AMIKO Mini Combo Extra

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

Zdravim srdecne vsechny satelitaky a preji mnoho zdravi a stesti v novem roce. Chtel bych se podelit o zkusenosti s timto kombickem. Je to uzasna mala krabicka, ktera slape jako fik. Zakladem je treba nahrat posledni soft V 1.4.30emu. V ccam je vynikajici, bez problemu. Ale hlavne je fantasticke Yutube, ma to vyhledavac s volbou moznosti zeme a zanru. Staci zadat inzenyrska a vyjedou vam vsechny dily Inzenyrske odyseje. To same, zadate Kiss a vybehnou vsechny skladby Kisaku. Jsem jim ohromen. Za 1200kc neni co resit. Arivy pouzivam od jejich zacatku, taky slapou, ale nemaji Yutube. Mel jsem i kombo V Media 7 PRO z Aliexpresu, slapalo taky, ale spatny teletext, epg i Yutube spatne.
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

Jeste jednou zdravim vsechny. Asi jsem tyhle aparatky prechvalil. Jeden kousek z 5ks zacal stavkovat, sekal se a nechtel kolikrat nabehnout. Tak jsem zkusil nahrat starsi soft a behem nahravani z flesky se aparat seknul, zhasnul. Ted uz jenom sviti ON. Prosim o pomoc s upgraderem, nikde neni k nalezeni. Mam funkcni starsi pocitac s rs232 i kabel funkcni s jackem. Vsechny upgradery hlasi eror. Pritom bezpecne COM1 funguje, mam overene. Volal jsem i do Brna na technickou podporu, technik mi rekl, ze rs232 neresi, napichujou se primo na procesor. Je tam totiz ten nejnovejsi procesor 2000 cpu. Prosim pomozte, diky!
cableguru
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 15.listopad 2014 - 17:12

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od cableguru »

marion píše:Jeste jednou zdravim vsechny. Asi jsem tyhle aparatky prechvalil. Jeden kousek z 5ks zacal stavkovat, sekal se a nechtel kolikrat nabehnout. Tak jsem zkusil nahrat starsi soft a behem nahravani z flesky se aparat seknul, zhasnul. Ted uz jenom sviti ON. Prosim o pomoc s upgraderem, nikde neni k nalezeni. Mam funkcni starsi pocitac s rs232 i kabel funkcni s jackem. Vsechny upgradery hlasi eror. Pritom bezpecne COM1 funguje, mam overene. Volal jsem i do Brna na technickou podporu, technik mi rekl, ze rs232 neresi, napichujou se primo na procesor. Je tam totiz ten nejnovejsi procesor 2000 cpu. Prosim pomozte, diky!
muzes mi prosim dat tf kontakt na toho technika z brna.. pác kokota jsem davno neslysel .. ze nejnovjejsi 2000cpu a ze primo na procesor se napichujou :D :D :D v suntu ani ne za 1500 Kč :D
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

Je to firma Intersat z Brna, technicka podpora te. 530506922. Z Atosu z Ostravy tam posilaji vadne kusy na servis.
cableguru
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 15.listopad 2014 - 17:12

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od cableguru »

jo tak Intersrat to je teda za firma .. podavaci a ne prodavači.. pochybuji ze by tam byl nakej technik, patrne to byl vratnej co ti takovou kravinu rekl
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

No tak to je s dovolenim pekna ptakovina co pises. Jiste je ale jedno, Amiko zatim nema podporu pro tyhle nove procesory.
Takze to dam na reklamaci do Atosu, ti to poslou do Intersatu. Ti tam tomu udelaji Jtag a pak se uvidi.
LubosO
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 03.červen 2008 - 18:11

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od LubosO »

marion píše:No tak to je s dovolenim pekna ptakovina co pises. Jiste je ale jedno, Amiko zatim nema podporu pro tyhle nove procesory.
Takze to dam na reklamaci do Atosu, ti to poslou do Intersatu. Ti tam tomu udelaji Jtag a pak se uvidi.
Mám podobný problém s mým Amiko Mini Combo Extra, s fw 1.3.87 mcas začal zamrzávat a po upgradu na 1.4.30 mcas pořád dokola restartuje - je nepoužitelný.
Jak jsi dopadl s reklamací?
Není už někde k mání funkční loader na rs232?
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

Zdravim LubosO, dopadl jsem dobre. Dal jsem to do reklamace firme Atos v Ostrave , kde jsem ho koupil. Po cca 10 dnech bylo vse opraveno, ted slape bez problemu, testuju jej. Mam v obehu u pratel dalsi 4ks a ty taky slapou. ALE! S timhle kombickem si neporadili ani v Interstaru v Brne a muselo se to poslat na Slovensko, nevim firmu, zjistim jeste, znam se s klukama z Atosu. Pry to nejak preflesovali a ze se tam nesmi nahravat ani setingy z jinych softu, a zalohy delat VSE a pak nahravat pres botloader-komplet. Na Amiko mini kombo extra podpora pres rs232 zadna neni! coz je s podivem. Takze doporucuju jedine reklamovat. At se dari:-)
Jeste bych chtel podotknout, ze do tohoto opravovaneho komba jsem po zakoupeni nahral jenom soft 1.4.30emu nic vic! Mesic bezel a pak zacal se sekat a vypinat. Podle me se vyskytujou vadne kusy jiz z vyroby, je to loterie. Ale na to by mohl vyrobce nejak upozornit, hruza. Jinak masinky jsou to sikovne, Yutube jede jak z praku.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od 9000peter »

Vykašľať sa na celý YouTube keď ti nejde to na čo je to primárne určené... Tam to zahoď čo najďalej....
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

Cha, cha, cha promin 9000peter, nechtel jsem Te takhle brzo po ranu, jeste k tomu na Aprila rozcilit:-) Jasne ze je to masinka predevsim na satelitovani a terestriovani, ale cim vyssi komfort, tim lepe, nemyslis? Urcite je to skvela masinka za ty prachy co umi. Jeste chybi funkce cerveneho tlacitka, ale to by uz bylo moc. At se dari.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od 9000peter »

Nie som rozčúlený prišiel som z nočnej. Keď chceš komfort tak si kúp niečo z E2 a nie henten maďarský nepodarok...
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

OK mas pravdu, poprve jsem se letos naucil od kamarada pracovat s linuxem, konkretne Octagon SF8008, je to kombo bombovni. Za 2.300Kc, cena slusna.No ma to akorat navic to cervene tlacitko, na to ja ale kaslu. Pekne se vyspinkej:-)
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od 9000peter »

Ono tých plusov je tam viac nie len červené tlačidlo potom si malo študoval u kamoša.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

To je mozna fakt, ale ja jsem hrozne skromny. Mne staci sledovat sport, film,dokument a hudbu. Zadne funkce navic nepotrebuju.
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od w.o.l.f. »

marion píše:OK mas pravdu, poprve jsem se letos naucil od kamarada pracovat s linuxem, konkretne Octagon SF8008, je to kombo bombovni. Za 2.300Kc, cena slusna.No ma to akorat navic to cervene tlacitko, na to ja ale kaslu. Pekne se vyspinkej:-)
Za 2300 nekoupíš ani octagon mini combo, možná rozbalený kus nejnižší cena je někde kolem 2450,-Kč, podstatně lepší volba je si připlatit pár stovek a koupit "dospělou" verzi, protože těch vychytávek na enigmě je fakt podstatně více jen ji musíš mít doma a trochu si s tím e2 boxem pohrát. Většinou se pak lidem zpátky k nějakým amikám či cryptoboxům nechce :).
Hlavně spousta lidí si neuvědomuje, že ten linux se nekupuje jako houska na krámě. Někde v mallu, czc, alze atd koupíš o 100 levněji jak např. v plutonu nebo ellanu kde je ale vše funkční a nastaveno. Pro lidi co linux neměli je to obrovské plus. Jsou i takoví, co koupí za nějnižší cenu, Ti pak většinou vyplakávají na forech typu parabola, že jim nejde to nebo ono, neumí proladit editovat atd.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

Tak jsem to zjistoval v Atosu, tuhle zarucni opravu zdarma provedla firma SORTEC Europe s.r.o. Klobuk dole pred nimi, hluboka ucta, su to fachmani z Bratislavy!!!
:good:

https://www.sortec.sk/zarucny-a-pozaruc ... ma105.html
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: AMIKO Mini Combo Extra

Příspěvek od marion »

Zdravim, pisu az po 11 mesicich. Tyhle ty Amika fakt nebrat, byl jsem rad , ze z 5 kusu se mi vratily prachy, nebo vymena. Divim se vyrobci, ze neco takoveho pousti do prodeje. Zkratka nepouzitelne! Sorry jako, vsem :cry:
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“