Přijímač Amiko SHD-8000

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
kanon69
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 07.prosinec 2009 - 0:17

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od kanon69 »

tady mi poslal jeden soft na 8000 ku ale zatím jsem jej nezkoušel zajímalo by mě jestli umí upc http://www.digitalne.ellano.sk/forum/am ... -8000-mcas pokud někdo zkusí dejte vědět
pert1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 18.srpen 2008 - 16:28

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od pert1 »

kanon69 píše:tady mi poslal jeden soft na 8000 ku ale zatím jsem jej nezkoušel zajímalo by mě jestli umí upc http://www.digitalne.ellano.sk/forum/am ... -8000-mcas pokud někdo zkusí dejte vědět
Zatím žádný soft na 8000 to co chceš neumí!!!
kanon69
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 07.prosinec 2009 - 0:17

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od kanon69 »

dík za odpověď stručná a jasná
wasrman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 07.srpen 2007 - 16:51

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od wasrman »

dík za odpověd´.
Naposledy upravil(a) wasrman dne 20.listopad 2014 - 19:16, celkem upraveno 1 x.
mirob111
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 17.říjen 2008 - 13:43

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od mirob111 »

Amiko 7900 . Po nahratí omylom nesprávneho setingu z Amiko 550 príjmač nefunguje. Fungujú iba hodiny. Skúšal som tam nahrať cez RS232 rôzne softy pre tento príjmač a stále je to rovnaké- iba hodiny. Loader sa tvári ,že soft prešiel. Skúšam to pripojiť na TV cez RGB aj cez HDMI a nič. Dá sa stým ešte niečo urobiť? ( okrem kovošrotu) Na nete som hľadal opravu cez ejtag a nič funkčné so nenašiel. ( možno že som zle hladal) Nie je to moje , je to kamaráta a rád by som mu to spojazdnil. Ďakujem.
vador
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: 08.červenec 2009 - 13:12
Bydliště: rajón Trnava

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od vador »

pri tej 232 si použil Upgrade_xxxx alebo aj EromUpgrade_xxxx ?
VU+ SOLO2 /Openpli 8.3-release/
1x 90 + monoblok Quad
1x M85 + 0,8W-5E-13E-16E-19,2E-23,5E-28,2E
mirob111
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 17.říjen 2008 - 13:43

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od mirob111 »

eromupgrade
janservis
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 22.květen 2009 - 15:22

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od janservis »

Stalo sa to aj mne. Použil som tuto kombináciu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) janservis dne 26.říjen 2013 - 10:32, celkem upraveno 1 x.
mirob111
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 17.říjen 2008 - 13:43

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od mirob111 »

Pre fungovanie eromupgrade potrebuje ešte tieto komponenty. S týmto tam soft dostanem, ale aj tak fungujú iba hodiny a modrá obrazovka. Čo ďalej?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
RAMSES
Odborník
Odborník
Příspěvky: 353
Registrován: 07.únor 2010 - 23:22
Bydliště: "CzechoSlovak SAT fóra"

Re: Přijímač

Příspěvek od RAMSES »

wasrman píše:Amiko SHD 8000 ,
který SW je do přijímače Amiko SHD 8000,dik za radu http://www.crosatelite.com/threads/7933 ... e?p=357373
A čo takto prečítať zopár príspevkov spätne.. :book:
satmont.online
Home site * s u p p o r t s a t *
VU+
herbert1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 31.říjen 2010 - 20:27

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od herbert1 »

Zdravím,
AMIKO SHD 7900 používám už několik měsíců bez problémů v kombinaci s kartou Skylink ICE (výměna) - při softu 1.3.11. Teď jsem potřeboval vyzkoušet tutéž druhou kartu ve svém AMIKU protože jsem měl podezření že nefunguje korektně. Bohužel jsem to zkusil nejspíš nevhodným způsobem a to tak, že jsem vytáhnul tu svou a hned tam dal tu druhou. Stalo se to, že druhá karta nefungovala (signál je kódovaný) i když jsem zkusil asi všechny tipy co Skylink radí (odpojit přístroj od sítě na 2 minuty, vložit kartu a provést reaktivaci karty). Zkusil jsem i návrat k továrnímu nastavení a aktualizaci novou softwaru (1.3.15) - taky bez výsledku. Blbé je to, že jsou takto netečné teď obě dvě karty. Je možné že jsem tou manipulací třeba poškodil čtečku? Dá se to zjistit? Bohužel další kartu nemám

Díky za odpověď
wasrman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 07.srpen 2007 - 16:51

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od wasrman »

Dej tam tu první kartu,tu co jsi tam měl (ČIPEM NAHORU),podívej se do menu jestli ji přijímač vidí,pokud ne nech ji tam a přijímač vypni a zapni vypínačem vzadu dej na ČT1 a čekej jestli to naběhne,pokud ne znovu se podívej jestli přijímač vidí kartu....musí ji vidět jinak Ti to nepojede.
bbedo2
Odborník
Odborník
Příspěvky: 334
Registrován: 27.říjen 2009 - 9:50
satelitni prijimac: AMIKO SHD-8000, Openbox X-810

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od bbedo2 »

karty som vyberal a vkladal X krat aj za chodu prijmaca, niz sa nestalo, akurat niekedy ju nechcelo nacitat a bolo treba restartovat
davas ju dobre, chipom hore?
wasrman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 07.srpen 2007 - 16:51

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od wasrman »

herbert1 píše:Zdravím,
AMIKO SHD 7900 používám už několik měsíců bez problémů v kombinaci s kartou Skylink ICE (výměna) - při softu 1.3.11. Teď jsem potřeboval vyzkoušet tutéž druhou kartu ve svém AMIKU protože jsem měl podezření že nefunguje korektně. Bohužel jsem to zkusil nejspíš nevhodným způsobem a to tak, že jsem vytáhnul tu svou a hned tam dal tu druhou. Stalo se to, že druhá karta nefungovala (signál je kódovaný) i když jsem zkusil asi všechny tipy co Skylink radí (odpojit přístroj od sítě na 2 minuty, vložit kartu a provést reaktivaci karty). Zkusil jsem i návrat k továrnímu nastavení a aktualizaci novou softwaru (1.3.15) - taky bez výsledku. Blbé je to, že jsou takto netečné teď obě dvě karty. Je možné že jsem tou manipulací třeba poškodil čtečku? Dá se to zjistit? Bohužel další kartu nemám

Díky za odpověď
, Ahoj,
Jak na se Ti daří již se Ti to podařilo zprovoznit? Dík za odpověd´.
bbedo2
Odborník
Odborník
Příspěvky: 334
Registrován: 27.říjen 2009 - 9:50
satelitni prijimac: AMIKO SHD-8000, Openbox X-810

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od bbedo2 »

zdravim Vas
ked do downloadu pribudol soft "Amiko 7900-8000 FW 1.5.35" tak som si ho nahodil a ostal mi az doposial kedze tlacidlo EPG si pamata posledne nastavenie (to vyuzivam)
no teraz som si vsimol ze ked mam zapnutu siet a dnu kartu tak na kartu prichadzaju zapisy co predtym vobec nechodilo
a tiez som si vsimol ze aj do osacmu pridu nejake EMM ale to mi chodi iba v pripade ze aj v prijmaci mam kartu ... co je asi na dve veci :(
mate niekto nejake dalsie skusenosti s "novsim" softom?
herbert1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 31.říjen 2010 - 20:27

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od herbert1 »

Ahoj omlouvám se že jsem se neozval, to řešení jsem musel odložit. Nakonec byl zakopaný pes opravdu v obrácené kartě. Nějak jsem si nevšiml při prvním vytažení že je oproti ostatním strojům co jsem měl a mám doma obráceně a tak jsem se vydal do slepé uličky. Po restartu přijímače na tovární nastavení a nahrátí softu 1.3.15 se samozřejmě karta nechytla - ale nechytla se už ani když jsem se ji tam pokoušel dát správně.
Řešením nakonec bylo, že jsem opět dal tovární nastavení, kartu správně a dal jsem tam TEN STEJNÝ SOFT který jsem tam měl před potížemi (1.3.11). Pak se karta chytnula prakticky okamžitě.

Díky za tipy a pomoc při řešení problému :good:
kanon69
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 07.prosinec 2009 - 0:17

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od kanon69 »

Čau všem mám problém potřebuju poradit mám sharing amiko 8000 poslední soft a dalších 5 softů různých verzí vyzkoušených po novém naladění frekvencí na skylinku na 12207 hlavně Mtv,Fishing,Cinemax,brava hd mi nejdou na sharig občas to někdy naběhne po delší době a pak po 20 sukundách to zase nejde a dělá to i Eurosport 1 na 11914 ostaní programy na skylinku ok jedou jako z praku kde může být problém v softu v ccamu může mi někdo poradit díky všem.
drazad
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 09.listopad 2009 - 10:32

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od drazad »

Zdravím, čas od času se mě přijímač sekne. Na DO nejde nic, pouze tlačítko na vypnutí. Na displeji je něco jako "ru". Dělá mě to s různými verzemi softu. Po vypnutí a zapnutí pomocí DO to zase funguje. Většinou je to po delším používání ale občas skoro hned po zapnutí. Je to chyba u mého přijímače nebo se to děje i ostatním? Pokud to není jen u mě tak čím to napravit? Dík za odpověď
bbedo2
Odborník
Odborník
Příspěvky: 334
Registrován: 27.říjen 2009 - 9:50
satelitni prijimac: AMIKO SHD-8000, Openbox X-810

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od bbedo2 »

RU ti napis tusim ked zatlacis to tlacidlo TV/RCV
ale co to je som nezistoval
drazad
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 09.listopad 2009 - 10:32

Re: Přijímač Amiko SHD-8000

Příspěvek od drazad »

Aha, to zkusím. Je možné že ho omylem zmáčknu. Ale zdá se mě to nepravděpodobné. Je divné že to pak už na nic nereaguje jen na vypnutí
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“