Diskusia k Plustelka & Voľná telka

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Platba za službu - Plustelka & Volna Telka

Příspěvek od EnoSat »

Iba opravovali co pokazili 8-ho v noci (seriove cisla v databaze a pod...)
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Platba za službu - Plustelka & Volna Telka

Příspěvek od mmiriboy »

:)
No, tak potom to "dlho" opravujú, dnes je 12. a ešte im to nefunguje!
:)
Ale dík ti za promptnú odpoveď!
:)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Platba za službu - Plustelka & Volna Telka

Příspěvek od EnoSat »

vsak sme na Slovensku , inde by sa bali straty klientov a unas ich maju tolko ze sa vsetci ani nespracu do databazy a tym padom "karty mlcia"

PS1: navyse je mozne online zaplatit uz len mesiac alebo rok + DUO
PS2: v prehlade dokladov mam 27.10.2016 , v prehlade platieb 03.09.2013 (karta kupena leto 2016)
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
ivan333ivan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: 29.březen 2013 - 13:58

Re: Platba za službu - Plustelka & Volna Telka

Příspěvek od ivan333ivan »

a sú funkční cez víkend ?
viackrát sa mi stalo,že to fungovalo iba PO-PI a SO-NE bud vôbec alebo iba z obmedzením na stav kariet
a caidy skoršieho dáta vyhodnocovalo-"iný operátor"
VŠETCI SME SI PRED BOHOM ROVNÍ,IBAŽE NEPLATÍ TO PRED BANKOMATOM

Spoločenská váženosť DEMOKRATA stúpa úmerne jeho kontám v danových rajoch
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Platba za službu - Plustelka & Volna Telka

Příspěvek od mmiriboy »

EnoSat píše:vsak sme na Slovensku , inde by sa bali straty klientov a unas ich maju tolko ze sa vsetci ani nespracu do databazy a tym padom "karty mlcia"

PS1: navyse je mozne online zaplatit uz len mesiac alebo rok + DUO
PS2: v prehlade dokladov mam 27.10.2016 , v prehlade platieb 03.09.2013 (karta kupena leto 2016)
:D
S tým dátumom "03.09.2013" to mám takisto! :)
Inak poslal som im email ohľadne nefungujúcich platieb a som zvedavý, že čo mi odpíšu - ak vôbec odpíšu?! :)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Platba za službu - Plustelka & Volna Telka

Příspěvek od Steiner »

- Ani neliezť do zákazníckej zóny
- rovno dať "Zabudnuté heslo" - tam si vypýta Číslo karty/zariadenia
- príde mail s novým heslom a kódom zákazníka - aj ten je iný ako predtým
Nové prihlásenie:
kód zákazníka / heslo
všetko funguje

Ešte doplním:
"Prehľad služieb" - šípkou vľavo od čísla karty sa otvorí správa karty - Objednávky atď.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Platba za službu - Plustelka & Volna Telka

Příspěvek od mmiriboy »

Presne takto som to aj urobil - dal som si poslať nové prihlasovacie údaje...
Ale! Po prihlásení som tam nevidel žiadnu možnosť pre ďaľšiu platbu atď...
A nakoniec som zistil, že chyba je pravdepodobne v neštandartnom zobrazovaní ich web stránok na android zariadeniach. A keďže "Steiner", ty si ma trošku "nakopol", tak preto som pre istotu otvoril ich web stránky na klasickom PC pod Windowsom a "HELE VOLE", ono to ide - "no problem"!
A odrazu vidím aj to, čo som nevidel! :D
Přílohy
plustelka.jpg
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
vald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 27.březen 2010 - 11:06

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od vald »

Prosím vás pekne! Mám taký dotaz. Podľa informácií na webe je na príjem kódovaných programov Plustelky potrebný CI modul a karta.
Otázka:
Dá sa použiť miesto originálneho CI modulu Plustelky aj CI modul Irdeto Smit? Pôjde mi v ňom karta Plustelky?
Ide mi o toto:
Po zrušení Skylinku mi zostal dekódovací modul Irdeto Smit. (ten fialovyý). A ja by som ho rád použil na sledovanie kódovaných kanálov Plustelky prostredníctvom DVB-T. (resp.DVB-2) TV mi to podporuje, anténu mám a volné programy chytám v pohode.
Teraz tu je otázka možnosti predplatenia si kódovaných programov s tým že by som využil Irdeto Smit modul zo Skylinku.
Oba sú Irdeto, tak preto sa na to pýtam.
Ide mi o príjem anténou. Nie zo satelitu!
Pôjde mi to? Má to takto niekto odskúšané? (Ďakujem vopred za relevantné odpovede)
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od decik »

Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od Steiner »

Malo by to ísť.
Kartu Plustelka som skúšal v TV aj v module Mascom Cryptoworks/Irdeto a šlo to bez problémov.
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=76&t=30319
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od dlhe_pole »

Steiner píše:Malo by to ísť.
Kartu Plustelka som skúšal v TV aj v module Mascom Cryptoworks/Irdeto a šlo to bez problémov.
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=76&t=30319
jo, mascom isiel ale skylink shit.. teda smit aspon v starom fw cca pred 2 rokmi ked som to skusal mal blok na 0668 aj ked data su rovnake ako na skylink .. mozno cielene ...
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od Steiner »

dlhe_pole píše:... mal blok na 0668 aj ked data su rovnake ako na skylink .. mozno cielene ...
Fakt? Tak to sú teda ozaj neskutočný k.k.ti, nenachádzam slov na ten ich "skylink ready" debilný zámer. :o
Rieši to samozrejme FW, otázkou je kde zobrať ten správny, a ak nie je OTA tak ďalším problémom je ako ho tam dostať.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
davidas
Odborník
Odborník
Příspěvky: 465
Registrován: 25.listopad 2007 - 19:15

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od davidas »

...konkurence, to mas jako kdysi u mobilnich operatoru...
skype = davidas-cz
Zgemma H7s, Octagon SF8008, Extrend ET8000
local - 0624 full cz-sk, 0B01 (NC+), 0650 (Orf), 1830 (HD+)
hop - 0653
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od MarekMM »

vald píše:Prosím vás pekne! Mám taký dotaz. Podľa informácií na webe je na príjem kódovaných programov Plustelky potrebný CI modul a karta.
Otázka:
Dá sa použiť miesto originálneho CI modulu Plustelky aj CI modul Irdeto Smit? Pôjde mi v ňom karta Plustelky?
Ide mi o toto:
Po zrušení Skylinku mi zostal dekódovací modul Irdeto Smit. (ten fialovyý). A ja by som ho rád použil na sledovanie kódovaných kanálov Plustelky prostredníctvom DVB-T. (resp.DVB-2) TV mi to podporuje, anténu mám a volné programy chytám v pohode.
Teraz tu je otázka možnosti predplatenia si kódovaných programov s tým že by som využil Irdeto Smit modul zo Skylinku.
Oba sú Irdeto, tak preto sa na to pýtam.
Ide mi o príjem anténou. Nie zo satelitu!
Pôjde mi to? Má to takto niekto odskúšané? (Ďakujem vopred za relevantné odpovede)
Nepíšeš o tom - ale je to dosť podstatné do čoho chceš strčiť ten modul alebo kartu.
Hádam - no zrejme máš doma TV prijímač so zabudovaným tunerom pre pozemné vysielanie (DVB-T)
a tá tvoja telka má asi zabudovaný tuner aj pre satelitné vysielanie.

1.)
Z CAM modulom Plustelka môžeš sledovať vysielanie zo satelitu a aj pozemné vysielanie kódované programy.
CAM modul Plustelka je bez kartový modul. (do CAM modulu Plustelka nie je potrebné vkladať kartu)
Plustelka_CAM_Strong.jpg
aaaa.jpg
aaaa.jpg (38.09 KiB) Zobrazeno 3914 x
2.)
Ak máš tento typ CAM modulu - tak ako písal poľnohospodár z Považia sú to silno problémové výrobky.
To je aj moja skúsenosť z modulmi z označením Smit ( najviac poruchové :( )
Skôr než kúpiš kartu Plustelka k tomu Tvojmu modulu nájdi niekoho kto Ti to odskúša či to bude fungovať.
CAM_99.jpg
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od MarekMM »

davidas píše:jen pridam jeste jeden CAM, kde je i tvuj vzpominany poruchovy smit....
Ja som reagoval na konkrétny príspevok a nechcel som tomu venovať viac než je nutné.
Mám tomu rozumieť tak že máš neblahú skúsenosť z týmto typom bez kartového CAM modulu Plustelka :?: :?: :?:
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
baranček
Odborník
Odborník
Příspěvky: 359
Registrován: 19.duben 2008 - 11:49
satelitni prijimac: VU+SOLO4k,Octagon sf8008 mini
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od baranček »

davidas píše:jen pridam jeste jeden CAM, kde je i tvuj vzpominany poruchovy smit....
tieto by mali byť dobré,mám 2ks umiestnené v rodine a idú od jesene bez poruchy. :)
konečne mám čas na koníčky :book:
VU+solo 4k image Open Black Hole 5.2 a Openmultiboot :)
Octagon sf8008 mini image Egami 10.3-R 5 a Egami Multboot
ET-4000 image Openpli 7.3
davidas
Odborník
Odborník
Příspěvky: 465
Registrován: 25.listopad 2007 - 19:15

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od davidas »

CAM jsem zatim nemusel v tomto pripade pouzit :idea:
MarekMM píše:
davidas píše:jen pridam jeste jeden CAM, kde je i tvuj vzpominany poruchovy smit....
Ja som reagoval na konkrétny príspevok a nechcel som tomu venovať viac než je nutné.
Mám tomu rozumieť tak že máš neblahú skúsenosť z týmto typom bez kartového CAM modulu Plustelka :?: :?: :?:
skype = davidas-cz
Zgemma H7s, Octagon SF8008, Extrend ET8000
local - 0624 full cz-sk, 0B01 (NC+), 0650 (Orf), 1830 (HD+)
hop - 0653
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od MarekMM »

davidas píše:CAM jsem zatim nemusel v tomto pripade pouzit :idea:
MarekMM píše:
davidas píše:jen pridam jeste jeden CAM, kde je i tvuj vzpominany poruchovy smit....
Ja som reagoval na konkrétny príspevok a nechcel som tomu venovať viac než je nutné.
Mám tomu rozumieť tak že máš neblahú skúsenosť z týmto typom bez kartového CAM modulu Plustelka :?: :?: :?:
A tušíš vôbec aký rozdiel je medzi medzi jedným a druhým popisovaným CAM modulom z označením Smit.

( 1. ) Image ( 2. ) Image

Stále je reč o to že chceme pozerať programy z ponuky Plustelka
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
davidas
Odborník
Odborník
Příspěvky: 465
Registrován: 25.listopad 2007 - 19:15

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od davidas »

nejlip bude, kdyz budes trenovat tazatele, nechapu proc me prudis ohledne camu, jasne jsem ti napsal, ze jsem ho nepotreboval, jinak at si kazdy dohleda...

ale, abych ukojil tvoji zvedavost: Irdeto cloakedCA - zabudovaná přístupová karta k službě Plustelka....

jinak je to zalezitost z roku 2013.....
skype = davidas-cz
Zgemma H7s, Octagon SF8008, Extrend ET8000
local - 0624 full cz-sk, 0B01 (NC+), 0650 (Orf), 1830 (HD+)
hop - 0653
vald
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 27.březen 2010 - 11:06

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od vald »

MarekMM píše:
vald píše:Prosím vás pekne! Mám taký dotaz. Podľa informácií na webe je na príjem kódovaných programov Plustelky potrebný CI modul a karta.
Otázka:
Dá sa použiť miesto originálneho CI modulu Plustelky aj CI modul Irdeto Smit? Pôjde mi v ňom karta Plustelky?
Ide mi o toto:
Po zrušení Skylinku mi zostal dekódovací modul Irdeto Smit. (ten fialovyý). A ja by som ho rád použil na sledovanie kódovaných kanálov Plustelky prostredníctvom DVB-T. (resp.DVB-2) TV mi to podporuje, anténu mám a volné programy chytám v pohode.
Teraz tu je otázka možnosti predplatenia si kódovaných programov s tým že by som využil Irdeto Smit modul zo Skylinku.
Oba sú Irdeto, tak preto sa na to pýtam.
Ide mi o príjem anténou. Nie zo satelitu!
Pôjde mi to? Má to takto niekto odskúšané? (Ďakujem vopred za relevantné odpovede)
Nepíšeš o tom - ale je to dosť podstatné do čoho chceš strčiť ten modul alebo kartu.
Hádam - no zrejme máš doma TV prijímač so zabudovaným tunerom pre pozemné vysielanie (DVB-T)
a tá tvoja telka má asi zabudovaný tuner aj pre satelitné vysielanie.

1.)
Z CAM modulom Plustelka môžeš sledovať vysielanie zo satelitu a aj pozemné vysielanie kódované programy.
CAM modul Plustelka je bez kartový modul. (do CAM modulu Plustelka nie je potrebné vkladať kartu)
Plustelka_CAM_Strong.jpg
2.)
Ak máš tento typ CAM modulu - tak ako písal poľnohospodár z Považia sú to silno problémové výrobky.
To je aj moja skúsenosť z modulmi z označením Smit ( najviac poruchové :( )
Skôr než kúpiš kartu Plustelka k tomu Tvojmu modulu nájdi niekoho kto Ti to odskúša či to bude fungovať.
CAM_99.jpg
Písal som predsa, že TV mi to podporuje. Voľné programy Plustelky mi tam idú v pohode.
Ale aby som to spresnil: Ide o TV LG 26L N460R. Je vybavený tunermi: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T a DVB-T2. Mám v ňom presne ten istý CI modul čo je na tom druhom obrázku. Ten fialový. (funguje bez poruchy)
Otázka znie či mi v ňom pôjde aj karta Plustelky. To čo ponúka jej rozšírená verzia by mi aj vyhovovalo.
Jedná sa o TV na príležitostné pozeranie. Neoplatí sa mi teda doň príliš investovať. To by už bolo jednoduchšie nechať si ten Skylink. Lenže to by nesmeli byť taký pažravý ohľadne tých nešťastných servisných poplatkov.
Odpovědět

Zpět na „Plustelka“