Optibox Anaconda

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od liquere »

Dik za reakcie,budem to sledovat ako sa to bude dalej rozbiehat.Myslim nove softy a pripadne nedostatky,ak budu. :good:
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Kľúče som do Koaly ani Anacondy ručne zadával málokedy . Cez rcc vložíš keydata a cocount dat bezproblémov .
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Uživatelský avatar
MartinNR
Odborník
Odborník
Příspěvky: 416
Registrován: 16.únor 2011 - 13:16
satelitni prijimac: VU+ SOLO 2

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od MartinNR »

no ako to tu citam, tak ta anaconda vyzera celkom dobre. ja mam asi mesiac koalu a celkom ma tam mrzi ta NEpodpora NTFS a trosku mi obcas chyba druhe USB. Inak som spokojny. Keby tato Anaconda mala ten displej VFD bola by asi ozaj lepsia ako Koala, myslim co sa tyka vyzoru. VFD je proste taky akoby znak vyssej kvality. Ale to je samozrejme subjektivne. Zase tolko to nebude chybat.
Prekvapuje ma ale trochu to ze na Anaconde s fw oznacenym x.89 to NTFS je a na Koale s tak isto oznacenym fw to nie je. Je to asi teda dost podobne zelezo, rovnaky vyrobca, predpokladam ze aj jedna skupina vyvojarov. Osobne som sice ten fw x.89 na Koale neskusal, ale co som cital tak NTFS nie je ani v x.94. Ale asi so to vyskusam aj ja osobne.
A ako je to s tym pripajanim sietoveho disku? Na Koale som to nespojazdnil, aj ked je pravda, ze som sa s tym zas az tak moc nehral.

Otazka na Kaon(a) - mozes napisat aku bezdrotovu klavesnicu mas presne odskusanu? Keby som to riesil, aby som isiel na istotu, dik.

A este jeden detajl - na stranke optibox.cc ma ta Anaconda uvedene, ze ma 2 CI sloty a 2 Smart card sloty vpredu. ale podla obrazkov asi ne, ze?
VU+ Solo 2 - BH 2.x img + E-85 multifocus - 0.8W/13E/19.2E/23.5E ... AB Cryptobox 550HD ...
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Klávesnica Chicony -KG-0609.
Má 2 CI sloty a jednu čítačku, 2 USB /nikde uvádzajú 3/
Sieťový disk som ešte neriešil.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Uživatelský avatar
MartinNR
Odborník
Odborník
Příspěvky: 416
Registrován: 16.únor 2011 - 13:16
satelitni prijimac: VU+ SOLO 2

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od MartinNR »

kaon píše:Klávesnica Chicony -KG-0609.
Má 2 CI sloty a jednu čítačku, 2 USB /nikde uvádzajú 3/
Sieťový disk som ešte neriešil.
asi skor KGR-0609, nie? aspon tak hovori google. v kazdom pripade dik moc za info.
VU+ Solo 2 - BH 2.x img + E-85 multifocus - 0.8W/13E/19.2E/23.5E ... AB Cryptobox 550HD ...
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Keď píšem KG-0609 myslím KG-0609. / FCC ID :E8HKG-0609.
Google može hovoriť čo chce no štítok nepustí.
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Uživatelský avatar
jaronovak
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 145
Registrován: 10.duben 2010 - 6:48
satelitni prijimac: Optibox Anaconda HD,FORMULER F

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od jaronovak »

Ahojte chcem si objednať tento príjmač ale pred tým ešte by som rád vedel ako je to s web prehliadačom s surfovaním po internetu a prehravanie videi ake formaty prehrava?Dakujem
Formuler F1 open ATV 5.3,FTE 105 Dural Motor SG-2100,LNB-Inverto Black Ultra Twin60E-27,5W,Optibox Anaconda HD,Parabola 120 -Silver Sky LNB monoblock SINGLE +42"LCD LG 42LK530-ZC,Octagon SF 8008 4K ATV 6.4,
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

jaronovak píše:Ahojte chcem si objednať tento príjmač ale pred tým ešte by som rád vedel ako je to s web prehliadačom s surfovaním po internetu a prehravanie videi ake formaty prehrava?Dakujem
Web prekladač je google ale nečakaj nejakú závratnú rýchlosť
Flash-ROM : 32 Mbyte
SDRAM : 256 Mbytes
EEPROM : 256 bytes
na prekvapenie prehráva avi
Uživatelský avatar
MartinNR
Odborník
Odborník
Příspěvky: 416
Registrován: 16.únor 2011 - 13:16
satelitni prijimac: VU+ SOLO 2

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od MartinNR »

No kedze Anaconda vyzera este lepsie ako Koala, tak s podporou prehravania myslim ze bude na tom dobre. Co sa tyka Koaly, tak tam som mal zatial dva problemy. Jeden, ze mi nechcela prehrat mkv subor, kde bolo rozlisenie 1920x1048, teda nie celkom FullHD (1920x1080). Zvuk isiel, ale obraz nie. Ked som to v pocitaci upravil na 1080 riadkov (tenke cierne pasy hore a dole), tak uz to islo v poho. A druha vec je, ze pre prahravanie video suborov je podstatne ako ich nahras na medium z ktoreho ich Koala cita. Ja mam k nej pripojeny HDD cez USB (3.5" v usb racku), naformatovany Koalou na JFS a ked nan kopirujem z PC v TC po sieti (namapovany sietovy disk) alebo cez ftp, tak Koala sa pri prehravani kusne hned na zaciatku a pomoze len restart. Ale ked subor nakopirujem sposobom klasickeho kopirovanie Windows, teda drag&drop z okna do okna, tak je to ok. rozdiel je v paramatroch suboru ake ma na tom disku potom, ale to tu uz nebudem rozoberat. Mozno sa taketo nieco vyskytne aj na Anaconde, neviem. Mozno by bolo dobre vyskusat, celkom by ma to zaujimalo.
Aj ked, kedze Anaconda podporuje NTFS, tak bude lepsie pripajane disky formatovat na toto.

A este by ma zaujimalo, ci by Anaconda prehrala ten testovaci mkv od Samsungu. Je to take akvarium, vo FulHD s datovym tokom 40Mbps. Koala mi to nechcela prehrat, ale Anaconda ma na stranke vyrobcu v popise az 80Mbps (Koala ma pisane 20Mbps), tak mozno to zvladne. Aj ked nie vsetkemu na stranke sa da verit, ze ano. To mkv sa da stiahnut aj na webe hocikde.

Pisal som tu dost o Koale, ale myslel som to len v suvislosti porovnania s Koalou, tak hadam to nikoho nebude moc drazdit. :x
VU+ Solo 2 - BH 2.x img + E-85 multifocus - 0.8W/13E/19.2E/23.5E ... AB Cryptobox 550HD ...
Uživatelský avatar
jaronovak
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 145
Registrován: 10.duben 2010 - 6:48
satelitni prijimac: Optibox Anaconda HD,FORMULER F

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od jaronovak »

Dakujem za odpovede a ešte ma zaujíma ake menu ma Anakonda či je rovnake ako u Koaly.Hladal som viac o tej Anakonde na internete ale nie su ani nijake videa ani obrazky ani manuál z tohto príjmača.
Formuler F1 open ATV 5.3,FTE 105 Dural Motor SG-2100,LNB-Inverto Black Ultra Twin60E-27,5W,Optibox Anaconda HD,Parabola 120 -Silver Sky LNB monoblock SINGLE +42"LCD LG 42LK530-ZC,Octagon SF 8008 4K ATV 6.4,
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

Menu je ako na Koale
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Uživatelský avatar
jaronovak
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 145
Registrován: 10.duben 2010 - 6:48
satelitni prijimac: Optibox Anaconda HD,FORMULER F

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od jaronovak »

Dobry den .Chcem by som vedieť o nejakom spolahlivom a rychlom internetovom obchode na Slovensku kde by som kupil Optibox Anakonda.
Formuler F1 open ATV 5.3,FTE 105 Dural Motor SG-2100,LNB-Inverto Black Ultra Twin60E-27,5W,Optibox Anaconda HD,Parabola 120 -Silver Sky LNB monoblock SINGLE +42"LCD LG 42LK530-ZC,Octagon SF 8008 4K ATV 6.4,
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

jaronovak píše:Dobry den .Chcem by som vedieť o nejakom spolahlivom a rychlom internetovom obchode na Slovensku kde by som kupil Optibox Anakonda.
http://www.google.sk/#sclient=psy&hl=sk ... 41dddd2439
Naposledy upravil(a) dydaj1 dne 10.duben 2011 - 16:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

MENU
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jaronovak
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 145
Registrován: 10.duben 2010 - 6:48
satelitni prijimac: Optibox Anaconda HD,FORMULER F

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od jaronovak »

Ano za dakujem za screeny už som objednal v ellano.sk som zvedavy ako rychlo to bude trvať.
Formuler F1 open ATV 5.3,FTE 105 Dural Motor SG-2100,LNB-Inverto Black Ultra Twin60E-27,5W,Optibox Anaconda HD,Parabola 120 -Silver Sky LNB monoblock SINGLE +42"LCD LG 42LK530-ZC,Octagon SF 8008 4K ATV 6.4,
Uživatelský avatar
visis
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 29.prosinec 2009 - 15:21
satelitni prijimac: Ariva 200 HD

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od visis »

Zdravím,
můžu se zeptat jak je na tom anaconda se čtením skylink ice nebo čisté irdeto karty?
Díky :-)
ARIVA 200 HD, Optibox DM3800, Mascom 95x105 Al, Inverto BLACK Ultra, Belden H125Cu, cabelcon
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

visis píše:Zdravím,
můžu se zeptat jak je na tom anaconda se čtením skylink ice nebo čisté I....o karty?
Díky :-)
Jedno si treba pamätať je to postavene na CONAX-e až po úprave číta to aj naše karty v pohode :good: kartu ICE tu som neskúšal (ale čita ju) nakoľko ju nemám ani tak skoro ju nechcem mať...
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od kaon »

ICE kartu číta
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Majdo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 11.duben 2011 - 15:14

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od Majdo »

kaon píše:ICE kartu číta
Zdravim, Cita ju bez uprav alebo treba spravit upravu softu? Vdaka za pripadny link....
Uživatelský avatar
dydaj1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 370
Registrován: 16.prosinec 2007 - 13:29
satelitni prijimac: Optibox aligator, anakonda

Re: Optibox Anaconda

Příspěvek od dydaj1 »

Majdo píše:
kaon píše:ICE kartu číta
Zdravim, Cita ju bez uprav alebo treba spravit upravu softu? Vdaka za pripadny link....
Až po úprave [-X voľne predajný ide len v Common Interface Slots
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“