Nastavení tuneru na multifocus.

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
xxxpalis
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 03.srpen 2010 - 15:21

Nastavení tuneru na multifocus.

Příspěvek od xxxpalis »

Zdravím ve spolek.
Začal jsem si včera po několika letech hrát se svým vu+ zero. Vše slapalo jak mělo ale že nejde německé sky de, uz nějakou dobu a teď přestali jít i poláci canal + sport tak mě to dohnal k jednání. Jen jsem Zapoměl na důležitou věc a to zálohu.
Na stary Image vti 7 se mi nepodařilo nahodit cccam 2.3.9 a tak jsem si řekl že na to půjdu od lesa a začnu novým Image. Teď momentálně mám openpli 8 ale neumím si poradit s nastavením tuneru. Já blbec nikde nic nezalohoval a ani si nevyfotil původní nastavení. Nemohl by to někdo doma vyfotit kdo má rozšířené nastavení na více satelitu ať se mám od čeho odpichnout? Netuším jak jsem to před 5 lety dokázal a včera jsem si s tím marně hrál do 2 ráno. Nic. Satelity mám 0,8,/13/19/23/28 přiznám se že jsem se v tom nehrabal mnoho let co to mám cca 5 a jen ladím programy tak jsem z toho vypadl a potřeboval bych nakopnout správným směrem. Nastavení Dieseqc je pro mne jako Španělska vesnice. Prosím někoho o radu. Do včera vše slapalo takže parabola, lnb, i kabeláž budou ok. Je to chyba jen mezi gaučem a ovladačem Snad někdo pomůže díky palis.
danny10
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: 24.únor 2013 - 22:00
satelitni prijimac: Zero 4K
Bydliště: etc\enigma2\buket doma

Re: Nastavení tuneru na multifocus.

Příspěvek od danny10 »

Budeš to mít asi na diseqcu 1.1, pokud nemáš monoblock na astry.. Ale které LNB je které musíš vyčíst na přepínacím relátku..mělo by být 8/1 a tři neobsazené..
danny10
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: 24.únor 2013 - 22:00
satelitni prijimac: Zero 4K
Bydliště: etc\enigma2\buket doma

Re: Nastavení tuneru na multifocus.

Příspěvek od danny10 »

xxxpalis
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 03.srpen 2010 - 15:21

Re: Nastavení tuneru na multifocus.

Příspěvek od xxxpalis »

Děkuji moc, tohle mi bohatě stačí, hned jak dojdu z práce tak se do toho pustím. Asi neumím hledat že jsem tohle nenašel. Jasně mám přepínač 8/1 a lnb jsem přiřazoval do portu kde to mám připojené. Ještě o půlnoci jsem studoval přepínač na balkoně s baterkou kde co mám. Ale v tom nastavení jsem toho zapíná zbytečně moc. Ještě jednou velice děkuji.
xxxpalis
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 03.srpen 2010 - 15:21

Re: Nastavení tuneru na multifocus.

Příspěvek od xxxpalis »

Pomocí návodu během pár minut hotovo. Díky za rychlou reakci
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“