ci + anaconda + enigma 2 technet

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, lacoland, Duce

Odpovědět
tempus
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 21.květen 2007 - 19:34

ci + anaconda + enigma 2 technet

Příspěvek od tempus »

Zdravím ,mám optibox anaconda plus a v nej nainštalovanú enigmu 2 od technet ,doteraz som v nej používal kartu ice od skylink v emu čítačke v režime cryptworks ,v režime irdeto cez oscam sa mi to bohužiaľ nedarí rozchodiť tak som sa rozhodol zakúpiť ci modul irdeto ci+ skylink ready a tu nastal problém že ho enigma2 nevidí,je nejaká možnosť rozbehať ci slot na tomto boxe ? Skúšal som plugin ci+ helper rôzne verzie ale nefungujú noví box sa mi nechce kupovať na tento som zviknutý .Prípadne poraďte image vhodné pre tento box s funkčným ci slotom k originál firmware sa nechcem vrátiť je zastaralí a hnusný,za info a radu vopred ďakujem.
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: ci + anaconda + enigma 2 technet

Příspěvek od Kasr »

Nechapem, preco nedas konfigy na irdeto a bezis v citacke. Mas to tu stokrat popisane!!!! A budes mat menej starosti, ako rozbehat v starej sunke modul!
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ci + anaconda + enigma 2 technet

Příspěvek od efendy55 »

možno si platí aj tie programy s tým vyšším zabezpečením.... preto potrebuje CI .
ale ak chce readers v oscame na 0624 tak tu má jedno riešenie ,ale asi len dočasne .. :D ale to už nie je náš problém.
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=165&t=76704
Všetko 4K
tempus
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 21.květen 2007 - 19:34

Re: ci + anaconda + enigma 2 technet

Příspěvek od tempus »

zdravím pretože sa mi to nedarí rozbehať v čítačke v oscam irdeto mode ,stále mi to ide iba cryptworks mode ,skúšal som rôzne postupy a babrem sa s tým už dva týždne a ano box je starý ale funkčný ,iste je nejaká možnosť okrem rady kúp si nový box ,som už navyknutý na tento.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ci + anaconda + enigma 2 technet

Příspěvek od efendy55 »

tak skús kliknúť na ten link pre oscam čo som ti sem dal.... ked to uložíš tak nezabudni reštart oscamu a zmazať v dvbapi P: a I: ak používaš :D
Všetko 4K
tempus
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 21.květen 2007 - 19:34

Re: ci + anaconda + enigma 2 technet

Příspěvek od tempus »

ďakujem za radu nick: Legenda Fóra ,podarilo sa mi to rozbehať cez oscam v emu podla návodu z linku, všetko ide ešte raz dík . =D>
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“