AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
pohoda6
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 14.prosinec 2008 - 17:24

AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od pohoda6 »

Zdravím všechny co mi pomohou (a jsou chytřejší, než já). Mám Alien2 v něm hyperion 5.5 ale nevím jak nainstalovat a zprovoznit emulátor (třeba OSCAM). Pokud někdo bude mít trpělivost a pomůže krok po kroku, budu moc vděčný. Moc díky
pohoda6
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 14.prosinec 2008 - 17:24

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od pohoda6 »

najde se někdo? Nebo jsou tady uživatelé pouze ctrl C ctrl V a nikdo kdo poradí?
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od dlhe_pole »

pohoda6 píše:najde se někdo? Nebo jsou tady uživatelé pouze ctrl C ctrl V a nikdo kdo poradí?
no za suche z nosu asik nikto ... musis zahrat na inu strunku, alebo sa to proste naucit sam
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od tras »

Ktorý z dvoch prijímačov čo si napísal má byť ten pravý? Pro blba sa návod nedá na ani jeden, skôr kto má to naučí by malo byť.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od dlhe_pole »

tras píše:Ktorý z dvoch prijímačov čo si napísal má byť ten pravý? Pro blba sa návod nedá na ani jeden, skôr kto má to naučí by malo byť.
Kukam ze ty si tiez mimo. On ma prijimac amiko alien2 a v nom polsku patlaninu fw of PKT grupy menom hyperion xy.. kde vidis ty ten druhy prijimac akoze ? :ROFL:
danny10
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: 24.únor 2013 - 22:00
satelitni prijimac: Zero 4K
Bydliště: etc\enigma2\buket doma

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od danny10 »

v plugins si stáhni nějaký softcam..též stáhni instalačku configu,samotná binárka je na nic...karta ti v tom nepojede,musíš upravit přes TC - přidat readra..
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od tras »

dlhe_pole píše:
tras píše:Ktorý z dvoch prijímačov čo si napísal má byť ten pravý? Pro blba sa návod nedá na ani jeden, skôr kto má to naučí by malo byť.
Kukam ze ty si tiez mimo. On ma prijimac amiko alien2 a v nom polsku patlaninu fw of PKT grupy menom hyperion xy.. kde vidis ty ten druhy prijimac akoze ? :ROFL:
Prečítaj si názov príspevku a príspevok.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od dlhe_pole »

tras píše:
dlhe_pole píše:
tras píše:Ktorý z dvoch prijímačov čo si napísal má byť ten pravý? Pro blba sa návod nedá na ani jeden, skôr kto má to naučí by malo byť.
Kukam ze ty si tiez mimo. On ma prijimac amiko alien2 a v nom polsku patlaninu fw of PKT grupy menom hyperion xy.. kde vidis ty ten druhy prijimac akoze ? :ROFL:
Prečítaj si názov príspevku a príspevok.
No schvalne mi tu vymenuj oba prijimace ktore vidis v jeho prispevku.. ci myslis to aa3 hyperion je jakoze nazov prijimaca ? :ROFL:
pohoda6
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 14.prosinec 2008 - 17:24

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od pohoda6 »

dlhe_pole píše:
pohoda6 píše:najde se někdo? Nebo jsou tady uživatelé pouze ctrl C ctrl V a nikdo kdo poradí?
no za suche z nosu asik nikto ... musis zahrat na inu strunku, alebo sa to proste naucit sam
Pokud jsi labužník, klidně ti něco pošlu :)
Pokud ti chybí peníze, rád ti také něco pošlu :)
Pokud nechceš radit, nech si své příspěvky jinam. Toto je forum a kam jinam by se asi člověk měl obrátit, než právě sem!
Naposledy upravil(a) pohoda6 dne 29.květen 2018 - 18:25, celkem upraveno 1 x.
pohoda6
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 14.prosinec 2008 - 17:24

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od pohoda6 »

dlhe_pole píše:
tras píše:
dlhe_pole píše:
Kukam ze ty si tiez mimo. On ma prijimac amiko alien2 a v nom polsku patlaninu fw of PKT grupy menom hyperion xy.. kde vidis ty ten druhy prijimac akoze ? :ROFL:
Prečítaj si názov príspevku a príspevok.
No schvalne mi tu vymenuj oba prijimace ktore vidis v jeho prispevku.. ci myslis to aa3 hyperion je jakoze nazov prijimaca ? :ROFL:
Omlouvám se, špatně jsem to napsal. Za AA3 jsem zapomněl udělat čárku. Takže: AA3 (jako Aminko Alien3). Hyperion je systém.
pohoda6
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 14.prosinec 2008 - 17:24

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od pohoda6 »

Jinak. Mám tam mgcam, ale ten můj "provider" nepodporuje. Umí Cccam (ten, ale nepodporuje hyperion) a pak oscam. Ten jsem nainstaloval, ale nevidím nikde oscam.server, kam mám zapsat hodnoty pro připojení. oscam.server by měl být v cestě /etc/tuxbox/config/oscam.server. Je tady někdo kdo by mi poradil? Nechci sdílet, jen přijímat ;)
pohoda6
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 14.prosinec 2008 - 17:24

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od pohoda6 »

danny10 píše:v plugins si stáhni nějaký softcam..též stáhni instalačku configu,samotná binárka je na nic...karta ti v tom nepojede,musíš upravit přes TC - přidat readra..
Nechci sdílet, jen se připojit, ale díky za ochotu! :good:
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od petersk »

pohoda6 píše:Jinak. Mám tam mgcam, ale ten můj "provider" nepodporuje. Umí Cccam (ten, ale nepodporuje hyperion) a pak oscam. Ten jsem nainstaloval, ale nevidím nikde oscam.server, kam mám zapsat hodnoty pro připojení. oscam.server by měl být v cestě /etc/tuxbox/config/oscam.server. Je tady někdo kdo by mi poradil? Nechci sdílet, jen přijímat ;)
Ináč aký je ten Amiko Alien 3? Taký box existuje? Cccam nie Hyperion nepodporuje ale Tvoj box asi má sh4 procesor a nato cccam nie je. A z pluginov si už nainštaloval oscam?
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
pohoda6
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 14.prosinec 2008 - 17:24

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od pohoda6 »

petersk píše:
pohoda6 píše:Jinak. Mám tam mgcam, ale ten můj "provider" nepodporuje. Umí Cccam (ten, ale nepodporuje hyperion) a pak oscam. Ten jsem nainstaloval, ale nevidím nikde oscam.server, kam mám zapsat hodnoty pro připojení. oscam.server by měl být v cestě /etc/tuxbox/config/oscam.server. Je tady někdo kdo by mi poradil? Nechci sdílet, jen přijímat ;)
Ináč aký je ten Amiko Alien 3? Taký box existuje? Cccam nie Hyperion nepodporuje ale Tvoj box asi má sh4 procesor a nato cccam nie je. A z pluginov si už nainštaloval oscam?
Já jsem opravdu kopyto!!!! Máš pravdu! Samozřejmě Amiko Alien 2! OMLOUVÁM SE!
Jak jsi napsal "Cccam nie Hyperion nepodporuje ale Tvoj box asi má sh4 procesor a nato cccam nie je."
Oscam jsem nainstaloval s pluginu.
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od petersk »

Mal si to aj s configmi nainštalovať. A potom si to najdi cez TC, kde sú. Alebo si cez modrý panel v emu centre to spusť a cez webif oscamu si dopíš reader.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
pohoda6
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 14.prosinec 2008 - 17:24

Re: AA3 hyperion 5.5, emulátor návod postup instalace pro blba :))

Příspěvek od pohoda6 »

petersk píše:Mal si to aj s configmi nainštalovať. A potom si to najdi cez TC, kde sú. Alebo si cez modrý panel v emu centre to spusť a cez webif oscamu si dopíš reader.
:thankyou: :good: :good: jsi člověk k nezaplacení! Díky!!!!!!!!!!
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“