Amiko A5 combo.

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

ferino12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 13.únor 2010 - 15:45

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od ferino12 »

Ahojte.... Da sa na A5 nejako NAFLASHOVAT SW zvonku? to znamena, z USB, alebo cez siet a pocitac? Nejak mi zblbol a nejde sa mi dostat do menu....
pemi39
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 07.září 2010 - 21:21

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od pemi39 »

amiko a5 combo funcne abo vobec
cardsharing
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od efendy55 »

pemi39 píše:amiko a5 combo funcne abo vobec
cardsharing
to je akou rečou ? #-o skús to po slovensky alebo česky . :D možno ti niekto skôr pomôže.
Všetko 4K
3st8
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 05.červen 2013 - 5:35

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od 3st8 »

Zdravím, nemáte někdo nějaký alternativní fw pro tento přijímač? Poslední co amiko vydalo se mi začal jebat. Sat se mi co hodinu přikusuje, padá link na Eth a wifi podobné... Nebo jestli někoho něco napadá?? Případně co koupit jiného. Díky
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od hrotik »

3st8 píše:Zdravím, nemáte někdo nějaký alternativní fw pro tento přijímač? Poslední co amiko vydalo se mi začal jebat. Sat se mi co hodinu přikusuje, padá link na Eth a wifi podobné... Nebo jestli někoho něco napadá?? Případně co koupit jiného. Díky
Už několikrát jsem zde na foru varoval před A, ať už to byla 3,4,nebo5.Železo samo o sobě není až tak špatný,ale nedotaženej fw a mizerná podpora to posílá do kytek...
Zkus dát nějakou starší verzi, která tak nějak fungovala, jestli teda axistuje #-o Jestli chceš mít klid,Jednoznačně doporučuji zakoupit box jiné značky s dobrou podporou. I zde na foru je v různých diskuzích takových boxů probíráno nespočet. :poklona:
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od efendy55 »

prehodiť za dunaj všetky bazmeky.... :Yahoo!: ked počujem alebo čítam a je tam niečo ako amiko tak mi je na blití... :o
Všetko 4K
Uživatelský avatar
avatar99
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 23.září 2013 - 16:04

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od avatar99 »

Jó mě taky a to z tebe
AmikoAlienTriplex/Amiko 8265+
AmikoAlien8900/Unibox 2/Opticum 9500/Optimum 800
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od Kasr »

Je to ot, ale mam doma vyse roka jedno amiko viper kombo hdd a nebol s nim ani najmensi problem. Slape bez problemov s openatv 6.3, 6.4, openpli 7, openpli 8....
A to mam tam narvane pluginov, samba mi bezi, transmission... viac oscamov sucasne....
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od hrotik »

Kasr píše:Je to ot, ale mam doma vyse roka jedno amiko viper kombo hdd a nebol s nim ani najmensi problem. Slape bez problemov s openatv 6.3, 6.4, openpli 7, openpli 8....
A to mam tam narvane pluginov, samba mi bezi, transmission... viac oscamov sucasne....
Ano, to je box s E2 a věřím že ti to vše šlape v pohodě. Má kritika je na řadu A3,4,5 což je nějakej androidní polotovar. A mimo jiných nedostatků, to nemá ani korektní cz překlad což pro toho komu jsem se to pokoušel zprovoznit byl docela problém :unknown: ... :(
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
strunka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 37
Registrován: 25.listopad 2020 - 21:09

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od strunka »

A nie je na tie A_čka enigma? Android je samozrejme shit pre mantákoch.

@Kasr...na čom ide openpli je viac-menej stabilné.
cableguru
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 15.listopad 2014 - 17:12

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od cableguru »

strunka píše:A nie je na tie A_čka enigma? Android je samozrejme shit pre mantákoch.
a co ma enigma s nejakyma podelanyma a-ckama ? na cem jedes ty vole ?
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od tras »

Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
3st8
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 05.červen 2013 - 5:35

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od 3st8 »

Díky za reakce..

Zjišťuji totiž že mi padá link na eth na cca 3 vteřiny.
Vyměnil jsem mikrotika, patchcord a zkoušel jsem to i po wlan.
Bez výsledku, jinak jako že je to bastl a nedotažený mi anti tak moc nevadí, spíš proč padá link.

Nesetkal se s tím někdo?

Jinak půjde a udělám si extra výlet k Dunaji :-)
Demont
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: 25.srpen 2010 - 15:50

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od Demont »

3st8 píše: Už několikrát jsem zde na foru varoval před A, ať už to byla 3,4,nebo5.Železo samo o sobě není až tak špatný,ale nedotaženej fw a mizerná podpora to posílá do kytek...
Zkus dát nějakou starší verzi, která tak nějak fungovala, jestli teda axistuje #-o Jestli chceš mít klid,Jednoznačně doporučuji zakoupit box jiné značky s dobrou podporou. I zde na foru je v různých diskuzích takových boxů probíráno nespočet. :poklona:
Bohužel musím souhlasit, A3 Androidí katastrofa se zamrzáním a prodlevou reakce na DO, s pár základními aplikacemi přeplněná paměť, KODI nezná tuner = k ničemu, většina věcí tam nefunguje a nejde aktualizovat.

I jiné AMIKO krámy k ničemu, SW nedotažený bez oprav, Amiko NEO Combo SE zamrzá po 2-3 hodinách, pomůže jen vypnout/zapmout, YouTube tam nefunkční, 3 roky neopravený charset CZ v EPG... AMIKO = prodat shit a nazdar, už se neozývej... už nikdy nic od nich, omlátit jim vše o hlavu... :-(
Uživatelský avatar
avatar99
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 23.září 2013 - 16:04

Re: Amiko A5 combo.

Příspěvek od avatar99 »

Jestli to nebude rukama :)
AmikoAlienTriplex/Amiko 8265+
AmikoAlien8900/Unibox 2/Opticum 9500/Optimum 800
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“