Amiko alien 2 pomoc prosim

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
Martynet2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 13.říjen 2017 - 1:37

Amiko alien 2 pomoc prosim

Příspěvek od Martynet2 »

Ahoj, mam dotaz ohledne Amiko Alien 2, ale nejdriv popisu strucne moji situaci.
Bydlim v Irsku v novostavbe a developer ma exkluzivni smlouvu s jednou pochybnou firmou, ktera ma na starosti internet a tv.
Dostali jsme od nich Amiko alien 2, na kterym maji nainstalovanou nejakou enigmu, ktera je, ale ruzne omezena a upravena podle nich.
Napr. tlacitko Menu na DO je zablokovane, nejde ladit jiny SAT nez Astra 28.2 atd atd. Tudiz tam nemuzu naladit skylink. Satelit mam vlastni namireny jak na astra 28.2 tak i na 23 kvuli skylinku. Na skylink pouzivam druhy box, ktery je ale totalne na ho*no a rad bych pouzival ten Amiko Alien 2 na vsechno.
Tak jsem se rozhodl, ze ten jejich box kompletne vymazu a dam si tam vlastni SOFT a vse si nastavim podle sebe.
A ted jak na to? Podarilo se mi box restartovat a nabootovat do toho druheho systemu, spark myslim. Tam jsem dal factory reset, ale to zresetovalo jen ten Spark a enigma na druhe partition zustala stale ta puvodni. Cili neco delam asi blbe.
Potreboval bych proste jednoduchy navod na to jak to cele resetovat a dale strucny navod jak tam potom nainstalovat vlastni OS, napr openATV 6.0 odsud: http://images.mynonpublic.com/openatv/6 ... amikoalien
Nebo existuje neco lepsiho? Predem diky moc za pomoc
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Amiko alien 2 pomoc prosim

Příspěvek od tras »

Do Sparku vieš dať plugin ktorý nainštaluje image čo chceš. Je to do cca minúty. Nájdeš všetko tu ale aj vydeonávody. Je aj spôsob bez pluginu. Pozor aby image bolo pre Alien2. Potom to treba všetko ponastavovať. Môžeš si dať rovno komplet zálohu ak ti ju niekto poskytne. To je najjednoduchšie. Ja ju nemám.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“