ariva 103 a IPTV

Diskusia k prijímačom Airiva 102 , 202

Moderátor: marecek29

Odpovědět
mikysupra
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 135
Registrován: 16.březen 2009 - 22:58

ariva 103 a IPTV

Příspěvek od mikysupra »

nazdar. Má niekto uložený funkčný playlist pre tento prijimač? diik
rostigue
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 14.leden 2015 - 15:17
Kontaktovat uživatele:

Re: ariva 103 a IPTV

Příspěvek od rostigue »

Ahoj. Taky mě moc zajímá odpověď a zkušenosti. Nemám chytrou TV, tak to chci obejít cestou své arivy 103. Mám patchovaný firmware V1.28B8, vše mi jede bez problémů. Ale IPTV mojeho poskytovatele internetu nic nenačte. Sledovat nějaký populární seriál v TV jako je MOST!, nebo Lajna, na youtube mi načte náhledy, ale při pokusu o spuštění se kolečko točí, točí a točí a nic. Tak jsem zde vyčetl, že mám zkusit změnit DNS na googlovské 8.8.8.8 a sec DNS 8.8.4.4, ale beze změny.
Šel jsem dál a updatoval jsem firmware na nejnovější A103_20180528_V1.33B5_patch, spustil na Skylink Fastscan, vše jede. Ale opět při pokusu zadat palylist IPTV *.M3u nic nenajde a při pokusu přehrát video na youtube se samovolně restartuje.
Takže taky banán.
Zkuste mi prosím poradit. Už uvažuji o koupi nějakého AB Cryptobox 650, starší. Jinak mám doma nepoužívaný VU+ Uno, ale s linuxama moc neumím. FTP a instal image dám, ale pak pluginy atd, v tom plavu. Navíc má VU+ uno větráček a to by mě manželka vyhodila z ložnice i se satem.
Díky za rady.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: ariva 103 a IPTV

Příspěvek od mmiriboy »

Na youtube jedine linux prípadne android stb! Pri ostatných nelinux stb je youtube funkcia častokrát funkčná iba krátko, niekedy vôbec. A keď chceš nejakú opravu, musíš dúfať, že snáď?! to páni programátori urobia dobre pri najbližšom upgrade fw.
:)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
jerzy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 20.prosinec 2009 - 14:02

Re: ariva 103 a IPTV

Příspěvek od jerzy »

Pro "rostigue" a všechny další,kteří by chtěli spustit Youtube na Arivách.Stačí zadat přesnou adresu videa např.Most! - https://www.youtube.com/watch?v=0x2yRQCtORU Získáme ji tak,že v PC klikneme pravým do adresního řádku videa na YT .Do Arivy vložíme část za otazníkem v=0x2yRQCtORU (přes "search" Youtube Arivy).Když nic nespleteme - koukáme.------------Další věc je My IPTV. Arivy jsou naprogramovány na protokol http a stream musí být v H.264. Doporučuju nastudovat,jak spustit přehrávání.Stream lze zadat jak ručně(např.jen 1 program) nebo přes USB celý playlist vytvořený v poznámkovém bloku na PC(označení je nutné mít jako iptv.txt). A forma zápisu i s čárkou(!) - TVP 3,http://hbbtvlive.v3.tvp.pl/hbbtvlive/li ... pbialystok
Odpovědět

Zpět na „Diskuse- Ariva 102, 202“