Opticum 9500 Irdeto sdílení

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
xsvobo13
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 03.listopad 2009 - 18:03

Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od xsvobo13 »

Zdravím, mám Opticum 9500 HD a kartu Skylink ICE, do teď jsem bez problémů sdílel přes Homecamd jako server na další receivery Opticum a Amiko. Jelikož Skylink všechny nové programy kóduje už pouze jako Irdeto (např. Prima Krimi, seznam tv), koupil jsem si CI modul Smit a vložil do receiveru, vše najelo jak má a nové programy běží. Nicméně sdílení přestalo fungovat. Chápu tedy správně, že sdílení funguje pouze pro interní UNI čtečku? Případně je nějaká možnost jak to se současným receiverem vyřešit? Díky moc za rady.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od 9000peter »

S modulom nenazdielas nič....
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
xsvobo13
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 03.listopad 2009 - 18:03

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od xsvobo13 »

Ok, díky myslel jsem si to. Poradíte teda prosím někdo nějaký receiver, kde karta pojede jako Irdeto a bude fungovat sdílení pro Opticum a Amiko (asi nejlépe newcamd nebo cccam). Stačí neco jednoduchého, pouze HD, žádné extra funkce, cca do 3000 Kč. Díky.
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od peter54 »

Mas 2 moznosti -
jednoducha (doporucujem) - kupit jeden linux stroj, nahodis oscam a nazdielas kartu na amika a opticumy cez cccam alebo newcamd alebo mgcamd protokol.
zlozitejsia - instalovat na 9500 linux - a pokracovat ako v prvom bode. pogugli opticum 9500 neutrino alebo enigma2.

cam modul je citacka s integrovanym procesorom, ktora dekoduje stream a smerom von nejdu ziadne kody, ktore by sa dali zdielat, vlastne cierna skrinka.

Doporuceny stroj - https://datacomp.sk/formuler-f4-turbo-h ... 30996.html
Kontakt v profile cez www.
lahr
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 28.říjen 2011 - 11:20

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od lahr »

Chápu správně, že když místo staršího přijímače HD-Box9100, který neumí sdílet programy kódované jen v Irdeto na ICE kartě (např. Prima Krimi) pořídím Formuler-F4-turbo, tak bude možné sdílet s ICE kartou i tyto nové programy, které jedou jen v Irdeto kódování ?
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od peter54 »

V zasade ano. Nepoznam tvoj silostroj, ale ten by to mohol s novsim softom zvadnut tiez.
Kontakt v profile cez www.
lahr
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 28.říjen 2011 - 11:20

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od lahr »

Díky za odpověď, mám HD-box9100 + Oscam OSCAM 1.20-unstable_svn build #7036 + ICE karta (případně mám k dispozici jako druhý box VU+Zero a ještě Cryptobox 400HD. S tím HD-Boxem umím nasdílet kartu ICE v CW (0D96) pro zbývající dva boxy. Měl jsem za to, že programy co teď přidávají jen do Irdeta pod 0624 s tímto nerozchodím, že to sdílení Irdeta nedá žádná UNI čtečka, nebo by to mělo jít?
Naposledy upravil(a) lahr dne 05.duben 2018 - 13:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od efendy55 »

lahr píše:Chápu správně, že když místo staršího přijímače HD-Box9100, který neumí sdílet programy kódované jen v Irdeto na ICE kartě (např. Prima Krimi) pořídím Formuler-F4-turbo, tak bude možné sdílet s ICE kartou i tyto nové programy, které jedou jen v Irdeto kódování ?
na to si ako prišiel že neumí ??? #-o ved je to linux a ked tam dáš oscam , správnu naplň pre irdeto , binárku a správne nastavíš config tak by nemal byť problém ... ](*,)

pozri sem ....http://forum.satdigitalne.cz/viewtopic. ... 09&t=15684 kamoš tam píše že to má v tom bazmeku rozbehané ... :Yahoo!: :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od peter54 »

Tu mas vsetko co potrebujes http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=165&t=71132 . Mozno budes potrebovat novsiu verziu oscamu, ale asi ani to netreba.
Kontakt v profile cez www.
lahr
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 28.říjen 2011 - 11:20

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od lahr »

OK, díky, zkusím to. (Právě jsem si myslel, že programy teď přidávají jen do Irdeta pod 0624, aby to nešlo sdílet.)
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Opticum 9500 Irdeto sdílení

Příspěvek od efendy55 »

to áno ... všetky nové programy u skylinku pôjdu už len v irdete . a zatial to ide bez problémov v oscame :smoke: akurát na irdeto kartu potrebuješ častejšie EMM ,lebo po pár.hod. je karta off . takže bud nechať box furt zapnutý ,alebo zabespečiť si aby karta dostávala zápisy .... :Yahoo!:
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“