Amiko micro share cez homecamd

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
antulr2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 15.červenec 2010 - 12:02

Amiko micro share cez homecamd

Příspěvek od antulr2 »

Prosim poradit, potrebujem spojazdnit share cez LAN bez routra medzi 2 rec. amiko micro hd (server, emu firmw.) a amiko micro hd se (klient, mcas firmw.) cez homecamd. Ping funkcny = 1 ms, zdielanie po chvili ale vypadne, treba nanovo restartovat server, nastavene podla navodu v tomto threade.
Otazka: musia byt na oboch rec. firmw. s emu alebo staci aj mcas verzia ? Firmw. nie su aktualne, mozno by stacilo poradit spolahlive firmwari k tomuto ucelu. Share z netu cez newcamd alebo cccam protokol fungoval spolahlivo na oboch. Zamenu zeleza serv. <--> klient som neskusal, nemalo by to hrat ulohu.
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko micro share cez homecamd

Příspěvek od peter54 »

Ja by som dal soft mcas a nie emu. Ak nemas mcas vymaz vsetky kluce a zakaz emu v menu. Dnes v emu neide nic co by stalo za námahu a zbytocne sa tym amiko zabava. Za server vzdy lepsi stroj. Ak to blbne aj tak, vymen soft v servri. Skusit prehodit role medzi serve4om a klientom moze pomoct. Myslik ze ten stroj se je lepsi a ma mcas a nie emu což je lepšie.
Kontakt v profile cez www.
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“