vu+ uno

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
alfsvk

Re: vu+ uno

Příspěvek od alfsvk »

Skus bonznut typ karty /CW, ICE?
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: vu+ uno

Příspěvek od efendy55 »

podla tvojho popisu máš tam cccam 2.3.0 . tak naladiť , nastaviť usera v configu cccam , pripojiť klienta a ideš . :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Netvor
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 03.červenec 2011 - 19:55

Re: vu+ uno

Příspěvek od Netvor »

este kartu nemam len uvazujem o nej nakolko nam idu dat UPC do baraku . ano mam cccam 2.3.0 vsetko mam nastavene od alfsvk a doteraz to ide v poho len chcem zmenit providera .
VU+UNO : Black Hole Vu+ Uno v 3.0.9 , HD Glass16_11.72 , HDD 500GB , OSCAM ,Avalon-Vesmire, zdielanie ,
OPTICUM X7 : globo_OPTICUM_HD_X7_300_ps_amstar_1.4.98
skylink + kombi
Irdeto ICE
TV: Panasonic TX-55CR730E
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: vu+ uno

Příspěvek od efendy55 »

to ako že upc káblovku ,alebo satelit ? to je rozdiel chlape . [-X ak upc freesat tak to problém nebude . :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Netvor
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 03.červenec 2011 - 19:55

Re: vu+ uno

Příspěvek od Netvor »

ja som myslel cez kablovku
VU+UNO : Black Hole Vu+ Uno v 3.0.9 , HD Glass16_11.72 , HDD 500GB , OSCAM ,Avalon-Vesmire, zdielanie ,
OPTICUM X7 : globo_OPTICUM_HD_X7_300_ps_amstar_1.4.98
skylink + kombi
Irdeto ICE
TV: Panasonic TX-55CR730E
alfsvk

Re: vu+ uno

Příspěvek od alfsvk »

Zabudni, na une s tym neurobis nic, nejako nema DVB C tuner,
takze je zbytocne riesit kartu / aj tak je parovana s ich strojom /pripadne s modulom/.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: vu+ uno

Příspěvek od efendy55 »

alfsvk má pravdu . ](*,) zabudni na to . :cry: jedine potom freesat . to by ťa asi vyšlo dosť draho a zbytočne komplikovane . dvbt-c tuner + modul . no neviem neviem . možno ešte káblovka v analogu .
Všetko 4K
Uživatelský avatar
buzzfuzz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 25.říjen 2008 - 20:20

Re: vu+ uno

Příspěvek od buzzfuzz »

neviete co moze robit tuto chybu ?

>>Upload to '/tmp/'<<
Transferring "enigma2-plugin-extensions-iptvlistupdater_1.51.git75294db7fd-r20_mips32el.ipk"
Upload complete

>>Start File Installation<<
-> opkg install /tmp/enigma2-plugin-extensions-iptvlistupdater_1.51.git75294db7fd-r20_mips32el.ipk
exit
Installing enigma2-plugin-extensions-iptvlistupdater (1.51.+git752+94db7fd-r20) to root...
Collected errors:
* satisfy_dependencies_for: Cannot satisfy the following dependencies for enigma2-plugin-extensions-iptvlistupdater:
* udpxy *
* opkg_install_cmd: Cannot install package enigma2-plugin-extensions-iptvlistupdater.
root@vuuno:~# rm /tmp/*.ipk
root@vuuno:~# exit
Connection closed by foreign host.


>>>>>>>>>>>> INSTALLATION COMPLETED <<<<<<<<<<<<
vu uno 4Kse /open ATV 6.2/
alfsvk

Re: vu+ uno

Příspěvek od alfsvk »

Ked by si trochu :book: nemusel by si zakladat pre kazdu prkotinu samostatne vlakno.. ze..
V texte co si pastol mas jasne napisane kde je problem.
A nasiel by si toto: http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?p=529616#p529616
pepe2shark
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 25.leden 2012 - 7:49

Re: vu+ uno

Příspěvek od pepe2shark »

PROSIM O SURNU POMOC. Pokusal som sa preinstalovat image 1.6.6 na BH 2.1.0 na UNO. Najprv mi po vlozeni usb dozadu po zapnuti vypinacom vobec nic nenacitalo. skusal som aj drzat ch- a bez toho vobec nic. potom som upgradoval fpga - prebehlo ok. potom som skusil aktualizovat drivery - v lib/modules/3.1.1/extra, ale dvb-bcm 7413 sa mi nepodarilo prepisat a atribut sa zmenil zo 644 na 600. uz ani ten neviem prepisat. A teraz mi vobec nejde nastartovat uno... Na displeji je Starting a trva to vecne a nic sa nedeje. Dokaze niekto poradit co s tym? Vdaka za akukolvek radu som uz zufaly.
VU+ Solo 4K s E2 VTI, VU+Uno s E2 BlackHole, Amiko Alien 2 Twin s E2 HDMU, Optibox Anaconda HD s USB flash E2 HDMU, TV 55" Samsung, 42" Philips, 32" Philips.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: vu+ uno

Příspěvek od liquere »

sa nestaraj o drivery, naformatuj flesku alebo pouzi inu, kludne mozes pichnut spredu a ch- stlacit az ked si to bude pytat box.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
pepe2shark
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 25.leden 2012 - 7:49

Re: Black Hole 2.1.0 Diskusia

Příspěvek od pepe2shark »

flashky uz som skusal tri a stale nic - ani tuk. stale len starting a nenabootuje ani za svet. som uz zufaly. toto sa mi stalo prvykrat!!!
VU+ Solo 4K s E2 VTI, VU+Uno s E2 BlackHole, Amiko Alien 2 Twin s E2 HDMU, Optibox Anaconda HD s USB flash E2 HDMU, TV 55" Samsung, 42" Philips, 32" Philips.
pepe2shark
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 25.leden 2012 - 7:49

Re: vu+ uno

Příspěvek od pepe2shark »

uz som skusal aj na flashku dat ten povodny image 1.6.6 a nejde ani s tym
VU+ Solo 4K s E2 VTI, VU+Uno s E2 BlackHole, Amiko Alien 2 Twin s E2 HDMU, Optibox Anaconda HD s USB flash E2 HDMU, TV 55" Samsung, 42" Philips, 32" Philips.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: vu+ uno

Příspěvek od efendy55 »

a usb flesh ti nájde pri štarte ?
Všetko 4K
pepe2shark
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 25.leden 2012 - 7:49

Re: vu+ uno

Příspěvek od pepe2shark »

stale len startuje a zda sa mi, ze si ani neskenuje usb porty
VU+ Solo 4K s E2 VTI, VU+Uno s E2 BlackHole, Amiko Alien 2 Twin s E2 HDMU, Optibox Anaconda HD s USB flash E2 HDMU, TV 55" Samsung, 42" Philips, 32" Philips.
alfsvk

Re: vu+ uno

Příspěvek od alfsvk »

Klidek, nezufaj.. :)
daj flasku do PC, vsetko zmaz /lepsie je dat format
nahraj opat rozzipovany subor /cize adresar vuplus a vsetko co je v nom
odmontuj a vyber flasku z PC
vypni sat z 220V
zasun flasku /ak nezaberie predny USB skus zadny
zapni 220V a pozeraj kedy napise napredu a magni co ziada
pockaj na koniec
to je vsetko
PS: tlacidlo sa stlaca na SATe po vyzve, nie na dialkovom...
Inak vsetko tu uz mame x krat popisane, staci napred citat a az potom konat.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: vu+ uno

Příspěvek od efendy55 »

tiež sa mi už stalo že mi uno v prednom usb flesh s image vôbec nenašiel ,ale filmy a mp-3 našlo bez problémov . ked som ho strčil do zadného usb tak ho pri štarte našlo bez problémov na prvý šup aj s image . odporúčam všetko s usbčiek odpojiť a nechať tam len flesh s image aj ked na sole2 mám usb dvbtuner aj pri fleshi a nemal som s tým problém ,ale v une občas áno . samozrejme sformátovaný na FAT-32 ,občas nezaškodí tie fleshki sformátovať pomaly nie rýchlo . dôležité je či to tú fleshku vôbec uno vidí a samozrejme tam mať správne adresáre ak to fleshujes s backupu tak dúfam že tam nemáš adresáre backup/vuplus/uno ..... musí to byť samozrejme vuplus/uno .....
Všetko 4K
pepe2shark
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 25.leden 2012 - 7:49

Re: vu+ uno

Příspěvek od pepe2shark »

skusam stale, ale stale je len na displeji starting a nic sa nedeje. skusam uz strvtu flashku vpredu vzadu a stale nic... :-((((((
VU+ Solo 4K s E2 VTI, VU+Uno s E2 BlackHole, Amiko Alien 2 Twin s E2 HDMU, Optibox Anaconda HD s USB flash E2 HDMU, TV 55" Samsung, 42" Philips, 32" Philips.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: vu+ uno

Příspěvek od efendy55 »

takže podla toho čo píšeš ti tú fleshku vôbec nevidí . takže ho asi nefleshneš . naštartuj ho bez fleshki a ked ti nabotuje tak tam strč tú flesh či ju uno vidí . tiež som mal tento problém s fleskami potom mi tu borci poradili ich naformátovať v hdboxe v org.softe na fat-32 a ako ked šibneš čarovným prútikom všetky fleshki mi už uno s image našlo bez problémov .
Všetko 4K
pepe2shark
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 25.leden 2012 - 7:49

Re: vu+ uno

Příspěvek od pepe2shark »

takze asi piata flashka po pomalom formatovani, uplnom vypnuti una a vytiahnuti z 220 na cca polhodinu sa nakoniec flashnutie podarilo a zda sa ze uz vsetko slape jak ma. ulavilo sa mi. takato vec sa mi este nestala. nie som sice expert, ale image si na vsetkych mojich troch strojoch prehravam uplne bezne a doteraz nikdy nebol problem. vdaka bohu uz uno slape. vsetkym moc dakujem za rady a pomoc. vetkym pekny zvysok vikendu
VU+ Solo 4K s E2 VTI, VU+Uno s E2 BlackHole, Amiko Alien 2 Twin s E2 HDMU, Optibox Anaconda HD s USB flash E2 HDMU, TV 55" Samsung, 42" Philips, 32" Philips.
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“