Amiko X-Finder

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
Kazi4949
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 21.únor 2008 - 8:19

Amiko X-Finder

Příspěvek od Kazi4949 »

Nazdarek vsichni,urcite nekteri z vas vlastni Amiko X-finder.
Tento finder se mi mooc zalibil a rad bych si ho koupil.
Presel jsem uz mnoho diskuzi a take ruzna fora ale nikde jsem nenasel jaky je pro tento Finder nejlepsi Firmware.
Nasel jsem:(Conax,mcas,emu).
Rad bych vedel jak nainstalovat jednotlive Firmware do Amiko X-Finder,klady a zapory,jake jsou rozdili mezi jednotlivima Firmwarama po instalaci.Proste takove shrnuti.Vim ze pokud se nekdo pusti do tohoto podrobneho vysvetlovani tak to nebude na chvilicku ale urcite ne jenom me ale urcite mnoha vlastnikum tohoto Finderu predejte mnoha problemum ktere by mohli vzniknout v pripade nespravne instalace a manipulace pro vsechny kdo s timto strojem zacinaji delat.
#-o
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od vensan »

rozdiely medzi poslednymi FW su skoro ziadne ked tam das Emu dak ti finder da trocha viac flexibility.Da sa snim robit vsetko co ponukaju prijimace z radu Globo.
Ja si ho nosim aj na dovolenky v Ciernej Hore som nan pripojil miestnu DVB-C a pekne cital aj ich kartu conax.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Kazi4949
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 21.únor 2008 - 8:19

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od Kazi4949 »

Aha a poradil bys mi jak se to ma instalovat ?Kopiruje se emu a dalsi firmware do prostroje a pak se to nejak instaluje pres nejaky program a nebo jak to nainstalovat?Mas nejaky Facebook nebo Skype,ze bys mi to tam vysvetlil rychleji kdybys mel nekdy cas ?Byl bych ti za to moc vdecny.Predem ti dekuji
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od vensan »

Kazi4949 píše:Aha a poradil bys mi jak se to ma instalovat ?Kopiruje se emu a dalsi firmware do prostroje a pak se to nejak instaluje pres nejaky program a nebo jak to nainstalovat?Mas nejaky Facebook nebo Skype,ze bys mi to tam vysvetlil rychleji kdybys mel nekdy cas ?Byl bych ti za to moc vdecny.Predem ti dekuji
Aktualizacia Fw sa robi uplne standadne cez USB ako vsetky Globa mas tu toho cele mraki.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Kazi4949
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 21.únor 2008 - 8:19

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od Kazi4949 »

Pri tom update Firmware je tam k dispozici update All SW+bootloader nebo All SW+Channel list, co tam davas?All SW+bootloader nebo All SW+Channel list ?? trosku me zmatl ten bootloader protoze vlastnim dm 800hd se a pokud delam upgrade firmware tak musim prni nahrat vhodny bootloader a pak az image ,jinak se mi box nerozjede a musim instalovat vhodny booloader.Vim ze to je asi jine ale radeji se ptam kdybych zvolil All SW+bootloader aby jse mi to pak finder rozjel.Predem dik za tvou radu.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od vensan »

Chlape nemusis mi to pisat do SS Ja ti odpisem aj tu aby som to nepisal duplicitne :)
Vzdy davam pri vsetkych prijimacoch z radu Globo SW+bootloader ak chcem aj stary setting tak si predtym spravim zalohu a ak je kompaktibilna z novym softom tak ju pouzijem.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Kazi4949
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 21.únor 2008 - 8:19

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od Kazi4949 »

No ja jsem si nebyl jisty jestli soubory kolem 2.8MB napr...(AMIKO_XFinder_1.1.34_conax, AMIKO_XFinder_1.1.44_emu nebo AMIKO_XFinder_1.1.44_mcas obsahuji v tomto jednom souboru update firmwaru dohromdy spolu s bootloaderem a nebo jestli se musi prvni nahrat bootloader k urcite verzi Firmwaru a pak az samotny Firmware.Jak uz jsem rekl zmatl me muj DM 800 se kde musim prvni nahrat bootloader urcite verze a pak az samotny firmware.
Takze staci pouze zkopirovat soubor ktery tam budu nahravat do finderu a pak pres menu v Amiko x-finderu zvolit update usb a dat SW+bootloader ve vyberu a vse pujde bez problemu?
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od vensan »

Presne tak.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Kazi4949
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 21.únor 2008 - 8:19

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od Kazi4949 »

Od diky ,mooc jsi me pomohl vsema radama ktere jsi mi tady napsal
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od vensan »

Nie je zac ak si veriaci mne uplne staci ak sa dnes nebudes modlit :D
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
djmk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 10.únor 2008 - 10:55
satelitni prijimac: 2ks- Vu+ UNO 4K SE
Bydliště: Usa
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko X-Finder

Příspěvek od djmk »

otazka do plena

xfinder 3 ukazuje pri ladeni aj druzcu na ktorej sa momentalne nachadzam???
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“