Golden Interstar Xpeed LX3

Moderátor: grupen

Odpovědět
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od efendy55 »

borci kto máte tento bazmek doma funguje tam už HDMI vstup ??? zvažujem jeho kúpu alebo ísť radšej do xtrendu-8000 alebo 10000 ??? kedže mám dobré skúsenosti s LX1 aj LX2 tak sa nebojím investovať ani do LX3 . :thankyou: :poklona:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Vyzkoušel jsem EGAMI 6.1 a multiboot. Ten jsem nainstaloval na USB který jsem před tím naformátoval přímo v boxu na Ext3. Instalace proběhla bez problémů, jakož i instalace dalších image stažené přímo z Webu i ze záloh. Všechny image jsem bez větších problémů rozchodil, po restartu si mohu vybrat který image spustím.
Nainstalované jsem měl : EGAMI6.1, HDMU, openATV, Open Vix Apolo, openPLi 4.0 tyto jsem stáhl on line z EGAMIBoot download a HDF z mojí kompletní zálohy.
Problémy : PLi byť při stahování označený XspeedLX3 je ET10000 a nefungují některá tlačítka.
Subjektivně má ale nejlepší obraz.
Hlavní problém, který se dle autorů bude řešit o víkendu, u všech image kromě flashe se dříve nebo později USB moutne jako media HDD a disk vůbec není vidět. Nepodařilo se mi s tím v žádném image nic udělat. Viz screeny.
Po odstranění tohoto problému si myslím že pro testery různých image bude multiboot přínosem.

Flash
1.jpg
Ostatní image
2.jpg
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
vasekberan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 20.říjen 2008 - 20:33
satelitni prijimac: Xtrend 9200,Xpeed LX3,VU+4K

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od vasekberan »

georg11 a funguje ti u image openPLi 4.0 wifi , lan mi jede?Taky se mi líbí.Dík.Ja zatím jedu na atv 4.1 i když už jsem zkoušel všechny dostupné image k tomuto stroji .Vypadá to na dobrý stroj až se vše odladí.Mohu porovnávat s xtrend 9200 a Vu+uno.Zatím vše u LX3 testuji.
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

vasekberan píše:georg11 a funguje ti u image openPLi 4.0 wifi , lan mi jede?Taky se mi líbí.Dík.Ja zatím jedu na atv 4.1 i když už jsem zkoušel všechny dostupné image k tomuto stroji .Vypadá to na dobrý stroj až se vše odladí.Mohu porovnávat s xtrend 9200 a Vu+uno.Zatím vše u LX3 testuji.
Obě připojení k síti v PLi fungují ale jak jsem již psal image je z ET 10000 takže ne vše chodí korektně.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od liquere »

efendy55 píše:borci kto máte tento bazmek doma funguje tam už HDMI vstup ??? zvažujem jeho kúpu alebo ísť radšej do xtrendu-8000 alebo 10000 ??? kedže mám dobré skúsenosti s LX1 aj LX2 tak sa nebojím investovať ani do LX3 . :thankyou: :poklona:
Nieco pisali na ATV, ale necital som to, lebo ho nemam........ale mam dojem, ze tieto stroje maju zatial nedotiahnuty aj hdmi-cec, pokial uz to ide opravte ma.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

liquere píše:
efendy55 píše:borci kto máte tento bazmek doma funguje tam už HDMI vstup ??? zvažujem jeho kúpu alebo ísť radšej do xtrendu-8000 alebo 10000 ??? kedže mám dobré skúsenosti s LX1 aj LX2 tak sa nebojím investovať ani do LX3 . :thankyou: :poklona:
Nieco pisali na ATV, ale necital som to, lebo ho nemam........ale mam dojem, ze tieto stroje maju zatial nedotiahnuty aj hdmi-cec, pokial uz to ide opravte ma.
Je to tak HDMI-CEC zatím příliš nefunguje, ale prý se pracuje na odstranění problému, tak uvidíme.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
patriot12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 17.duben 2010 - 13:08

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od patriot12 »

Viete mi niekto poradiť ako správne nastaviť pripojenie na wifi na tomto prijmači ? Skušal som to podla navodu a nedarí sa mi to pripojiť. Spojenie WLAN mam nastavene takto:
Use interface:Ano
Použiť DHCP.Ano
Skryta sieť:Nie
Network name SSID: môj nazov wifi
Šifrovanie :WPA alebo WPA 2
Encryption key: moje heslo na pripojenie do wifi
dam ok na aktivovanie nastavenia , aktivuje sa nastavovanie a spojenie siete mi vypiše:
pristupovy bod: not associated / nie su spojené/
SSID: nie je spojenie
Link kvality:10/100
Signal strenght: 0dBm
datovy tok 1Mb/s
Šifrovanie : off or wpa 2 on
neviete nieko kde mam chybu aby fungovalo spojenie na wifi/ router mam v tej istej miestnosti ako prijimač/ ďakujem za každu radu.
Golden Interstar XPEED LX3 [E2 - OpenATV 4.1]
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od liquere »

za predpokladu, ze mas v poriadku config wifiny, skus aktualizovat soft v tvojej wifine(router,AP), alebo pouzit alternativny, pokial existuje. Zalezi od znacky a typu. Uz som videl ze origo fw nic a napr dd-wrt islo v pohode pripojit.Ale moze byt nieco uplne ine.......

Skus len na skusku zrusit sifrovanie.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
patriot12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 17.duben 2010 - 13:08

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od patriot12 »

Skusil som zrušiť šifrovanie : nepomohlo.
Mam wlan broadband router wa-2204a poe / neviem aka je to značka, všetko nastavoval technik ked zapajal internet.
A ako to je s DNS: nastavuje sa to automaticky alebo tam treba niečo zadavat? Je tam teraz primarny DNS a su tam 0.0.0.0.
Golden Interstar XPEED LX3 [E2 - OpenATV 4.1]
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

[quote="patriot12"]Viete mi niekto poradiť ako správne nastaviť pripojenie na wifi na tomto prijmači ? Skušal som to podla navodu a nedarí sa mi to pripojiť.
Já to mám nastaveno jako ty a funguje to
WiFi.jpg
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
patriot12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 17.duben 2010 - 13:08

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od patriot12 »

Vrchna časť sedi ,ale spodna čast v mojich nastaveniach je:
IP adress: nie je k dispozicii
Maska siete: nie je k dispozicii
Brana : nie je k dispozicii
Primarny DNS: 0.0.0.0
Sekundarny : 0.0.0.0
Tak neviem či si to všetko zadaval ručne alebo sa to nastavuje automaticky/ ked je nastavene DHCP na ano, tak malo by automaticky prideliť IP adresu /, ked dam modre tlačitko upraviť DNS, môžem iba zadať primarne DNS.
Golden Interstar XPEED LX3 [E2 - OpenATV 4.1]
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od liquere »

Ked sa nevie pripojit, nedostane ani ip a ostatne hodnoty. Preto mas vsade nic. Jedine si u vyrobcu alebo providera co ti to dal najdi posledny fw do toho, ak pomoze dobre, ak nie daj si to vymenit, tak narychlo co som pozeral je to na dnesnu dobu zastarale,aky provider to dnes dava? Skus ten soft aktualuzovat na posledny.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
patriot12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 17.duben 2010 - 13:08

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od patriot12 »

Mam ho už cca 5 rokov, kedže internet na nom celkom dobre fungoval tak som to neriešil. Skusim ešte pozrieť po internete ten fw a ked nie tak asi budem musieť kupiť novy router / vieš niečo zo skusenosti poradiť na akom by to dobre išlo ?/ ďakujem
Golden Interstar XPEED LX3 [E2 - OpenATV 4.1]
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od liquere »

LX3 nemam, preto presny typ neporadim, ale logika veci je rovnaka, preto som sa ti ozval. Skus ten fw posledny je asi 1.4.7 ale ak si to podari prehrat a ozivit mozes to pouzivat pre aktualizaciu e2 na xpeed-e, ale hd stream zabudni.Na to je to pomale.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
patriot12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 17.duben 2010 - 13:08

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od patriot12 »

liquere píše:LX3 nemam, preto presny typ neporadim, ale logika veci je rovnaka, preto som sa ti ozval. Skus ten fw posledny je asi 1.4.7 ale ak si to podari prehrat a ozivit mozes to pouzivat pre aktualizaciu e2 na xpeed-e, ale hd stream zabudni.Na to je to pomale.
Ďakujem, idem stiahnut ten fw a uvidím čo ďalej.
Golden Interstar XPEED LX3 [E2 - OpenATV 4.1]
2high
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 14.duben 2010 - 17:22

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od 2high »

Ahoj, chtěl bych se zeptat majitelů LX3 jak jsou spokojení s přistrojem. Rozhoduji se mezi LX3 a ET8000. Dále bych se chtěl zeptat jestli umí přehrávat i mkv, blue-ray soubory s HD audio. Díky
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Bluray nemam ale mkv 1080p aj divx hd aj movprehra v pohode.
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
vasekberan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 20.říjen 2008 - 20:33
satelitni prijimac: Xtrend 9200,Xpeed LX3,VU+4K

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od vasekberan »

Mám xpeed lx3 a i xtrend 9200 oba dva jsou dobré stroje.Bluray taky nemám a.Vem si xpeed neprohloupíš a myslím že nebudeš litovat.Jen škoda že není k xpeed čisté OpenPli.
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

V E2 Egami 6.3 Xpeedlx3 je už funkčné nahrávanie z HDMI IN!
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od dufoq3 »

neviete ci je mozny transcoding aj na nahrate programy?
Naposledy upravil(a) dufoq3 dne 30.prosinec 2014 - 19:57, celkem upraveno 2 x.
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“