Voyager 1-2

Moderátor: grupen

Odpovědět
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od BIDLO »

Díky georg11, nějak tak jsem to předpokládal když jsem si pročítal ty reklamační podmínky.
kakajan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 02.prosinec 2009 - 19:38
satelitni prijimac: G.interstár voyager2
Bydliště: Halič

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od kakajan »

slapet píše:
kakajan píše:V elánu vyšiel nový Fw SP 2.0.75 zip :)
Tak jsem ho hned vyzkoušel, ale dost špatně mi funguje s motorem. Ostatní jsem ani nezkoušel a šel jsem hned zpět na 2.0.22. :good:
Nahral som ho aj ja nahrávka z Dvb-T a satelitný program zamrzol, alebo zo satelitu nahrávka Prima zakodovaná a Čt 1 už nie tak som sa vrátil na 2.0. 54 .
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od BIDLO »

Jak jsem to tak celé pročetl tak nejspolehlivějším fw na tento přijímač je jednoznačně 2.0.22sp, tudíž ani nemá smysl se prozatím plácat z jinými.
kakajan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 02.prosinec 2009 - 19:38
satelitni prijimac: G.interstár voyager2
Bydliště: Halič

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od kakajan »

Najlepšia je 2.0.22 sp ale ja mám usb wifi golden média a na tejto 22 ho nepripojí musím cez menu na pripojenie a od 22 hore pripojí automatický.Len aj na tejto2.0.54 sp blbnú hodiny.Po 12 po obede ma naskočiť 13.00 a naskočí 01.00.Keď pozriem v menu presný čas tak tam je dobre.To je trochu sranda.Potom prezriem epg a už to nabehne aj na displeji.
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od BIDLO »

Přijímač již mám ale nemám možnost vyzkoušet 27.5W, zkoušel to již někdo?
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od gusto1 »

Este stale plati ze, pre voyager I je zatial najlepsia 2.0.23 ?
kakajan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 02.prosinec 2009 - 19:38
satelitni prijimac: G.interstár voyager2
Bydliště: Halič

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od kakajan »

Páni skúšal niekto vo voyager2 modul Strong na Plustelku?Lebo som počul že je lepší ako smit.
Uživatelský avatar
JohnCenaWWE.
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 109
Registrován: 07.listopad 2010 - 11:01

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od JohnCenaWWE. »

robil som amiko 8250+ a ma presne take iste menu ako voyager2 a dokonca na amiku ide pekne a rychlo aj fastscan co na voyageru nejde,
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
nagios
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 08.březen 2015 - 19:46

Voyager 1-2

Příspěvek od nagios »

Ahojte, když na svém Voyageru II přepnu na nějaký pozemní vysílač, pak přijímač vypnu a po chvíli znovu zapnu, ukáže se datum 29.11.2011 a hodiny se rozběhnou od 01:00 hod; v důsledku chybného data a času není možno naplánovat nahrávání pomocí časovače. Při příjmu satelitních programů se tato chyba nevyskytuje. Soft je 14000700_2.0.87 EMU, verze 2.0.22 a 2.0.54 dělají totéž. Máte stejné problémy, nebo je chyba pouze v mém přijímači?
kakajan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 02.prosinec 2009 - 19:38
satelitni prijimac: G.interstár voyager2
Bydliště: Halič

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od kakajan »

Tak som kúpil ten modul Strong plustelka dotiaľ v pohode.Prepnutie s kanálu na druhý celkom svižné.Aj nabehol do 2minút.
Uživatelský avatar
ivan333ivan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: 29.březen 2013 - 13:58

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od ivan333ivan »

Preveroval som funkčnosť FASTSCAN pre VOYAGER 2 a všetko ide O.K .Programy naskenoval za 10 sekúnd

Screen je spojenie vždy dvoch obrázkov v poradí zľava doprava programom ZONER PANORAMA až na posledný,ktorý je bez úprav

vid príloha
Přílohy
vstup do menu a volba fastscan provajdera 1.jpg
výber regionu sk alebo cz 2.jpg
spustenie vyhladavania a priebeh vyhladavania 3.jpg
počet naskenovanych programov a spustenie programu na predvolbe 1.jpg
verzia sw voyager.jpg
VŠETCI SME SI PRED BOHOM ROVNÍ,IBAŽE NEPLATÍ TO PRED BANKOMATOM

Spoločenská váženosť DEMOKRATA stúpa úmerne jeho kontám v danových rajoch
Uživatelský avatar
ivan333ivan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: 29.březen 2013 - 13:58

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od ivan333ivan »

Dátum po vypnutí sa fakt nezobrazuje správne ak je spustené DVB-T a platí to aj pre DVB-C
zrejme nedopracovaný sw

sreeny sú panorámy z ľava doprava
Přílohy
givi 1.jpg
givi 2.jpg
VŠETCI SME SI PRED BOHOM ROVNÍ,IBAŽE NEPLATÍ TO PRED BANKOMATOM

Spoločenská váženosť DEMOKRATA stúpa úmerne jeho kontám v danových rajoch
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od gusto1 »

Ako funguje fastscan, podla coho to scanuje. Su natvrdo vybrate TP na ktorych vysiela dany provider, alebo by to malo po nascanovani vybrat len tie kanaly, ktore obsahuju cz/sk audio pid. Alebo dokonca provider vysiela nejaky dalsi identifikator, ktory je jasne definovany a fastscan ho vidi ?

Ono je to dost debilne, myslim, ze naposledy som fastscan skusal na AB CB 600 a viem ze v zozname boli aj holandske blbosti.
Radsej si tych 10-15 TP nascanujem rucne po jednom a mam pokoj
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od slapet »

Pro toho kdo neholduje nějakýmu velkýmu nadšení a ovládání stroje je to dobrá pomůcka,ale jak píšeš preferuju radši svoje nastavení a naladění, potažmo poskládání programů tak jak jsem zvyklej. Když je nějaká změna nebo přidání novýho programu je to otázka chviličky kdy je vše jak má být. Aj proto jsem se vrátil na FW 2.0.22sp, protože se mi zdála dost dlouhá odezva na DO. :good:
Uživatelský avatar
ivan333ivan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: 29.březen 2013 - 13:58

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od ivan333ivan »

Výhody a nevýhody použitia funkcie FASTSCAN

1.-Nenaskenuje komplet všetky programy danej družice,čo má obrovskú výhodu pri následnom vlastnom zoradovaní
programov., napr.potrebujem iba CYFRA tak potom FASTSCAN vyberie pár programov a 2000 zbytočných vynechá

2.-Stáva sa,že po použití funkcie FASTSCAN prístroj už nefunguje korektne a potom treba všetko vymazať a skenovať
klasicky t.j. bez funkcie FASTSCAN,takže najprv urobiť zálohu na USB a ked sa FASTSCAN "nevydarí" vrátiť späť z USB
Naposledy upravil(a) ivan333ivan dne 05.duben 2015 - 19:41, celkem upraveno 1 x.
VŠETCI SME SI PRED BOHOM ROVNÍ,IBAŽE NEPLATÍ TO PRED BANKOMATOM

Spoločenská váženosť DEMOKRATA stúpa úmerne jeho kontám v danových rajoch
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od slapet »

http://www.ab-forum.info/download/file.php?id=77409&t=1

Na tom obrázku jak jsou ty teploměry s těma 5000 éčkama je dobrý datum 1.4.2011 to ještě ani nevěděli, že nějakej Voyager budou vyrábět. :D :D :D :good:
Ale vážně je to dobře udělaný aspoň hned člověk ví o co jde. :good:
kakajan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 02.prosinec 2009 - 19:38
satelitni prijimac: G.interstár voyager2
Bydliště: Halič

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od kakajan »

slapet píše:Pro toho kdo neholduje nějakýmu velkýmu nadšení a ovládání stroje je to dobrá pomůcka,ale jak píšeš preferuju radši svoje nastavení a naladění, potažmo poskládání programů tak jak jsem zvyklej. Když je nějaká změna nebo přidání novýho programu je to otázka chviličky kdy je vše jak má být. Aj proto jsem se vrátil na FW 2.0.22sp, protože se mi zdála dost dlouhá odezva na DO. :good:
Môžem tiež potvrdiť aj ja som sa vrátil na2.0.22sp kvoli tej odozve,koľko krát som sa ponáhľav vypnúť prijímač a musel som čakať aj8 sekúnd kým sa vypol.Ináč ostatok bol v pohode iba na kodované programy plustelky sem tam nabehol eror,musel som dať ok.Na 22 to nerobí.
Michal100
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 22.leden 2009 - 13:24
satelitni prijimac: Ariva 202 HD

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od Michal100 »

Ahojte, chcel by som vas poprosit o zopar info. Mam dva prijimace voyager 2 - SW je tam 2.0.22. Su prepojene cez RS232,jeden je client druhy server.
1. Chcel by som nastavit,aby zdielanie karty fungovalo po sieti nie cez RS232.
2. Potreboval by som na prijimaci kt. je ako client rozbehat ccam, no nikde v menu tuto moznost nemam. Podla toho co som cital, potrebujem do prijimaca nahrat verziu SW 2.0.22sp - či nieco ine? A dalej ak by mi vypadlo zdielanie cez ccam,aby som mal aspon zakladne programy z druheho prijimaca.
Vopred dakujem za kazdu uzitocnu informaciu.
DM-525 HD
ARIVA 202HD
ARIVA 200HD
macka
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 28.leden 2010 - 16:10

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od macka »

Dobrý deň. Plánujem kúpiť takýto prijímač, preto sa vás chcem opýtať, že podľa vás bude fungovať zdielanie medzi voyagerom a argus vipom.
kakajan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 02.prosinec 2009 - 19:38
satelitni prijimac: G.interstár voyager2
Bydliště: Halič

Re: Voyager 1-2

Příspěvek od kakajan »

Tak včera som dostal kartu STV, vložil do čítačky nabehla na STV1do 5 minút.V šachte cl modul Strong plustelka ide všetko v pohode Voyager 2.Obraz v Dvbt na jednotke sa mi vidí ostrejší ako na šítlinku :D
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“