Vu plus zero 4k - nastavenie rozlíšenia

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
kadko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 10.květen 2011 - 8:23
satelitni prijimac: Octagon SF8008,Vu+ Uno 4K se
Bydliště: Banská Bystrica

Vu plus zero 4k - nastavenie rozlíšenia

Příspěvek od kadko »

Zdar,neviem si pomôcť z nastavením rozlíšenia na Zero 4k. Keď nastavím rozlíšenie vyšśie ako HD 1080 tak mám zmenšený obraz. Z televízorom problém nevidím , pretože Octagon SF8008 aj Amiko Viper 4k s tým nemali problém a 2160p30 fičal bez problémov. Neriešil to niekto ?
AwayFromKeyboard
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 25.květen 2017 - 16:02

Re: Vu plus zero 4k - nastavenie rozlíšenia

Příspěvek od AwayFromKeyboard »

Cau. Vsade mas v zariadeniach nainstalovanu tu istu, rovnaku Enigmu ? Alebo sa niecim verzie Enigmy v spominanych troch tvojich set top boxoch odlisuju verziou Enigmy ? Aky pouzivas kabel HDMI - mas tam verziu 2.0 alebo si to pripojil na iny kabel HDMI chtiac/nechtiac (https://en.wikipedia.org/wiki/HDMI) ? Najskor si s tym nevie poradit Enigma alebo set top box, kedze vidis zmenseny obraz a kedze 2160p30 funguje s inymi zariadeniami na tvojej TV. Funguje ostatne nastavenia rozslisenia v tom Zero 4k pripojenym k tvojej telke ? Aku mas presne telku ?
kadko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 10.květen 2011 - 8:23
satelitni prijimac: Octagon SF8008,Vu+ Uno 4K se
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Vu plus zero 4k - nastavenie rozlíšenia

Příspěvek od kadko »

Telku mám Samsung 4k asi ročnú,ale v tom problém nevidím , ako som vravel , fungovala korektne s ostatnými príjmačmi a HDMI káblom . Enigmu som mal rovnakú Pur e2, skúšal som aj ďalšie a to isté.Problém je len s Vu plus, pokiaľ mám rozlíšenie vyššie, tak mi zmenši obraz. Chcel som vedieť, či niekto s týmto príjmačom nemal rovnaký problém.
sat12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 08.únor 2019 - 9:26
Bydliště: jižníčechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Vu plus zero 4k - nastavenie rozlíšenia

Příspěvek od sat12 »

Přijímač pracuje v Ultra HD rozlišení 2160p ne 2160p30
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_DM-900 RC20 -DVB-S2X
ZIDOO-X9S + Z1000- LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 86sm9000 / lg sk10y + lg spk8 / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2 / Panasonic DMP-UB900 / TCL 55C715
skype:emilsat
původní nick : emilsat
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“