Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, lacoland, Duce

Odpovědět
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od fitor »

Tak kartu T-mobile vyřešil osam BS s příslušnými zápisy.

Ještě dotaz kam vložit keys a v jakém formátu?
Chci zkusit BBC 27,5W.
Dík
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
trgtrhty2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 84
Registrován: 06.listopad 2010 - 23:42

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od trgtrhty2 »

Funguje vam plugin cz/sk archiv? Mam h3 a pred par mesiacmi mi normalne fungoval, ale teraz, ked chcem prehrat nejaky program, tak mi vypise

[Addon error] Author of this addon needs to update it

Vie niekto poradit, co s tym? Dakujem.
Lojza3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 23.červen 2012 - 22:01
satelitni prijimac: SF8008,Hitube 4K,Alien 2,Humax
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Lojza3 »

mi to jde z Menu i po stisku červeného tlačítka - konkrétně jsem teď zkusil Prima Play
trgtrhty2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 84
Registrován: 06.listopad 2010 - 23:42

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od trgtrhty2 »

A ide ti aj ivysilani CT? Mne nie.
Lojza3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 23.červen 2012 - 22:01
satelitni prijimac: SF8008,Hitube 4K,Alien 2,Humax
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Lojza3 »

trgtrhty2 píše:ivysilani CT?
Máš pravdu, to mi zde píše: [Chyba archívu] Autor jej musí opravit (v.1.5.7 z 25.2.2014).
Lojza3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 23.červen 2012 - 22:01
satelitni prijimac: SF8008,Hitube 4K,Alien 2,Humax
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Lojza3 »

trgtrhty2 píše:ivysilani CT?
Nainstaloval jsem nejnovější verzi, co jsem nalezl (enigma2-plugin-extensions-archivczsk_0.72_beta_4_20140829_all.ipk + extensions-subssupport_1.4.0_20140814), pro iVysilání je tam v.1.5.8 a v changelog je datum 2014-12-21 => výsledek je bohužel stejný!
Plugin má další nové možnosti! Například Video doplňky - přehrávání videa ze serverů (i HD)
MagnaWoX
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 25.říjen 2013 - 11:44

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od MagnaWoX »

Ahoj, kde se v doscamu mění dvbapi, mám openatv 4.3 a za boha nemůžu rozchodit kartu (t-mobile irdeto), stáhl jsem si doscam, ale v keys je jenom doscam.cfg a v něm žádný dvbapi není.


Děkuji za pomoc
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

v prvom rade naštartuj doscam a dá sa to aj cez web.
Všetko 4K
lubosbrod
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: 11.červenec 2010 - 9:59
satelitni prijimac: Golden M.Unibox 9080
Bydliště: Havlíčkův Brod Vysočany
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od lubosbrod »

Dobrý den mám malý dotaz. Hyperion 4 umožnuje nebo neumožnuje ovládání dálkovim ovladačem televizi třeba standby ? zapnutí televize atd. Dá se to doplnit pluginem? Nebo jinou enigmu? Nebo jsem blbej a někde to tam je? Díky
Golden Media Unibox 9080 softwer 1.5.12. Lemontre originál- nebo 1.4.34 sp .Parabola 110cm .Motor Digipower.Konvertor Golden Interstár.Golden Media Unibox Triplex. Enigma Open Pli ARP.
cucerak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 01.srpen 2014 - 16:44

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od cucerak »

...ne,nelze ..ovladače jsou nastaveny každý na jinou frekvenci podle značky výrobce ,a dnes už i pouze na daný model... [-X
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

vinov píše:To jmeno site (SSID) a typ zabezpecni (wpa nebo wpa2) a typ klice (tkip, aes) bys mel byt schopny vycist z nastaveni toho tveho wifi routeru, kdyz se do nej nalogujes. Ty vsechny udaje musi souhlasit, jinak se ta enigma nepripoji.

Jestlize do par set metru od tebe nemaji sousedi wifi a enigma si sama nasla ten SSID: INTERNET, tak to zrejme bude tvoje domaci wifi sit. SSID je nutne k rozpoznani ci je ta ktera wifi sit, ve meste se wifi site muzou dost prekryvat.

Hezký den Vážení,
prosím jak to tu čtu tak asi to připojení k WiFi síti Amiko Alien2 a op systém Enigma2 není tak jednoduché, tak koupil jsem adaptér Amiko viz zde:

http://www.inter-sat.cz/amiko-usb-wifi- ... d2372.html

no a přes Spark se normálně připojí šifrování na 99% je WEP
Get IP Ardes:succes
Get DNS:succes
dám uložit a v pohodě. Pak vypnu box, a pak jak chci zapnout box třeba na druhý den tak box se zapne nabootuje do Sparku a pak napíše Informace: Chybné připojení na net- proč to tedy píše?

A další věc v té E2 tam vůbec není možné WiFi připojení- tam je možno pouze LAN- tedy drátové a vůbec tam není WLAN-bezdrátové

vím že se to tu už psalo, omlouvám se četl jsem tady ty předcházející přispěvky a nějak z toho nejsem moudrý.
To je na to WiFi nějaký plugin v E2? Nebo jak to zrealizovat-a bude to vůbec možné myslel jsem si že když mám originál adaptér amiko že se to automaticky nějak nakonfiguruje

Děkuji Vám moc :thankyou:
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

wifi nepoužívam ,ale čo viem tak musíš si stiahnúť driver pre tvoj chip ak ho už samotné image neobsahuje . :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

efendy55 píše:wifi nepoužívam ,ale čo viem tak musíš si stiahnúť driver pre tvoj chip ak ho už samotné image neobsahuje . :good:
Ano děkuji :thankyou: takže chipset je 7162
a ten ovladač prosím nevíš kde asi stáhnout? :thankyou:
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

skús online ,ak nie tak na ich fore podla image ,ak vôbec ho majú v ponuke . ak nie tak skúsiť iné image kde ti ponúka taký chip. ale skôr by som sa osobne zaoberal tým ako dotiahnúť k tomu bazmeku káblik . :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Inuita
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 16.březen 2013 - 13:32

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Inuita »

Radovane na wifi v E2 zapomeň. A i ve sparku si zkus na adapter po 5 minutách sáhnout a usoudíš sám proč ti tu všichni radí raději kabel. Mě originál wifi dongle shořel. :cry:
Amiko Alien2 Triple Plus S2/S2/DVB-T2< > Spark 1.2.74< >PKT Hyperion v.4 SVN-2874 < > Oscam v.9991< >skylink ICE
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

Inuita píše:Radovane na wifi v E2 zapomeň. A i ve sparku si zkus na adapter po 5 minutách sáhnout a usoudíš sám proč ti tu všichni radí raději kabel. Mě originál wifi dongle shořel. :cry:
Ano děkuji :poklona: :thankyou:
Já mám totiž dva ty boxy Amiko Alien2- z E2 OPENATV jeden na zkoušení- no jeden mám na kablu tedy LAN a druhý- jsem chtěl WiFi- vůl jsem koupil dva adaptéry a ani jeden nejede a to mě řekli že to na 100% bude fungovat, no nic musím jít koupit další kabel a spojit to kablem do sítě ](*,)
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

ak ešte neuplynulo 14-dni a kupoval si to cez web tak to môžeš vrátiť bez udania dôvodu . :smoke:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

Tak teď jsem ze srandy pichnul ten WiFi adaptér do toho boxu co je i drátově připojen a normálně to sviňa našlo ty sítě
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

efendy55 píše:ak ešte neuplynulo 14-dni a kupoval si to cez web tak to môžeš vrátiť bez udania dôvodu . :smoke:
Děkuju Ti :thankyou: ale to dám víc za poštovné než ten adaptér má hodnotu :)
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

Radovan111 píše:
efendy55 píše:ak ešte neuplynulo 14-dni a kupoval si to cez web tak to môžeš vrátiť bez udania dôvodu . :smoke:
Děkuju Ti :thankyou: ale to dám víc za poštovné než ten adaptér má hodnotu :)
Nanic jsou ty adaptery- nikdo si to prosím Vás nekupujte :cry: , prostě sviňa nejde to zprovoznit to WiFi, ani ve Sparku to nefunguje spolehlivě, nakonfiguruje se to napíše to succes a potom jak se box vypne a za chvíli zapne už to napíše sviňa Chybné připojení na net. Už jsem volal aj na tu firmu co nám tady poskytuje ten internet- zabezpečení je WEP a ani to sviňa nezvládne ten adaptér- přes E2 vůbec ne. Proč to dělají takové krámy, když to nefunguje- asi nanic- už vidím jak se dívám na ten obal je celý zaprášený to nikdo nechce- staré je to krámy asi nanic
Jedině že by byly nějaké drivery někde v OPENATV a to v pluginech Drivers tam cosi bylo aj jsem to stáhnul a stejnak nic. Nevíte někdo kde bych se dozvěděl co znamenají př. tyto pluginy v drivers? To asi přesně nikdo neví. No nic přeji všem krásný večer
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“