AMIKO HD 8300 a Skylink

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

rotacak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 14.listopad 2017 - 16:03

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od rotacak »

jopo33 píše:Ak je ten prijimač starši pravdepodobne zdroj kondiky v zdroji budu vyschnute otvor a pozri sa či nemaš nafuknutu hlavičku na kondikoch pripadne by som vyskušal pomeniť kondiky v zdroji.Aky stari je ten prijimač?
Hmm, nevypadá to, viz foto.

Stáří neznám, ale nejprve jsme měli SD přijímač, ten odešel někdy v době kdy se měnily ty karty a začínalo jet HD, tak jsem koupil tenhle HD přijímač. Takže tak 4 roky asi, ale rok výroby na tom nikde nevidím. Zítra ho vezmu do prodejny a uvidím.

Kdybych tohle tušil, tak jsem si mohl vzít dotovaný Skylink za 1,- kč, stálo by mne to za dva roky to samé, co teď vypláznu za nový přijímač (+ co jsem dal za montáž) a ještě bych po tu dobu měl víc programů.

Když budu náhodou kupovat nový přijímač (Skylink ready), radíte co vysloveně nekupovat? Nebo je to jedno? Nepotřebuju nic extra, jen aby to fungovalo a ideálně se snadno ovládalo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jopo33
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 686
Registrován: 06.leden 2009 - 16:14
Bydliště: Michalovce

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od jopo33 »

Na pohlad nevyzera žiadni vyduty no aj tak možu byť vyschnute skusil by som pomeniť kondenzatory v zdroji.Prikladam tieš loader ak by si ho chcel prehrať cez kabel. Tento prijimač by mal mať procesor ali3606.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
nikdy nehovor ze sa nieco neda, lebo stale sa najde blbec co nevie ze sa neda a urobi to .
rotacak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 14.listopad 2017 - 16:03

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od rotacak »

jopo33: díky.

Zatím žádný pokrok. U sateliťáka mají dovolenou, v pc obchodu zavřeno, ve druhém pc obchodu nemají křížový kabel a technik, který by ho vyrobil byl pryč, ve třetím pc obchodu neznají křížový kabel a technik byl pryč. Že já si nepořídil ten dotovanej Skylink...
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od hlustvisihak »

rotacak píše:jopo33: díky.

Zatím žádný pokrok...... Že já si nepořídil ten dotovanej Skylink...
to jsi udělal moc dobře !
Uživatelský avatar
jopo33
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 686
Registrován: 06.leden 2009 - 16:14
Bydliště: Michalovce

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od jopo33 »

Tu maš dalši Loader na oživenie prijimača. Nezabudni zaškrtnuť include bootloader S tymto programom by si ho mal oživyť.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) jopo33 dne 16.listopad 2017 - 21:06, celkem upraveno 1 x.
nikdy nehovor ze sa nieco neda, lebo stale sa najde blbec co nevie ze sa neda a urobi to .
rotacak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 14.listopad 2017 - 16:03

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od rotacak »

hlustvisihak píše:
rotacak píše:jopo33: díky.

Zatím žádný pokrok...... Že já si nepořídil ten dotovanej Skylink...
to jsi udělal moc dobře !
Proč? Doteď jsem zaplatil 4095,- (reaktivace, 2 roky servisní poplatek, montáž paraboly + materiál a parabola).
Dotovanej Skylink stojí: 5736,- na dva roky (smart balíček = více programů)

Takže jestli budu muset koupit nový přijímač za 2000,- tak se mi to ještě prodraží oproti dotovanému a ještě to tři dny řeším.
jopo33 píše:Tu maš dalši Loader na oživenie prijimača
Díky, stáhnul jsem si ho, ale nemám ten křížený kabel, takže zatím to nevyužiju. Zkusím snad v pondělí.
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

proč ?

Příspěvek od hlustvisihak »

no dobrá tak sorry ? ](*,)

to je můj názor ,


ale škoda že si nevzal ten dotovanej ! :clapping:
petermasik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 17.březen 2009 - 10:42

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od petermasik »

Caute prosim vas mate nahodou aktualny zoznam kanalov skylink+freesat upc,vopred dakujem
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od hlustvisihak »

petermasik píše:Caute prosim vas mate nahodou aktualny zoznam kanalov skylink+freesat upc,vopred dakujem

peter nastavit relé DiSEqC asi umíš ? pak pro SL dej vyhledávání TP 12344 H29900 a síťové vyhledávání , pro thořa to samé na f=11727V 28000

poskládat a vymazat snad také umíš ?!?!


ještě lépe je na THORu vymazat všechny TP a zadat nové jen funkční pro FREE a pak hledat jednu družici ale bez sítě ! Pak je méně stanic k editaci .

No a když to budeš mít tak to můžeš hodit sem do downloadu , né pro mě ale možná pro někoho ?...

\:D/
rotacak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 14.listopad 2017 - 16:03

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od rotacak »

Jsem zase tu, je to lepší seriál než Ulice. Zaplatil jsem tři kila za to, že v opravně nahráli jiný FW, přijímač naběhne a funguje mi zase jen čt24, ostatní je kódováno. Příští tejden to tam nesu zpátky ať to rozchodí a chci teda vidět jak.
martinxp
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 138
Registrován: 01.prosinec 2007 - 10:55

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od martinxp »

Za dalsi 3 kila ti tam nahraji fw s patchem ](*,) ](*,) ](*,)
Zgemma H7S
Tevii -S660 ... TechnoTrend S2-3200 ... DvbViewer ...
tvheadend, VDR, mumudvb
rotacak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 14.listopad 2017 - 16:03

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od rotacak »

S jakým patchem? Je tam normálně fastscan pro skylink, všechno to naladí, na kartě to ukazuje nějaké záznamy až do roku 2018 a stejně jede jen čt24.
rotacak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 14.listopad 2017 - 16:03

Re: AMIKO HD 8300 a Skylink

Příspěvek od rotacak »

Nahrál jsem tam 1.6.96 msys, pouze software a hned to samo funguje, jakmile to po restartu update najelo. Oni tam dali 1.7.10 msys, tedy ten nejnovější, který jsem tam dal původně na začátku i já. Takže 1.7.10 je k hovnu a nefunguje.

No a zejtra to skončí určitě zase tím, že se to bude jen dokola restartovat a to už to poletí z vokna i s parabolou.
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“