EVO EZTV

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Explorer11
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 06.březen 2011 - 12:28

Re: EVO EZTV

Příspěvek od Explorer11 »

Ahojte,

1.) Typ TV monitor: LG Flatron M2280D-PZ + sat. prijímač EVO EZTV + orig.sat karta.
- Overené, odskúšané bez závislosti na firmware vše funguje na 100% bezproblémovo. :wink:

Nastavenie: RAW, bitstream

2.) Pri iných typoch HD televízora problémy s prehrávaním AC3 cez pozlátený HDMI kábel.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: EVO EZTV

Příspěvek od vensan »

RAMSES píše:
vensan píše:Tak doslo aj na dotycneho za mojej dialkovej asistencie prehral posledny software obraz v poriadku no nejde mu ziadna zvukova stopa na 23.5E Discovery Showcase snazil som ho zanavigovat no podla jeho tvrdeni skusal vsetky moznosti so zvukom ktore prijimac ponuka no bez vysledku tiez tvrdi ze v predoslom firmware zvuk isiel moze to niekto otestovat.

Dali sme tam ten z EMU karty skylink ICE a RTVS co mal moznost odskusat bez problemov.
Ako dopadol ten problem so zvukom ?? Mám ten istý problem , akurát na inej stanici M4 HD .
Pravdupovediac neviem a nechce sa mi tuto temu s dotycnym otvarat :)
No ak nahodou budem vediet viac tak napisem.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
RAMSES
Odborník
Odborník
Příspěvky: 353
Registrován: 07.únor 2010 - 23:22
Bydliště: "CzechoSlovak SAT fóra"

Re: EVO EZTV

Příspěvek od RAMSES »

Ďakujem za odpovede,snaď o tom vedia aj vývojári FW a v najbližšom update to bude odstranené..
satmont.online
Home site * s u p p o r t s a t *
VU+
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: EVO EZTV

Příspěvek od mtester270 »

Ja sa vam cudujem ze kupujete taketo "super" krabicky. Za mna sa nemas comu cudovat ze tam cosi nejde ked to stoji 40€ a s tym ze ci o tom vedia vyvojari aby to opravili ti drzim palce nech to tak je (podla mna skor nehrozi ).
OFF
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“