Přijímač Amiko SHD-8000

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
fuxo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 28.březen 2006 - 14:15

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od fuxo »

Ak to prežili piny na procesore, tak je to opraviteľné. Kondík to nebude.
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od hlustvisihak »

protože jsi ve vlákně 8000 tak není jisté co máš za přijímače ?? ?

v 7900 jsou tranzistorové převodníky z rozhraní V24 které se dají opravit , navíc se tam dá zasunout modul ethernetu (vystrihnout otvor pro RJ konektor v zadním panelu) , 8000 ETH má , a po telefonní
šnůře to do cca 10 m běží po LAN v pohodě , navíc můžeš využít jen ten kus ve zdi a ostatní kusy nastavit UTP kabelem a můžeš jet i větší dálku. Nebo PowerLine .

:good:
sicko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 29.leden 2009 - 1:27

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od sicko »

Dobry den,
mam teraz iny problem, kamarat mi dal jeden taky hd box, ze sa mu zapne display a hned nahodi hodiny a dalej to nenabootuje...len zacnu bezat hodiny od oo.oo
Tak som skusil vstupnu jednotku, kde prichadza signal od paraboly, prehodit do jedneho co som mal u mna, lebo na tom uz bola kvalita signalu len 40percent...tie vstupne jednotky su odnimatelne, ked som to tam dal, zacal blikat display, vypol som ho...dal spat tu jednotku co tam bola ale teraz aj na tom druhom len hodiny zacnu bezat a neda sa ani manualne zapnut, ani nezacne bootovat...
a to je problem, lebo to ani nebol moj box, tak ak by ste mi vedeli poradit ktoru suciastku vymenit, co sa mohlo vypalit, by ste mi velmi pomohli...zaznacit na fotky co mohlo odist...kamarat opravoval v Digi primace pred rokmi, ma na to aj tu pajkovacku s tym tenkym hrotom tak by mi to vedel on opravit, len nech viem co treba vymenit, ak sa da...
vopred velka vdaka.
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“