Amiko A3 android

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, lacoland, Duce

Odpovědět
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 37
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:41

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od ftom »

Na vraceni bez udani duvodu je u me bohuzel pozde. Tohle je uz muj druhy preslap, prvni byl AZBOX. Nicmene ja mam jeste problem s obcasnym vypadavani do stavu "BAD OR NO SIGNAL" a jak jsem uz nekde psal - po prvnich problemech nova, vetsi parabola 85, co nejlepe nasmerovano, novej kabel, nove quad LNB (na jednu druzici tedy bez prepinace), a stale se to nahodne objevuje, nekdy nekolik dni nic nektery den mnohokrat za sebou a pak zase nejakou dobu klid - v ten moment na ostatnich dvou prijmacich na stejnem LNB zadnej problem signal sila cca. 92 a kvalita 95% (takze ruseni take vylouceno). Polsal jsem nedavno prijmac na reklamaci a ti samozrejme nic nenasli (po 8 dnech testovani) - coz chapu, jestli to tam meli nekde jen tak zapnuty tak to ani nemuseli postrehnout... ty vypadky jsou par vterin .... zkusim jeste pokomunikovat s Fulanem, pokud se mi podari najit kontakt na toho technika, se kterym jsem si psal ze zacatku.

Jo jeste - mam 1080p50Hz, Auto a zkousel i jsem PCM.
koko24
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 12.květen 2012 - 10:17

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od koko24 »

Dobrý den.Koupil jsem si Amiko A3.Mám pocit že mi nechce přehrávat XBMC v plném rozlišení.V nastvení XBMC se nemůžu dostat víc jak 1280x720.V satelitní režimu mi jede plné rozlišení.Má vůbec android zabudovaný v Amiko A3 podporu plného FULL HD.Děkuji za odpověď.
cyber666
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 14.duben 2009 - 10:08
satelitni prijimac: Amiko A3 spak2,1TBWD HDD

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od cyber666 »

Chce to si stáhnout kodi 14.1 které je opravené.

Kód: Vybrat vše

http://mirror.overthewire.com.au/xbmc/test-builds/android/arm/kodi-20150125-c462485-Helix-armeabi-v7a.apk
koko24
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 12.květen 2012 - 10:17

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od koko24 »

Děkuji za odpověď.Xbcm 14.1 jsem už měl nainstalovanou.Zkusil jsem tu vaši ale dělá to to stejné.Mám stále šedě prosvětlené nastavení rozlišení. (nemůžu si zvolit jaké rozlišení použit)
Děkuji
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
bore67
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 18.leden 2007 - 18:55

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od bore67 »

no, abych hodil pár řádek do pranice. TESTY signálu O.K., asi bych zkusil věc zapojení fází v zásuvkovém okruhu (dělají to i SD přijímače). A3 celkem stojí zA p**u, a ale třeba jako v nouzi na kamery DVR celkem SUPER
koko24
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 12.květen 2012 - 10:17

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od koko24 »

Fazi to nebude. Spotrebice jsou na jednom zssuvkovem okruhu. Uz si nevim rady.
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 37
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:41

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od ftom »

Už je ofiko FW 2.0.70...
K mému problému "BAD OR NO SIGNAL" možná jsem to vyřešil... furt mi bylo záhadou, že zůstavají všelijaké bordely i když jsem v recovery menu dal "WIPE ALL" (dlouhé držení tlačítka po zasunutí napájení), tak jsem se rozhodl, že přeplácnu box procedurou "JTAG/recovery", což i naformátuje filesystem, tím jsem box vyčistil snad komplet.

Samozřejmě udělal jsem i plný scan 23.5 včetně prohledání TP, všiml jsem si že opět nesedí některé frekvence a u jednoho Skylink kanálu zůstal FEC na auto a některé DVB-S2 kanály s vysokou Symbol Rate měly pro změnu špatné hodnoty SR, takže jsem si to poopravoval v setting editoru, nasypal jsem setting do boxu a zatím to drží (ťuk ťuk na dřevo). Před tím než jsem se do toho pustil, už stavy "BAD OR NO SIGNAL" byly pekelně časté..

Jo a ještě perlička pokud mi přijímač nahlásil uvedenou chybu, při přepnutí na další kanál (lhostejno zda na stejném či jiném TP), obraz naběhnul a indikátor kvality plynule padnul k nule obraz se seknul, skočila hláška "B.O.N.S" a indikátor síly signálu zůstal stát na 90+ (podle TP). PS: Pokud se někdo ptáte pro nemám př 85tce parabole víc - nemám úplně optimální výhled.

Takže budu pozorovat a dám vědět, pokud se mi to potvrdí tak to vypadá, že v souborovém systému s flashováním zůstává asi nějaký bordel a korektní ugprade FW bude jen přes recovery proces...
kutillll
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 12.září 2013 - 20:22

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od kutillll »

Jen poprosím,nějaký návod jak nahrát MCas přes usb.Mám tam FW poslední 70ku.
díky.
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 37
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:41

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od ftom »

kutillll píše:Jen poprosím,nějaký návod jak nahrát MCas přes usb.Mám tam FW poslední 70ku.
díky.
To je jednoduché, nahraješ si MCAS.apk na USBčko strčíš ho do boxu, v aplikacích najdeš Filemanager, v něm půjdeš na disk D: a potvrdíš OK tlačítkem, proběhne instalace..

Nic víc nic míň

Pokud nemáš APK tak tuna: http://sourceforge.net/projects/mysatbo ... /AMIKO/A3/
kutillll
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 12.září 2013 - 20:22

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od kutillll »

Díky za rychlou reakci,večer vyzkouším,ahoj.
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 37
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:41

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od ftom »

kutillll píše:Díky za rychlou reakci,večer vyzkouším,ahoj.
Jen mi nejde do hlavy, proc chces bastlit mcas, ten je ve vsech FW predisntalovanej..
jukon
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 14.duben 2013 - 20:34

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od jukon »

Satik píše:Má někdo rozchozen Skype s kamerou ? Díky.

Pripajam sa k dotazu ide daka kamera na A3
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 37
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:41

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od ftom »

jukon píše:
Satik píše:Má někdo rozchozen Skype s kamerou ? Díky.

Pripajam sa k dotazu ide daka kamera na A3
Chodi.. Microsoft LifeCam HD-3000
Tigerlee
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 14.únor 2015 - 18:51

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od Tigerlee »

Ahoj lidi nevite jestli na Amiko A3 jede karta vymena M7...skylink me donutil kji vymenit...karta je Irdeto a ma malym napsano ICE01. Uvazuji o vymene za stary golden interstar....dekuji moc za odpoved
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od revis »

Ano , ICE01 ide aj na tvojom stroji .
Tigerlee
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 14.únor 2015 - 18:51

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od Tigerlee »

revis píše:Ano , ICE01 ide aj na tvojom stroji .
Ano, ano...jedemi to v tom starem Goldenu, ale není to v HD....doufám že tohle pojede v HD :-)
kutillll
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 12.září 2013 - 20:22

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od kutillll »

Ahoj tak jse zase tady dík ftom, Mcas už jede ,ale další problém...
V oscamu nejsem schopen rozchodit IC IRDETO.nebyl by Konfiguráček,děkuji...
kutillll
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 12.září 2013 - 20:22

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od kutillll »

Ok,už to kartu čte.
Tigerlee
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 14.únor 2015 - 18:51

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od Tigerlee »

Ahoj opět. Tak jsem tuhle perfektní věc včera koupil. Ve verzi 2.0.67. Při instalaci jsem mel rovnou na vyber slylink...naladeno za 2 minuty (karta vymena m7 irdeto ICE :-) aktualizoval jsem to ná verzi 2.0.70 a kodi 14. Par apek to má taky...vestavěný browser ma Flash akorát seznam internetových videoarchivu je zastaraly. Nemate někdo update? A při hraní mého oblíbeného revoltu mi nějak nefunguje ovladač....ale to se vychyta.....první dojmy WAU :Yahoo!:
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Amiko A3 android

Příspěvek od tras »

Má ešte niekto problém so zvukom? V FW 2.0.70 je u mňa OK. Zostáva ešte zrýchliť prepínanie staníc, najrýchlejšie to funguje cez EPG a privítal by som možnosť voľby vzhľadu. Nedávno som prijímač dokonca skoro vzal sebou na dovolenku. Má to dobré rozmery a je to skladnejšie ako notebook,wifi, šľapú na tom archívy, iptv, rýchli prehliadač iba scart chýbal lebo v izbe mal byť tv bez hdmi.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“