V Black Hole nemohu připojit HDD

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od petersk »

No priznám sa, že teraz nemám nikde nahodené VTI, predpokladal som podľa toho, že v každom linuxe je, aj napr. v Ubuntu a Mint. To je všeobecný súbor na mount zariadení v linuxe.
Ináč Device Meneger je asi v každom image. Ale číta údaje z koreňového adresára sd1, sd2 /ale to vieš/ keď sa niečo pripojí a linux to nejako identifikuje. Ale akonáhle zmeníš niečo v Device Manageri, napr USB HDD identifikuje ako usb ale keď to zmeníš na HDD tak to zapíše do fstab.
Naposledy upravil(a) petersk dne 07.duben 2022 - 11:48, celkem upraveno 1 x.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od petersk »

chocholousek píše:Ty sice vubec netusis kde je zakopany pes ale zato z pro mne zahadneho duvodu vis naproto presne cim to neni.
no lepšie by som to nevedel zadefinovať :D
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 07.duben 2022 - 20:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
zbyneksk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 27.únor 2015 - 20:26

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od zbyneksk »

Tak ale to je snad jasné, když se podíváš, tak je tam napsáno Znalec fora, tak ví, ne ?
Jen mi stále není zcela jasné, proč pořád bojkotuje ten příkazový řádek a nepíše, jak je ten disk v systému vidět.
Vypadá to, že ten terminál je pro něj jakási začarovaná věc, které se bojí jak čert kř..., anebo ten terminál nikdy nepoužíval, a nechce nám to říct, protože se stydí (ale není za co), takže neví co a kde má v tom terminále napsat, a bojí se, že přijde o 2 TB nahrávek.
Navíc ten příkazový řádek, může zcela jednoduše spustit přes OpenWebif v prohlížeči internetu. Tomu nerozumím, tak se zeptám.
Havano, prosím Tě, nehledám v tom, žádné povyšování, jen se zeptám, zda víš jak se spouští příkazový řádek = Terminal, nebo chceš k tomu nějak navést?
Pokud ano, tak co ti tam píše ten mount? To můžeš napsat i v Terminálu ve VTi a sem zkopírovat co ti to napsalo.
Držím palce.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 08.duben 2022 - 18:32, celkem upraveno 2 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
kofolak
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 132
Registrován: 18.listopad 2009 - 0:50

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od kofolak »

Havana
tu ti to nic neukazuje? vid obrazok (mam sice OpenBH, ale malo by to byt rovnake)
takto sa tam dostanes: Menu-Black Hole Apps-Devices Manager alebo 2xmodre-Devices Manager
Pokial ho tu vidis a nie je zadany Mountpoint, tak cez zelene a navolit /media/hdd.
Pokial ho tu vobec nevidis, tak skontrolovat vo VTI a znovu skusit.
Inicializovat rozhodne nedavaj - zmazu sa data.
Pokazeny urcite nie je, len si s nim image nerozumie - takyto obcas byva vysledok autodetekcie.
Konverzia by mozno pomohla, hodilo by sa mat zalohu (radsej to vsak rob vo VTI, kde sa teraz viac vyznas)
OpenBH vs BH
na strankach vyvojarov BH odkazuju, ze buducnost je OpenBH https://www.openbh.net
vyvoj BH bude zrejme do roka zastaveny, kvoli tomu, ze nie je podpora od vyrobcu na git-e
vyskusaj radsej OpenBH
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uno4kSE + OpenBH, T55, ex Uno
Uživatelský avatar
baranček
Odborník
Odborník
Příspěvky: 359
Registrován: 19.duben 2008 - 11:49
satelitni prijimac: VU+SOLO4k,Octagon sf8008 mini
Bydliště: Banská Bystrica

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od baranček »

havana píše::shock: Tak jsem chtěl po letech opět zkusit vrátit Black Hole, trochu si pohrát s multibootem, ale přes veškerou snahu jsem neuspěl. Instalace Black Hole 3.1.0 , aktualizace přes menu, nahraji setting... Problém - nevidím HDD - správce zařízení dělá, že ho nevidí a tak ho nemohu připojit. Ale v nastavení HDD načtený je, mohu zadat dobu uspání atd., ale to je asi vše... Prostě se mi to nepodařilo.. Kdepak asi dělám chybu...
:poklona:
Dnes som si našiel čas a tu je môj výsledok:Test urobený na VU+solo4k.Pôvodne Open Black Hole 4.4 a od včera 5.0 vo flash.Na Open black hole fungujem už 6 rokov.Ideálny je pre Openmultiboot a perfektne si rozumie aj s image Black hole.Dokonca keď nainštalujem do flash Black hole funguje tu normálne aj Openmultiboot na USB,ktoré boli vytvorené na image Openblack hole,nezavisle od série 0,6 až po dnešnú 5.0.Dnes som teda stiahol tú Black hole 3.1.0 do flash známym spôsobom,že všetky ostatné USB vstupy sú voľné a HDD disky odpojené.Upozorňujem,že mám stabilne k Vúčku pripojený len externý 500MG disk.Po nainštalovaní black hole som ho pripojil,dal tvrdý reštart a po bootingu funguje v pohode.Viď foto dokument.Posledný je dôkaz,že Openmultiboot z Open black hole funguje v pohode aj Blackhole vo flash.Záver:podľa mňa je na vine VTI a z nej prechod na Black hole,že disk ostane neviditeľný a s tým asi nič nenarobíš.Pamätám sa na časy,keď tým trpela image Open pli :poklona:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
konečne mám čas na koníčky :book:
VU+solo 4k image Open Black Hole 5.2 a Openmultiboot :)
Octagon sf8008 mini image Egami 10.3-R 5 a Egami Multboot
ET-4000 image Openpli 7.3
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od havana »

zbyneksk píše:Tak ale to je snad jasné, když se podíváš, tak je tam napsáno Znalec fora, tak ví, ne ?
Jen mi stále není zcela jasné, proč pořád bojkotuje ten příkazový řádek a nepíše, jak je ten disk v systému vidět.
Vypadá to, že ten terminál je pro něj jakási začarovaná věc, které se bojí jak čert kř..., anebo ten terminál nikdy nepoužíval, a nechce nám to říct, protože se stydí (ale není za co), takže neví co a kde má v tom terminále napsat, a bojí se, že přijde o 2 TB nahrávek.
Navíc ten příkazový řádek, může zcela jednoduše spustit přes OpenWebif v prohlížeči internetu. Tomu nerozumím, tak se zeptám.
Havano, prosím Tě, nehledám v tom, žádné povyšování, jen se zeptám, zda víš jak se spouští příkazový řádek = Terminal, nebo chceš k tomu nějak navést?
Pokud ano, tak co ti tam píše ten mount? To můžeš napsat i v Terminálu ve VTi a sem zkopírovat co ti to napsalo.
Držím palce.
:( Takže postupně - "Znalec forá" - tyto hodnosti jsou na .... - nevypobídají vůbec nic .
Nic nebojkotuju, umím používat příkazový řádek - a taky jsem ho při tomto pokusu několkrát použll... Máš pravdu, že to není zrovna můj šálek kávy , nepracuju s tím denně, spíše využívám jiné možnosti...
Když jsem to zkoušel, tak jsem bohužel nezkopíroval ty výstupy z telnetu a když jsem psal příspěvek, už jsem měl zpět Vti - slíbil jsem však, že je příště určitě dodám - bohužel , minulý týden už nezbyl čas, a tento velikonoční týden to taky nevyjde. Ale určitě to příště udělám.
petersk píše:
chocholousek píše:Ty sice vubec netusis kde je zakopany pes ale zato z pro mne zahadneho duvodu vis naproto presne cim to neni.
no lepšie by som to nevedel zadefinovať :D
:( Ano, opravdu se dá přesně říct, kde pes zakopaný není!! Vy dva o něm taky nevíte! Pokud mám prázdné kolo, nebudu kontrolovat kvůli tomu motor..

:poklona:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od havana »

kofolak píše:Havana
tu ti to nic neukazuje? vid obrazok (mam sice OpenBH, ale malo by to byt rovnake)
takto sa tam dostanes: Menu-Black Hole Apps-Devices Manager alebo 2xmodre-Devices Manager
Pokial ho tu vidis a nie je zadany Mountpoint, tak cez zelene a navolit /media/hdd.
Pokial ho tu vobec nevidis, tak skontrolovat vo VTI a znovu skusit.
...
OpenBH vs BH
na strankach vyvojarov BH odkazuju, ze buducnost je OpenBH https://www.openbh.net
vyvoj BH bude zrejme do roka zastaveny, kvoli tomu, ze nie je podpora od vyrobcu na git-e
vyskusaj radsej OpenBH
:) Díky za snahu pomoci. Ten tvůj nápad z OpenBH možná využiju... Chtěl jsem se na čas vrátit na Black hole, protože jej dobře znám - používal jsem ho spoustu let, než jsem přešel na Vti. Chtěl jsem se vrátit kvůli Meoboot (nebo jak se to v BH jmenuje) , který byl právě V BH velice dobře udělaný a dokázal zkousnout skoro všechny typy image, abych se zase chvíli pohrál s alternativními image...
:thankyou: :poklona:

P.S. : Záloha HDD a následný formáting by možná pomohl... Bohužel, přestože mám v HDD cca 25 TB, tak 2TB na zálohu HDD s VU+ nemám místo...
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od petersk »

havana "Ano, opravdu se dá přesně říct, kde pes zakopaný není!! Vy dva o něm taky nevíte!" ale vieme.

"Když jsem to zkoušel, tak jsem bohužel nezkopíroval ty výstupy z telnetu a když jsem psal příspěvek, už jsem měl zpět Vti - slíbil jsem však, že je příště určitě dodám - bohužel , minulý týden už nezbyl čas"

No tu je pes zakopaný, podľa mňa si neskúsil nič, len si sa urazil, že ťa niekto kritizuje. Už som Ti písal, že s linuxom sa nikto nenarodil, takže nie je hanba ak niečo nevieš. Ale Ty všetko vieš a predsa Ti to neide.

"P.S. : Záloha HDD a následný formáting by možná pomohl... Bohužel, přestože mám v HDD cca 25 TB, tak 2TB na zálohu HDD s VU+ nemám místo..."
Stále to isté by si chcel robiť dookola. Preto Ti to neide.

Čákam aj ja na tie výpisy z telnetu, nech sa darí. Ahoj.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od chocholousek »

havana
Vis ani ti nevi proc, ale pripomel si mi jeden zazitek s detstvi, to mi byli asi ctyri nebo pet let. Vzpominam si naproto jasne, jak mi muj deda poustel na starickem gramofonu desky. Jedna z nejoblibenejsich skladeb, singl "Mam maly stan". Gramofon mel tusim ctyri rychlosti a tak se dal singl ktery mel 45 otacek pustit na 78 otacek. To vam byla takova prca, ze jsem se vzdycky malem potrhal smichy. Nejlepsi cast skladby byl konec a to kdyz se deska zasekla a zacala hrat porad jednu drazku dokola. :ROFL:

Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od havana »

zbyneksk píše:...
Jen mi stále není zcela jasné, proč pořád bojkotuje ten příkazový řádek a nepíše, jak je ten disk v systému vidět.
....
Navíc ten příkazový řádek, může zcela jednoduše spustit přes OpenWebif v prohlížeči internetu. Tomu nerozumím, tak se zeptám.
Havano, prosím Tě, nehledám v tom, žádné povyšování, jen se zeptám, zda víš jak se spouští příkazový řádek = Terminal, nebo chceš k tomu nějak navést?
Pokud ano, tak co ti tam píše ten mount? To můžeš napsat i v Terminálu ve VTi a sem zkopírovat co ti to napsalo.
Držím palce.
:( sice mi taky nedůvěřuješ, ale alespoň nejsi tak "moudrý" jako tvůj slovenský kolega, který neporadil nic, za to ví lépe než já, že jsem nic nezkoušel - inu mýlí se....
dneska další pokus - spíše jen abych dodal slíbené výstupy.
Ty jediný jsi zde dal několik nápadů, jak pomoci - všechny jsem vyzkoušel, dnes podruhé a chci dát výsledky, co systém ukazuje. Už 2x jsem psal, že s konzolí nejsem moc zběhlý, ale umím zadat co mi kdo poradí. Bohužel, přesné výsledky opět nebudou, protože se mi je nedaří ani jedním způsobem zkopírovat - ale výsledek popíšu:
1. tvá první rada "df -h" - výsledkem je podobný soubor jak uvádíš v obou image - vti/BH - prakticky stejné.
2. příkaz "fdisk -l" - zde by mohl být problém - oba dva výpisy píšou "Disk dev/sda doesn´t contain a valid partition table" ale ve Vti je další věta "Found valid GPT with protective MBR; using GPT"
3. příkaz "mount" ukazuje prakticky shodné soubory v obou image , jako jsi uvedl ty.
4. příkaz "findmnt" - v obou případech "comand not found"
5. pokus o připojení - v závěru veta: Error failed to open /dev/sda1 : No such file or directory. Mount : mounting /dev/sda1/ on media/hdd failed : No such file or directory

Tak nevím, jestli to pomůže najít zakopaného psa....
Jinak teda zkouším i znovu přeformátovat ve Vti zcela funkční HDD - ale to ještě nějakou chvíli potrvá - ono to zálohování 2TB opravdu netrvá chvilku - ještě mi zbývá najít někde místo a přesunout cca 500 GB záznamu...

chocholoušek - myslím, že ta přeskakující deska jsi spíše ty....

P.S.: Opravdu jsem nepřišel na způsob kopírování výstupů z konzole - jak pře webif (mimochodem - BH má stary a tam asi konzole není/nebo jsem ji nenašel) tak přes Vu+ control center... Jedině mne napadlo naskenovat a ořezat obrazovky - ale jsem lenoch...

Tak , a rychle zfunkčnit Vti - už jsem tomu dnes věnoval dost času :D
:poklona: :thankyou:
Naposledy upravil(a) havana dne 20.duben 2022 - 6:29, celkem upraveno 1 x.
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od havana »

zbyneksk píše:...
Hlavně neříkej, že za ty roky jsi nikdy nepoužil přikazovou řádku.
...
:) ještě ti kolego odpovím na tuto tvoji starší otázku - za ty roky jsem tu "příkazovou řádku" prakticky jen parkrát vyzkoušel - abych se ujistil, že to jde a funguje. Ale skutečně nebyl žádný důvod tento způsob používat - vše celkem dobře vždy fungovalo z MENU systému...
:poklona:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od petersk »

havana: "ale alespoň nejsi tak "moudrý" jako tvůj slovenský kolega, který neporadil nic, za to ví lépe než já, že jsem nic nezkoušel - inu mýlí se...."
Kde som písal, že to viem lepšie.
Ináč ak by si aj čítal, nie sa urážal tak najmenej som Ti toto napísal.
"Ak Ti VTI ide tak si prekopíruj súbor fstab do OpenATV alebo BlackHole."
Skúsil si to?
"Jinak teda zkouším i znovu přeformátovat ve Vti zcela funkční HDD - ale to ještě nějakou chvíli potrvá" zase sa urazíš, ale chceš robiť stále dookola to isté, už som Ti písal, že inicializácia naformátuje HDD a to nie je to isté ako mountnúť HDD.
Ale ako vidím, zbytočne je Ti hocičo napísať . Z mojej strany je to všetko. Nech sa Ti darí mountnúť ten HDD. A nezabudni formátovať, formátovať a formátovať :D
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od havana »

petersk píše:...
Ináč ak by si aj čítal, nie sa urážal tak najmenej som Ti toto napísal.
"Ak Ti VTI ide tak si prekopíruj súbor fstab do OpenATV alebo BlackHole."
Skúsil si to?
...
:) Jak říkám - mi se ti nepodaří urazit, byť se o to snažíš... Ale abych měl čisté svědomí : tuto radu jsem skutečně částečně přehlédl a nevyzkoušel - jednak ji vzápětí kolega chocholoušek zpochybnil, a jednak byla taková neurčitá....
Ale teď jsem si dal tu práci, našel jsem a stáhl jsem z Vti soubor fstab, opět jsem flashnul BH soubor zaměnil - bohužel zcela bez efektu - stále se nenabízí možnost mount... Zkoušel jsem i mount přes konzolu - opět stejný vysledek...
:poklona:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od petersk »

Keď si prehodil ten fstab, tak by si ho mal mať mountnutý, skús to pozrieť cez ten príkaz, čo Ti zbyneksk písal. Čo Ti vyspisuje teraz s tým fstabom z VTI.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od havana »

Nebyl - , ani v seznamu programů se nic nezobrazilo... Teď už mám zpět Vti - nemám sílu dnes po čtvrté flashovat Vu+... Zase až někdy příště... Až připravím HDD na případné formátování...
:poklona:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od 9000peter »

Už keď si to robil cez konzolu teda telnet tak sem daj čo to píše tak ako písal petersk takto to je na dlhé lakte.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od hrotik »

Když zadá příkaz a pak udělá PrintScren má to tady jako fotku, za minutku. :) :unknown: :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od havana »

:) OK! dodávám tedy onrázky výstupů z telnetu:
1. příkaz "blkid" dle rady přítele Jiřího:

Ve Vti:
Bez názvu.jpg
totéž v BH:
bh1.jpg
2. příkazy od zbyneksk - "df -h"
ve Vti:
Bez názvu2.jpg
a v Black Hole:
bn2.jpg
3. příkaz "fdisk -l" :
VTI:
Bez názvu3.jpg
Black Hole:
bh3.jpg
překročen počet povolených pbrázků - pokračování v dalším příspěvku...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od havana »

dokončení předchozího:
3. příkaz "fdisk -l" - pokračování:
VTI:
Bez názvu4.jpg
totéž v BH:
bh4.jpg
4. příkaz "mount" :
Vti:
Bez názvu5.jpg
Black Hole:
bh6.jpg
5. pokus o mount přes konzolu "mount /dev/sda1 /media/hdd"
Samozřejmě jen BH:
bh7.jpg
6. příkaz "findmnt" - v obou případech "comand not found"

Nabízelo se mi přes Dreambox center comander i funkce "Format" - jen nešla zaškrknout možnost HDD/USB/CF tak nevím co by z formátoval - po ohlašení "Poslední šance!Opravdu formátovat" jsem to raději neriskl... Co kdyby to zformátovalo i přijímač...


Pro dnešek končím - jdu spát..
:thankyou: :poklona: :thankyou: :poklona:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: V Black Hole nemohu připojit HDD

Příspěvek od petersk »

havana, neotravuj ma v SS a neurážaj ma, ja som Ti nič zle nespravil ešte som sa Ti aj ospravedlnil. Takže môžeš ma urážať aj takto verejne, čo sa bojíš a musíš mi SS písať? Nech Ťa spoznajú aj takto verejne. Stoj za svojim názorom aj verejne nie sa skrývať :D
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“