Setopbox SENCOR s nahrávaním na USB

DVB-T prijímače - značky, skúsenosti, pomoc

Moderátoři: EnoSat, Steiner

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 37
Registrován: 12.říjen 2018 - 17:46
satelitni prijimac: Nemám
Bydliště: Galanta
Kontaktovat uživatele:

Setopbox SENCOR s nahrávaním na USB

Příspěvek od Gaaspi »

Mám setopbox SENCOR typ neviem naspamäť ale ak to bude pre otázku dôležité tak dopíšem keď pohľadám krabicu. Ide o takú vec ktorá v návode nieje ale nieje to ani mechanická porucha. Čím je to že keď nastavím nahrávanie časovačom tak sa mi to niekedy nahrá a niekedy nie. Ak by ste mysleli na problém s EPG ktorá často nesedí s reálnym časom vysielania, na to som došiel už ako začalo DVBT, to riešim tak že si nastavím manuálne časovač na dobu keď sa to reálne vysiela. Už počas analógu som tak robieval na VHS video rekordéri značky AVEX a vždy to spoľahlivo nahralo.

Takže k veci: Normálne by to malo fungovať tak že nastavím teda manuálne záznam na určitý dátum a čas a setobox sa spustí a nahráva, po skončení sa vypne. Mne však robí to že zapnem TV a nájdem tam hlášku že "v čase nahrávania je príliš veľký rozdieľ, nahrať aj tak?" Nasleduje: ANO/NIE čo treba manuálne potvrdiť. Logické že to nemá kto potvrdiť keďže niesom vtedy doma. Problém je skôr že tá hláška nemá zmysel keďže je všetko nastavené presne takže prvácke chyby môžeme hneď vylúčiť. Prípadne možno v menu treba niečo prepnúť... Nezistil som zatiaľ prečo to robí keďže dnes som dal nahrávať film, nastavil som to manuálne a pri zapnutom TV som čakal čo to spraví a ono to normálne robilo to čo má.

Prípadne ak nevyriešime tak viete odporučiť nejaký DVB-T2 setotpbox ktorý zaručene funguje pri manuálnom nastavení? Napríklad že máte skúsenosť, máte také a ste s tým spokojní?

Obrázek
Naposledy upravil(a) Gaaspi dne 25.duben 2020 - 17:32, celkem upraveno 1 x.
Tuner DVBT2 HEVC: SENCOR SDB 5003T
Príjem: Všetky SK multiplexy
Odpovědět

Zpět na „DVB-T prijímače“