VU+Zero4K nejde youtube korektne VTI15xx

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
ager
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 11.listopad 2009 - 16:48

VU+Zero4K nejde youtube korektne VTI15xx

Příspěvek od ager »

Ahojte. Chcem sa opytat ci Vam niekomu ide korektne youtube na Zero4K image VTI15xx?
Chcem len upozornit, ze youtube sa sice otvori, nacita videa ale ked dam nejake video prehrat tak ho aj zacne prehravat ale akonahle by ste chceli pretocit alebo sipkou dolu ist vybrat nejake dalsie video tak to zamrzne a zavrie youtube a vrati sa spat do menu a toto sa stale opakuje…
Uz dva dni sa s tym trapim, skusil som nahrat viacero zaloh kde to fungovalo predtym (ano viem v roku 2020 tam bola nejaka chyba a trebalo prepisat jeden subor run.sh to som vtedy spravil a youtube opat fungoval ale toto je uz vo verzi image VTI15xx vyriesene) a a ani na jednej z nich mi youtube nesiel. Potom som skusal aj odisntalovat youtubeTV plugin a a nainstalovat naspat a zase nepomohlo. Tak som skusal aj odinstalovat a nainstalovat chromium plugin a zase nepomohlo. Nakoniec som si stiahlo novy fresh VTI 15xx image, nainstaloval som ho a opat to iste aj tak youtube nejde..Takze chcem sa este raz opytat ze ci Vam to naozaj na VTI 15xx image funguje bezchybne? Dakujem velmi pekne za odpoved.
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“