Programovanie univerzálneho diaľkového ovládača Vuplus

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
djcuky
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 01.červen 2010 - 16:31
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K SE

Re: Programovanie univerzálneho diaľkového ovládača Vuplus

Příspěvek od djcuky »

Mute nefunguje. A skúšal som aj môj diaľkový ovládač, ktorý mi doma funguje. Takže hlasitosť na diaľkovom nie je nastavená na TV. To - "alebo niečo úplne iné" by som skúsil. Nechcem znovu inštalovať image, má tam stream cinemu a nechce sa mi to všetko znovu inštalovať.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 08.březen 2023 - 12:58, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
kofolak
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 132
Registrován: 18.listopad 2009 - 0:50

Re: Programovanie univerzálneho diaľkového ovládača Vuplus

Příspěvek od kofolak »

este skus pozriet, ci ma rovnako nastavene Nastavenia-System-Remote Control Mode
-ak mas pristup cez webove rozhranie, tak to skus zmenit (cez webove rozhranie to budes moct vzdy zmenit naspat)

alebo tiez Nastavenia-HDMI-CEC (ak to pouzivas) a nastavenie Preposlat tlacidla hlasitosti (malo by byt Nie)

...a tymto som vsetky moje napady vycerpal... good luck! (potom napis, ako si to rozbehal)
Uno4kSE + OpenBH, T55, ex Uno
djcuky
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 01.červen 2010 - 16:31
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K SE

Re: Programovanie univerzálneho diaľkového ovládača Vuplus

Příspěvek od djcuky »

Tieto nastavenia som na prijímači nenašiel. V System - nie je ponuka Remote control a v HDMI-CEC ( používam a aj priateľ ) nie je ponuka Preposlať tlačidlá hlasitosti. Nie je to na iný typ?
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 23.květen 2023 - 15:53, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Programovanie univerzálneho diaľkového ovládača Vuplus

Příspěvek od havana »

Buďte zdrávi :!: Nechci zakládat nové vlákno o DO a tal napíšu problém sem. Mám několik DO k mému VU+Duo 4K SE - jednak původní originální a jednak další dva DO staršího typu , dodávaných prakticky ke všem přijímačům od VU+DUO . U všech se projevuje jeden problém, prostě najednou "nefungují" při stisku tlačítka se kontrolka (u novějšího originálu, u těch starších bliká programovatelné tlačítko pro zap. TV) buď vůbec nerozsvítí, nebo jen slabounce zabliká - klepnu ovládačem o stůl a je všechno v pořádku. Problém se zdá být jasný, někde špatný kontakt, či baterka. Vyzkoušel jsem vše, rozdělal jsem je, vyčistil, pružinky k bateriim napružil a lépe smeroval, různě baterie podkládal, aby se ani nepohnuly - nic nepomáhá... Prostě parkrát za den musím s ovládačem mírně bouchnout do stolu, a zase jede... Nemáte někdo nějaký napad, co se tam kde kurví, co podložit,vyčistit...
Jinak mám ještě jedenu možnost - vytáhnout starý qwerty ovládač VU, jestli ten to nebude dělat. Ale je maly a moc blbě se ovládá...
:thankyou:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: Programovanie univerzálneho diaľkového ovládača Vuplus

Příspěvek od siletblok »

Mozes sa inspirovat TU v roznich postupoch.

Alebo
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 23.květen 2023 - 15:56, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix LINK
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“