Amiko Viper 4k UHD Combo

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
skrutkaren
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 26.prosinec 2012 - 14:13

Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od skrutkaren »

Ahoj

Stručne moje skúsenosti s inštaláciami na viper 4k:

OpenATV 6.3 - nepodarilo sa mi spojazdnit cccam kluce nemasiel som ten spravny plugin.
OpenATV 6.4 - Nefungovalo mi FTP tak som to zabalil pretoze je pre mňa podstatné pri dalších inštaláciach doplnkov.
OpenHDF 6.4 - Všetko sa krásne naištalovalo aj FTP aj cccam aj kodi a ked som tam nahodil csfd, fulHDglass 17 + všetky piconi +prístup z internetu cez DreamDroid tak začal viper sekať. Znova som tam nahodil čistý OpenHDF a len cccam, kodi, pristup cez DreamDroid a viac nesaham. Bol som max spokojný až keď som si nevšimol že pri prehrávaní videí cez kodi mi obraz "pauzuje". Vidiet to pri plynulom pohybe celého obrazu ked každé cca 2 sekundy sa obraz zastavý tak na stotinku a zas pustí, a to stále dookola. Samozrejme pri statickom obraze alebo rýchlich záberoch to je tažké postrehnúť.

Prosím má niekto nejaké riešenie.

Ďakujem
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od dlhe_pole »

ano ma.. chytro predaj ten čípoš paprikoš hungary low-cost "prijimac" a kup si nieco poriadne
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od forsajd »

skrutkaren píše:Ahoj

Stručne moje skúsenosti s inštaláciami na viper 4k:

OpenATV 6.3 - nepodarilo sa mi spojazdnit cccam kluce nemasiel som ten spravny plugin.
OpenATV 6.4 - Nefungovalo mi FTP tak som to zabalil pretoze je pre mňa podstatné pri dalších inštaláciach doplnkov.
OpenHDF 6.4 - Všetko sa krásne naištalovalo aj FTP aj cccam aj kodi a ked som tam nahodil csfd, fulHDglass 17 + všetky piconi +prístup z internetu cez DreamDroid tak začal viper sekať. Znova som tam nahodil čistý OpenHDF a len cccam, kodi, pristup cez DreamDroid a viac nesaham. Bol som max spokojný až keď som si nevšimol že pri prehrávaní videí cez kodi mi obraz "pauzuje". Vidiet to pri plynulom pohybe celého obrazu ked každé cca 2 sekundy sa obraz zastavý tak na stotinku a zas pustí, a to stále dookola. Samozrejme pri statickom obraze alebo rýchlich záberoch to je tažké postrehnúť.

Prosím má niekto nejaké riešenie.

Ďakujem

Daval so ho znamemu a ide mu super ma tam openatv 6.3 oscam i cccam, z pluginou nainstalovane hbbtv, a skin kraven a na picony plugin chocholousek + kodi a prehra vsetko i z SC ziadne sekanie nic insie nema nainstalovane ani czsk archiv netreba lebo v kodi ide lepsie repozitar na procesoroch hisilicon ak by to bol prijimac z cpu broadcom tak tam kodi nie je ale zas czsk archiv, tak ze zaver chyba je u teba
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
JanusekJ
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 08.leden 2011 - 21:44
satelitni prijimac: Amiko Alien Spark + SSD 580

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od JanusekJ »

No moja skusenost je, ze som mal dve. Jasne. Zaujala ma cena. To jedno islo bez akychkolvek problemov. Musel som sice upravit nastavenie oscamu od ellana. To tom som nakoniec zmazal a nahral ciste openatv a novy oscam. Do teraz bezproblemovo.
Druhy mam doma a je horsi ako nevydarena manzelka. Nedarí sa mi udržať funkčnú čítačku kariet v oscame v režime ice-ird. Skúšal som aj gumovať čip na karte, ako mi bolo odporúčané v ellane. Zaujímavé je, že vo VUčku karta ide v pohode. Príde mi ako by bola čítačka vadná. Skúšal som nechať nastavené časy originál od ellana, ale potom som skúšal aj nech si nastaví automatické časy. Výsledok je stále rovnaký. Karta ide cca hodinu a potom timeout... Nastavil so ho ako klienta bez karty a to iste. Ide hodinu dve a potom tma. Tiež som si všimol, že oscam, ktorý je nainštalovaný asi niečo odosiela, lebo na otvoenom porte 15000 sa mi začali hlásiť rovnakí užívatelia, ako mám lokálnych. Čiže sa mi duplikujú.
Ak by ste mali radu okrem kladiva, potesim sa
skrutkaren
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 26.prosinec 2012 - 14:13

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od skrutkaren »

Skusil som Pure2 a zatial spokojnost, cccam som doinstaloval priamo z modulov Kodi to ma 18.6 aj ked po instalacii ArchivCZSKpremium ho uz ani nepotrebujem mozno len ked si chcem pozriet svoje IP kamery, zatial som nenasiel iny sposob na rtsp.
Po doinstalovani ServiceApp a zmene playera na gstplayer sa vyriesilo aj to sekanie.
Ktomu vsetkemu ma Pure2 pekny skin ktory mi vyhovuje.
Zatial max spokojnos z touto masinkou za 90e.
kadko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 10.květen 2011 - 8:23
satelitni prijimac: Octagon SF8008,Vu+ Uno 4K se
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od kadko »

Už aj na Amiko Viper 4k funguje nový muliboot ako na Octagone SF 8008.Nie je potrebna sd karta a využíva sa interná pamäť,Nahrať nový firmware sa dá priamo online.Za mňa pecka

https://youtu.be/VY1GdcmPcgQ
Uživatelský avatar
watsonn
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 20.leden 2017 - 20:17
satelitni prijimac: Vu+ZERO4K,
Bydliště: TT
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od watsonn »

mašinka je to dobrá, len sa stým treba naučit "spolupracovať"...
2x Vu+ZERO4k - EGAMI 10.4, HITACHITV4k, SONYTV, HYUNDAITV, STAB HH-100.
koscak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 20.červenec 2008 - 20:07
satelitni prijimac: 365
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od koscak »

Ahojte,
je pravda, že dá sa nahrať openpli image vhorný pre niektorý vu+ do tohoto prijímača?
Uživatelský avatar
bukyy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 30.květen 2011 - 17:52

Re: Kódovací systém PowerVu prolomen

Příspěvek od bukyy »

Zdravím, Podíval by se někdo proč mě nejde Discovery na Thor 5/6/7 & Intelsat 10-02 @ 0,8 ° W.
Už se s tím trápím 3 dny a nic, používám amiko viper 4k nevím jestli to na tom vůbec jde.
log.txt
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Kódovací systém PowerVu prolomen

Příspěvek od dlhe_pole »

netusim ci to na low cost amikach chodi ale u vusolo4K jak pila vratane autoupdate keys. podla logu vyzera to ok, problem s verziou oe a streamrelay coz ti nikto uz nefixne, pretoze viper bol len nejjakych par tisic skladovych dosiek uplne ineho prijimaca ktore madar z amika skupil a trosku obzivnul
Uživatelský avatar
bukyy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 30.květen 2011 - 17:52

Re: Kódovací systém PowerVu prolomen

Příspěvek od bukyy »

dlhe_pole píše:netusim ci to na low cost amikach chodi ale u vusolo4K jak pila vratane autoupdate keys. podla logu vyzera to ok, problem s verziou oe a streamrelay coz ti nikto uz nefixne, pretoze viper bol len nejjakych par tisic skladovych dosiek uplne ineho prijimaca ktore madar z amika skupil a trosku obzivnul
Dobře, díky.
email31
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 29.září 2010 - 20:55

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od email31 »

Zdravím pánové, podařilo se mi do Viprer 4K Combo nahrát špatný soft. Najede BOOT a tím to končí. Je nějaká možnost to přehrát přes RS232?
Pokud ano prosím o radu.
Email 31
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od siletblok »

Kedze to je podla mna len dalsi preznaceny box ako HITUBE 4K COMBO, tak ked mu vzadu vytiahnes napajanie, znovu pripojis a stlacas na dialkovom zelene tlacidlo tak sa ti na display nezobrazy UPdt a nedostanes sa do recovery menu ?

Obrázek
email31
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 29.září 2010 - 20:55

Re: Amiko Viper 4k UHD Combo

Příspěvek od email31 »

Do recovery menu se nedostanu. Začne to Bootovat a tam se to sekne.
Email 31
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“