TV rozvody v paneláku

Všetko o anténach , zosilňovačoch a rozvodoch pre DVB-T/C

Moderátoři: EnoSat, Steiner

mmc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 18.květen 2013 - 6:58

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od mmc »

hlustvisihak píše: tak že prosím argumenty PROČ to NEJDE ????
hlustvisihak - typický príklad, že čítať a rozumieť sú dve rozdielne veci, jak pri zadaní "tazatela", tak pri mojich reakciách.
Kde čítaš, že to NEJDE ? Ja som napísal, že sa to DÁ !!!
ctibor727
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 26.srpen 2013 - 13:29
Bydliště: Bratislava

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od ctibor727 »

Nedalo nam to a tak som s kamaratmi rozmyslal v pube ci ozaj pacient hlustvisihak nemá pravdu.
Bolo treba sa napojit na alfa vlnu pacienta a prisposobit sa jeho mysleniu.Vhodnym kandidátom sa
ukazal Mišo,pocas dvojhodinovej seanse iba mlcal a dumal az zrazu po siestom pive a troch vodkách
to prislo,Mižu sa postavil a hned padol z výkrikom heuréééka ! a s patosom-nicméně raději si trochu
s Vámi ještě pohraji ! rád se s vámi podělím , zatím zkuste přemýšlet !ja si du dat čtvrtyho panaka
za chvili jsem zpět a budete se divit jak je to jednoduché a v tom to prislo-
Tazatel uhradi 5 ojro za zmenu trvalého pobytu,prestahuje sa ku rozvodnej skrini a ma vystarano.
Zo slovami v jednoduchosti je genialita bola seansa ukoncena.
Xtrend ET 10000 HD,Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Satlook micro HD,Emitor COMBOLOOK Color S2/T2
Uživatelský avatar
sraeP
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 18.leden 2008 - 19:39

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od sraeP »

super!
To je jako když jsem někde četl ..."jak se zbavit ktrka na zahradě"? .....Přestěhuj se do paneláku :-)
ctibor727
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 26.srpen 2013 - 13:29
Bydliště: Bratislava

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od ctibor727 »

Ale teraz hlustvisihaku uz vazne,aj sranda ma svoje hranice tak ta vyzývam,popiš konečne
step by step ako to zrealizovat za tych 50 euracov,vsetci s napätim cakame len prosim ta
nedavaj dalsie stupidne odkazy,pre montera tvojho formatu by to nemal byt problem.
Xtrend ET 10000 HD,Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Satlook micro HD,Emitor COMBOLOOK Color S2/T2
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od hlustvisihak »

mmc píše:
hlustvisihak píše: tak že prosím argumenty PROČ to NEJDE ????
hlustvisihak - typický príklad, že čítať a rozumieť sú dve rozdielne veci, jak pri zadaní "tazatela", tak pri mojich reakciách.
Kde čítaš, že to NEJDE ? Ja som napísal, že sa to DÁ !!!
hlustvisihak - typický príklad, že čítať a rozumieť sú dve rozdielne veci, jak pri zadaní "tazatela", tak pri mojich reakciách.
Kde čítaš, že to NEJDE ? Ja som napísal, že sa to DÁ !!![/quote]
mmc píše:
hlustvisihak píše:ahoj kluci , už jsem to radil ivanovi , nebudu se opakovat
může prosím "mmc" uvést důvody proč se dá použít jen jedno a ostatní dvě zařízení nikoliv ???
no to emmeesse je kaskáda, takže sa tam dá slušne vložiť,
tie ďalšie sa tam síce dajú tiež P R I |< U R \/ I T , ale ruky by som dalámal tomu, kto by mi to tak urobil

a okrem toho nie je jasné, či "tazatelove" boxy podporujú SCR
mmc píše:A je to jasné, hlustvisihak nečítal zadanie (alebo je ...), z jeho troch odkazov sa dá použiť len jeden aj to za cenu rýpania sa v pôvodnom zapojení a podmienky, že všetky užívateľové prijímače podporujú SCR.
tak nevím ??? o co tady někomu kráčí ??? :ROFL:


a študentíkovi něco psát je zbytečné , plete si kabel , kaskádu a SCR tak že prosím universitní knihovna

normální průměrně vzdělaný člověk všechny info dostal , navíc se může zeptat , ať už veřejne zde na fóru nebo v p.m .

já si za svým stojím a kdo nevěří ať zkusí nebo napíše rozumný důvod ...

ivánek ať napíše třetí díl pohádky o STA a všem pěkný večer !

:smoke:
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od hlustvisihak »

ctibor727 píše:Ale teraz hlustvisihaku uz vazne,aj sranda ma svoje hranice tak ta vyzývam,popiš konečne
step by step ako to zrealizovat za tych 50 euracov,vsetci s napätim cakame len prosim ta
nedavaj dalsie stupidne odkazy,pre montera tvojho formatu by to nemal byt problem.

student tvojho formátu by se měl dokázat orientovat , a pracovat samostatně

step by step popis je potřeba pro dítě nebo mentálně postižené ,

ty ctibore727 neumíš nic než urážet , tak že se mimo odbornosti se musíš učit také chování !

:poklona:
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od hlustvisihak »

pro tazatele jsem zjistil že většina TV Panasonic , také některé Samsung a nyní i LG již UMÍ

sat příjem pomoci UNICABLE = SCR

já ale jsem spíše pro separátní SAT přijímač :clapping:
ctibor727
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 26.srpen 2013 - 13:29
Bydliště: Bratislava

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od ctibor727 »

pacient hlustvisihak pise:step by step popis je potřeba pro dítě nebo mentálně postižené

to kde na taketo chujoviny chodis,ako nasadit konektor byva vyrobcom step by step popisane
aj s obrazkami,ako opravit defekt,ako naladit sat.prijimac,ako nainstalovat parabolu,ako
nainstalovat toroidnu parabolu,ako nainstalovat natacaci motor a kopu iných veci byva
step by step popisane ale podla teba najsam mudrejsieho chuja, kazdy kto si nevie nastavit
T-90 ku je mentalne postizeny lebo potrebuje podrobny návod.
Ked si v koncoch a nevies odpovedat ako vyriesit dopravenie signalu pre viac satákov v dome
za 50 ojro tak sa vytacas a tocis jak zmija,vsetci su u teba blbi,chytas sa za nespravne napisane
interpunkcne znamienko len aby si odviedol pozornost od danej temy.Ja som rétor,takze chlapecku
mna nepretocis,ja sa prisposobim tvojmu stylu a s neho budem tazit
takze vysvetli nam popis step by step ,,nam co sme deti a mentalne postizeny ako vyriesit dopravenie
signalu pre viac satákov v dome za 50 ojro .Uz nas namotavas druhy tyzden ale daako ti to nejde.
V mene vsetkych mentalne,momentalne aj dentalne postiženych nam to popis .

Takze k veci !!!
Xtrend ET 10000 HD,Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Satlook micro HD,Emitor COMBOLOOK Color S2/T2
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Vystřílené pušky ...

Příspěvek od hlustvisihak »

hele mistře světa , takové formáty nepotřebuji poučovat , že ve své pýše nazýváš moje odkazy zcela nepatřičnými výrazy není moje chyba , odpověď na tvoji otázku jsi dávno dostal !
A pokud nevíš tak F konektor má pravý závit a vice ti radit nebudu , vyskakuj si zde klidně dál .

Vím že to pro tebe není problém najít ale šupnu to zde podruhé !

MULTISWITCH SCR 4/1 EMME ESSE 80294

(Vhodných výrobků je na trhu heurékom )

Pro normální soudné lidi jenom otázka proč šikovní kluci v EMP zařadili tuhle novinku ???

Unicable multiswitch MS5/5+2PIP-4

:poklona:
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od hlustvisihak »

a pokud není ctibor727 něco jasné může se klidně zeptat , musí ale změnit slovník a tón !

:smoke:
ctibor727
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 26.srpen 2013 - 13:29
Bydliště: Bratislava

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od ctibor727 »

Hlustvisihaku uz si sa tak domotal ze stracas zmysel pre sudnost nacisto alebo ta
postihla strata "novopamäti" =já mu tam ty čtyři nezávislé dopravím za 50 euro

tvoj o5 debilny odkaz je na EMP za 140 ojro a treba priratat 50 ojro za quatro lnb
a parabolu a kam by si vôbec dal ten EMP,prilepil ci pripatlal by si to
do tej skrinky ze ano ako pravy fuser.Inac ani take riesenie neni nic nového to tu uz
bolo.Mne sa nechce zistovat podrobnosti ale nevie sa kolko HD programov t.j celkovy tok
v MB toto MS5/5+2PIP-4 vlastne v reale dokaze zvladat bez sekania,pretoze pokial to
nevies,tak prave na toku tieto lacne srandicky stroskotavaju ako napr.schwaiger
SCHWAIGER EKU825 pre príjem a distribúciu po jednom kábli až 23 voliteľných
transpondérov zo 6 satelitných MF úrovní (ekvivalent 60 HDTV alebo 120 SDTV kanálov)
Jednokáblová hlavná stanica za 500 ojro,ktory nahradil
jeho predchodcu urceneho iba pre SD rozlisenie.

Cili ako silno realne uz zostava iba ivan ivanovicove riesenie ak to je mozne potiahnut
zo skrinky dvojity koax alebo komplet prerobit cely system.

Uz si fakt trapny mal si to urobit uz davno tak ja to urobim za teba ked ty nemas nato gule:

ja hlustvisihak som to prestrelil aj to sa stava,SORRY
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Xtrend ET 10000 HD,Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Satlook micro HD,Emitor COMBOLOOK Color S2/T2
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od hlustvisihak »

ctiborku opět dokazuješ že jsi hulvát který nechápe o čem je řeč . Můžeš kopat a střílet jak chceš nicméně jsi stále vedle . Já jsem se doničeho nezamotal jen k vůli tobě se zde musím stále opakovat, a to jen proto že jako napadaný cítím potřebu se bránit !
tak že se podívej např. na to kolik stojí tohle ! (ostatním se omlouvám tenhle študentík potřebuje opakovat !opakovat! opakovat ! Tak snad to pochopíš , nebudu psát kolik to stojí jinde , za kolik to koupím já a v jakém provedení ...vycházejme z ceny v odkaze ,
MULTISWITCH SCR 4/1 EMME ESSE 80294

Hlustvisihaku uz si sa tak domotal ze stracas zmysel pre sudnost nacisto alebo ta
postihla strata "novopamäti" =já mu tam ty čtyři nezávislé dopravím za 50 euro
na tohle jsem opravdu nezapoměl! :
hádat o kurzy Zlotky/Koruny/Euro se doufám nebudem !

cenu čtyř rozboček a pár F konektorů s kousky kábelu si možná dokážeš spočítat , dle typu MSW-SCR možná zdroj za pár korun , možná by šlo použít to co mají v rozvaděči . to jsou ale detaily , také zkus odpovědět na otázku jak je to velké
a zda se to do daného rozvaděče vleze či nikoliv . Já si myslím že by jsi montáž zvládl i ty sám , když tak by jsi se zeptal !
taky prosím pověž na co potřebuješ další parabolu , Quattro LNB a vůbec něco patalt ??? Já psal už v úvodu že nemusím ani parabolu vidět !
Pokud ti něco není jasné klidně se zeptej hned , budu chvíli on line , já třeba nechápu co tady plácáš o hlavních stanicích
datovém toku proč vyskakuješ když evidentně nemáš pravdu . Já poradil tazateli , na jeho konkrétní dotaz(y) a že si tady léčíš mindrák není můj problém , všimni si že ostatní to již pochopili tak že kdo je tady DEBIL ???

:poklona:
mmc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 18.květen 2013 - 6:58

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od mmc »

no jak kukám rozpis - už to nebude 50€, ale 75€, k tomu robota a doprava za panbohzaplat,
ale hlavne I) O |< U R \/ E N Y cely rozvod a záruka fuč
ctibor727
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 26.srpen 2013 - 13:29
Bydliště: Bratislava

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od ctibor727 »

hlustvisihak pise:ctiborku opět dokazuješ že jsi hulvát který nechápe o čem je řeč

no rec je o tom,ze si hodil link na MS5/5+2PIP-4 s tymto podtrhnutim=Pro normální soudné lidi jenom otázka proč šikovní kluci v EMP zařadili tuhle novinku ???
Ale ked som upozornil,ze to stoji viac ako 140 ojro a nie 50 tak si uhol jak zmija ale otazka tazatela neznela ci to
vojde do skrinky,nakonec to az tak zasadne nie je,zasadne je ze to s tymto MS5/5+2PIP-4 za 50 ojro
jaksi nebude a k tomu sa mas vyjadrovat.

cize k veci !!!
Xtrend ET 10000 HD,Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Satlook micro HD,Emitor COMBOLOOK Color S2/T2
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od hlustvisihak »

mmc píše:no jak kukám rozpis - už to nebude 50€, ale 75€, k tomu robota a doprava za panbohzaplat,
ale hlavne I) O |< U R \/ E N Y cely rozvod a záruka fuč
@ mmc již jsem se tě ptal proč to nejde , odpověď si možná pamatuješ ?! a pokud umíš jiné slůvka než : cit:
I) O |< U R \/ E N Y cely rozvod a záruka fuč zkus vysvětlit
a) co způsobí oné "O |< U R \/ E N Í" ???
b) jak víš zda je to v záruce nabo zda je možná či nemožná dohoda s realizátorem


ale to není podstatné , já se naivně domníval že si zde můžeme vyměnit názory jako na odborném fóru , bohužel když někomu dojdou argumenty jde technická stránka bokem a začnou útočit např . že né 50 ale 75 nebo kolik ???!!!

tak že soudruzi oponenti , odkaz na EMP jsem dal později jenom jako info pro zajímavost a k zamyšlení , pokud chceme honit cenu dal jsem odkaz MIMO JINÉ na toto (sorry za sto padesáté opakování )
MULTISWITCH SCR 4/1 EMME ESSE 80294 kde je i cena ! 187 Zl ! také jsem uvedl jiné a také jsem psal že se dá sehnat za jinou cenu (mimo jiné ten na obrázku který kdysi využíval Technisat pro 8 slovy OSUM přijímačů s dalším kmenovým kanálem a filtry) tedy za HUBIČKU!!!

ale zpět ke kalkulaci k danému MSW za 187 Zl přidám pět rozboček za 11zl to je celkem je celkem 242Zl x6.7=1622Kč

kus káblu za 50.-(ha ha ) plus 10 "F" za 50 .- ha ha , je celkem 1722.- , zdroj možná dle výkonové kalkulace použiji stávající ???
nebo dodám za cca2o0.- Kč celkem jsem na ani né 2000.- Kč (1922.-)

dle kurzu asi 27.5 Kč za Euro je to asi 70 euro

áno tahle kalkulace je vyšší než jsem psal , za to JEDINNÉ se pánům ctibor a mmc OMLOUVÁM . :ROFL:

dovolím si ovšem podotknou že se stoprocentně do mnou uvedené ceny vejdu a pokud má někdo zájem není problém dodat , ovšem není mi to zapotřebí jenom dávám ve známost !

tak že prosím k věci nejlépe z hlediska ODBORNÉHO a pro recepis si běžte jinam !

ve vší úctě :poklona:

:smoke:

cenu toho MSW na obrázku ze dne 07.duben 2015 - 19:50

sdělím vážnému zájemci v p.m.

pěkný večer všem :good:
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od hlustvisihak »

pro dlobalové :

http://www.phusaturn.com.pl/rozgaleznik ... 2-way.html

poznámka : že pokud to někdo neví já za tyhle ceny NENAKUPUJI !!!
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od dlhe_pole »

hlustvisihak píše:pro dlobalové :

http://www.phusaturn.com.pl/rozgaleznik ... 2-way.html

poznámka : že pokud to někdo neví já za tyhle ceny NENAKUPUJI !!!
pane "odborniku" nechcem Ti do toho kecat, ale ked kupujes u poliaka, to uz musi byt len za kvalita...
kua od poliaka ani klobasu na trhu nie to este rozbocovač !!!
planoval som nemiesat sa ti dalej do tych tvojich blabolov, ale tvoja cenova kalkulacia made in polland alebo "usetri a trhniu korunku kde sa da" ma presvedcila o tvojej odbornosti.. naozaj je ta tu skoda na fore - odbornici tvojho ranku uz pomaly zakablovavaju Lunik 9 v Košicoch pakšamientami z polskeho sklepa

Obrázek

a ty sa tu este motas medzi samymi laikmi .. vzdyt to je do nebe volajíci ... velebnosti ...
mmc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 18.květen 2013 - 6:58

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od mmc »

Konečne som precitol a preto sa "švihákovi" veľmi ospravedlňujem (velice omlouvám) :poklona:

Ostatným dávam do pozornosti, že ak by potrebovali akýkoľvek TV/SAT rozvod, nemusia sa s tým trápiť, radšej nech si objednajú miestneho odborníka a budú to mať za cenu materiálu v Poľsku, doprava, montáž, nastavenie, poradenstvo grátis :clapping:

A nakoniec sa ospravedlňujem všetkým za expresívny výraz, uznávam, že či sa krabica plná všelijakých káblikov a rozbočiek niekomu páči alebo nie, je čisto subjektívny pohľad :thankyou:
ctibor727
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 26.srpen 2013 - 13:29
Bydliště: Bratislava

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od ctibor727 »

amaterizmus jak vysity,sak co uz len ten hlustvisihak moze byt za odbornika ked si daval
inzerat,ze kdo mu pozicia programator alcad /ktory stoji par grosov/ aby mohol sfusovat
neaku STA to ako keby si autoservis isiel pozicat gola sadu..
No a ten jeho Multiswitch SCR 4/1 Emme Esse 80294 siroko daleko nikdo nema v
ponuke a to o niecom urcite vypoveda /?/
Na obrazku som sa pokusil demonstrovat ako by to asi po "odbornom"zasahu hlustvisihaka
vyzeralo /hodil som tam co ma napadlo/ a to som tam este nedal terestricke rozbocky a zlucovace.

no a hlustvisihaku na tento tvoj bonmot-Já psal už v úvodu že nemusím ani parabolu vidět !
ti odpovedam iba tolko

ja som v svojom kratkom zivote toho moc nenamontoval a este sa musim véééla ,véééla ucit
aby som sa priblizil k skúsenostiam tunajsich hoci len amatérov a hoci mam v celku dobru
meraciu techniku ta este zo mna nerobi odbornika podobne ako stradivárky z krčmového skrípala
ale jedno viem na stopercent ze pred montazou v prvom rade si musim dôkladne prezriet co
a ako je uz v tom dome namontované a nie ze "nemusím ani parabolu vidět !"
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Xtrend ET 10000 HD,Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Satlook micro HD,Emitor COMBOLOOK Color S2/T2
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: TV rozvody v paneláku

Příspěvek od hlustvisihak »

ahoj páni odborníci ! zkusím vás vzít postupně , nejprve obecně ani jeden z nezdůvodnil ani teoreticky , natož prakticky proč to nejde !
co se týče dlouhého pole tak jediný argument polská klobása je chabý , když mu vytáhnu několik kabelů rozbočených ze stejného zdroje signálu rozbočkou Toner, Ikusi ,Axing (používám SVE20-01), Corab , Televes aj. (je jich mnoho) tak jsem zvědav zda určí která je horší a která lepší !?
Navíc pokud by ji náhodou koupil u fy. AME Hradec Králové či Tipa Opava tak si může být jistý že je dodavatelem Polák !!!
Dodatkem si dovolím otázku kde se "vyrábí satelitní přijímače TECHNISAT nebo televizory nad 32 palců zn. LG ??? :book:
dále třeba ( mohu ofotit krabice ) kde se asi vyrábí LNB TELEVES či INVERTO ??? nebo jaký je rozdíl v MSW EMP koupený v ČR proti tomu koupenému v PL ???(o třetinu levněji )!!! takže "nechtěla som NEMUSELA som REAGOVAT :ROFL:

dále je tu mmc , nemusíš sa ospravedlnovat , lépe by jsi udělal kdyby jsi mi odpověděl na mé otázky !...
nakonec kamrád študentík , divím se mu že se mými "debilními "odkazy vůbec zaoberá ??? a jeho představa se nemusí shodovat s mojí , to jsou ale detaily , navíc k estetickému provedení (stávající montáže) jsem se již dříve vyjádřil .
A že nemusím vidět parabolu je můj problém , že ty jsi tam chtěl montovat další je tvůj problém .
A soudit někoho odbornost podle toho zda má programátor na ALCAD je super , skutečně :D ,
ja zásadně montuji TELEVES
(i když si nejsem stoprocentně jistý že je vyroben ve městě zázraků (Santiago de Compostella)),
tak že když jsem dostal nabídku na přeladění celkem velké(dle mne morálně ZASTARALÉ)stanice od armády tak jsem ji vzal
k oboustranné spokojenosti . Tak že klidně se do mne zase navážejte , já mám čisté svědomí za vším si stojím , někteří už pochopili (jak jsem jim psal ) že se musí hodně učit ! stejně jako já a kdyby někdo chtěl machrovat a urážet je to jeho věc , případné slušné zájemce mohu pozvat , mohou si nafitit moje montáže a pak plkat a kydat hnůj .
Odpovědět

Zpět na „DVB-T/C antény a meracia technika“