AMIKO 8265 + karta Skylink ICE

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
jednoucelove
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 16.září 2007 - 17:37

AMIKO 8265 + karta Skylink ICE

Příspěvek od jednoucelove »

Zdravim, mam takovy problem. Mam v Amiku 8265+ sw 1.3.79 a v nem kartu Skylink ICE. Po vlozeni karty do UNI ctecky mi vybehne hlaska IRDETO ICE a programy nebezi (pise KODOVANO). Kdyz poslu zapis karta nabehne a normalne bezi. (vsechny, teda i ty s vyssim zabezpecenim, napr. CANAL+Sport) Kdyz vsak dam prijimac do Stand-By v rezimu REAL (hluboky spanek) po zapnuti mi nechce nabehnout. Vypise mi opet hlasku KODOVANO. Musim zase zaslat reautorizacni zapis a karta se opět rozběhne. Kdyz vsak prijimac dam jen do Stand-By modu FAKE (pohotovostny rezim) tak mi nabehne normalne. Pri vypadku elektriny musim vsak opet zasielat zapis. Nesetkal se někdo s timto problémem? Co je potreba nastavit, aby karta nabehla vzdy a sama? Dakuji za jakoukoli radu nebo tip.
Uživatelský avatar
avatar99
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 23.září 2013 - 16:04

Re: AMIKO 8265 + karta Skylink ICE

Příspěvek od avatar99 »

AmikoAlienTriplex/Amiko 8265+
AmikoAlien8900/Unibox 2/Opticum 9500/Optimum 800
jednoucelove
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 16.září 2007 - 17:37

Re: AMIKO 8265 + karta Skylink ICE

Příspěvek od jednoucelove »

:arrow: https://webshare.cz/#/file/62h4d45VYe

Bohužel tento Firmware (1.3.20) nefunguje. Také zde je nutno "zaslat zápis", jinak karta nefunguje. A taky je to firmware pro starý dálkáč. Mám nové RCU a s tím nefunguje, takže pak lze přístroj ovládat jen z čelního panelu. I tak moc děkuji za ochotu. Snad se tady najde "někdo", kdo má doma AMIKO 8265+ a používá v něm ICE kartu Skylinku v režimu IRDETO a podělí se o své praktické zkušenosti.
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: AMIKO 8265 + karta Skylink ICE

Příspěvek od VTronik »

Pokud pracuje karta v režimu IRDETO, musí na ní dorazit zápis, jinak dekodování nezahájí. Nehledej chybu ve firmwaru, je to vlastnost a nastavení systému IRDETO. To, že je karta ICE na tom nic nemění.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“