.
grupen
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 69
Registrován: 11.duben 2008 - 18:25
satelitni prijimac: GM 9060, GI Voyager II, Amiko
Kontaktovat uživatele:

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od grupen »

aquaexpo píše:Zdravím páni-môže mi niekto napísať či skúšal zdielanie Voyageru s 9060 po RS 232? Alebo dva Voyageri medzi sebou. Diky
Tato otázka mě také zajímá, mám GM 9060 jako server, sdílení přes RS 232, pomocí WTR - 1, pokud k tomuto systému připojím ještě Voyager 1 bude to fungovat?
GM 9060, 1,69 EMU, splitter WTR 1, GI Voiager II, Amiko 8150, motor, SkyLink
pepan666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 14.říjen 2010 - 1:12
satelitni prijimac: Octagon FS 4008

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od pepan666 »

Ahoj "Bidlo" diskusi přesouvám sem z jiného vlákna protože sem patří.
Koukal jsem na netu na Voager II. Láká mě na něm DVB-T2 a cena, ale to je asi vše. Chybí mě třeba přední panel s informacema jako má GM 9080/60. Dále bych se chtěl optat na menu v přijímači zda je stejný nebo hodně podobny skin na obrazovce TV a co odezva při přepínání prg. Co se mě na GM 9080 líbí tak jsou tři sloupečky se seznamem kanálů mezi kterýma je rychlé přeskakování.
No nicméně mě láká zase něco jiného. Přeci jen je AB IPBox PRISMCUBE RUBY postaven na Linuxu a tam je těch možností násobně více!!! Nehledě na plugin Sosac kde jdou sledovat filmy z int. No schválně zkus zagooglovat nebo si přečíst něco zde na fóru. Co je zde na fóru ohledně AB IPBox PRISMCUBE RUBY špatné je komunikace u nich ve vláknu. Napíšeš otázku a nikdo neodpoví a to je škoda. To se mě tady na GM nikdy nestalo.
Tak zatím ahoj. Pepa
Astra 23,5" 19,2" DVB-C UPC (Vodafone) Octagon SF 4008
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od BIDLO »

Pepo asi takto. S tím panelem máš pravdu, mohl tam klidně název těch stanic být jako u staré řady nicméně tohle je věc která naštěstí nemá vliv na funkci rostlináře. Sdílečka u nich funguje ale i bez té trochu rušící červené kontrolky jako u staré řady, jinými slovy vše se dá vypnout a na displey nesvítí nic. Menu je prakticky totožné, jen je u něj jiné pozadí co se týče barvy /zde je spíš do černa/ a je trošku jinak uspořádané, některé barevné položky jsou třeba namísto úplně dole nyní vpravo. Odezva na přepínání a koneckonců i při práci v menu pokud máš správný fw /třeba verze 2.2.10 mě v tomto vyloženě zklamala/ je rychlejší, je prostě poznat že je tam už novější procesor. Jinak ano, máš pravdu linux je linux ale třeba já bych ho vůbec nevyužil, sharika nepotřebuji, filmy které mě zajímají si většinou stáhnu a vypálím takže by to pro mě nemělo cenu. Přiznám se že mě víc baví hraní si s anténami proto jsem si taky pořídil T-90, než hrabání se v přijímačích. Znáš to, každého zajímá něco jiného, v každém případě ti přeji ať dobře vybereš a jsi spokojen.
pepan666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 14.říjen 2010 - 1:12
satelitni prijimac: Octagon FS 4008

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od pepan666 »

Jo máš pravdu. My si rozumíme. :-) V každém případě pořád ještě zůstávám a dokud GM budou fungovat tak u nich stále zůstávám každopádně jako klienty. Je to pořád moje srdeční záležitost, ale ten Linux mě láká. No já si teď pořídil parabolu 105, už mě delší dobu štvalo, že při hustých deštích vypadával signál. Musím před zimou s někým vylez na střechu a nastavit. Doufám že při větru neodlítne komín. :-)

105 parabolu bych na komím určitě nedal, nedávám tam ani menší.

Vaše vzájemná konverzace má spíš charakter soukromé zprávy ! grupen
Astra 23,5" 19,2" DVB-C UPC (Vodafone) Octagon SF 4008
grupen
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 69
Registrován: 11.duben 2008 - 18:25
satelitni prijimac: GM 9060, GI Voyager II, Amiko
Kontaktovat uživatele:

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od grupen »

grupen píše:
aquaexpo píše:Zdravím páni-môže mi niekto napísať či skúšal zdielanie Voyageru s 9060 po RS 232? Alebo dva Voyageri medzi sebou. Diky
Tato otázka mě také zajímá, mám GM 9060 jako server, sdílení přes RS 232, pomocí WTR - 1, pokud k tomuto systému připojím ještě Voyager 1 bude to fungovat?
Dnes mně došel Voyarer 1, je v něm SW 2.2.17 EMU - už tam byl, nic jsem nenahrával.
Sdílení tento SW umožnuje, sdílím pomocí WTR 1 přes RS 232, jako server mám GM 9060. Funguje to, jen se mně zdá, že po přepnutí kanálu načítání a odkodování trvá trochu déle.

Jěště zo možná zkusím kabelem.
GM 9060, 1,69 EMU, splitter WTR 1, GI Voiager II, Amiko 8150, motor, SkyLink
antoni_sk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 100
Registrován: 23.leden 2011 - 0:18
satelitni prijimac: LX1,LX2,Voyager1,Anaconda+
Bydliště: Liptov

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od antoni_sk »

Bidlo, nemyslím si že by dobre fungujúci FASTSCAN bol až tak "nafigu" .
Voyager som kúpil svokre, a pri tých neustálych zmenách parametrov programov Skylinku ma nebaví stále chodiť manuálne skenovať programy, potom ich upravovať a takto stále dookola...
Vo verzii FW 2.0.87 FASTSCAN pre Skylink funguje, ale v novších už nie.
Mal som raz jedného kolegu softveráka, ktorý síce opravil nahlásenú chybu, ale dojekazil zas to čo fungovalo... ktovie či náhodou teraz nerobí FW vo firme Golden Interstar :-)))
Golden Interstar LX1 + LX2 (ATV5.1), Golden Interstar Voyager 1, Optibox Anaconda+, Opticum X403
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od slapet »

FASTSCAN to vůbec neřeším prostě proladím celou ASTRU 3B těch pár holandskejch vymažu a je to hotový. Jinak jsem se vrátil zpět na 2.0.22 ten zatím nezklamal. :good:
antoni_sk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 100
Registrován: 23.leden 2011 - 0:18
satelitni prijimac: LX1,LX2,Voyager1,Anaconda+
Bydliště: Liptov

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od antoni_sk »

No ale 2.0.22 je len pre Voyager 2, nie pre jednotku, pokiaľ sa nemýlim
Golden Interstar LX1 + LX2 (ATV5.1), Golden Interstar Voyager 1, Optibox Anaconda+, Opticum X403
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od BIDLO »

grupen: ano, něco podobného jsem postřehl i u dvojky při sdílečce přes LAN u fw 2.2.10, zdálo se mi to strašně pomalé. Nejspíš je to nectnost těch novějších verzí poněvadž 2.0.22 je v tomto úplně jiná káva. Nevím jak je to u jedničky, možná se mýlím ale předpokládám že stejná verze bude nejspíš 2.0.23, můžeš zkusit.

antoni_sk: nediv se mému odporu k těmto nesmyslům. Kdysi jsem u jakýchsi Ready šuntů Fast scan zkoušel a výsledek byl ten že programy pak nešli v menu seřadit, prostě byly pevně dané. Takovou "funkci" si tudíž můžou narvat přímo do špic, to raději ručně doladit pouze určitou změnu a za 5 minut nemám co dělat.
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“