fw 2.10.86 -diskusia

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od revis »

V downloade a cez menu prijimaca je mozne stiahnut nove verzie fw pre prijimace HDBOX 7119 a 9105plus.
Changes :

- Upgrades & Imporvements :

--> Before Start update pls. stop PlugIns !

--> Available to channel recording in Standby mode : Supported
--> Can not sort folders in playlist and Network drive by yellow button : Solved
--> Sync Player+ Function added (Short Cut ICON Menü)
--> URL sequence in Internet TV+ can be moved by user : Upgraded
--> Overwrite duplicated URL list in Internet TV+ : Upgraded
--> Latest URL list is located in first page : Upgraded
--> Deleting URL list All by hot key : Upgraded
--> Staying last FreeTV+ service after restarting : Added
--> Search by hot key in every Free TV+ service addon : Upgraded (Blue Button)
--> Install Addon`s V1.05
2.10.86 - download tu :arrow: http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=189&t=46973
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od revis »

pouzivam majovu verziu xcamu a prave sa mi stalo,ze box sa restartol - sam od seba.
Neskusal uz niekto USB DVB T ? Ja tu nemam signal .
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od Pastoman »

Mne to urobil oscam nahral som najnovšie pluginy ktore som dal aj do downloadu a zatial ok,aj na 7119 a aj na 9105+ :poklona:
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od efendy55 »

je tu na fore dáka dobrá duša čo má hdbox 7110-ku alebo niečo podobné ? chcel som aktualizovať soft ale nenájde mi usb klúč ani hdd ,jediné usb-ečko čo mi nájde je s enigmou . ked don strčím usb tak bliká ale nevie nič nájsť ,samozrejme som skúšal aj iné usb-čka a tiež nič . takže ho nedokážem v ňom ani naformátovať ani prehrať soft . v enigme to funguje . vie mi dakto poradiť ? alebo je to opäť na reklamáciu ?
Všetko 4K
Noro C
Odborník
Odborník
Příspěvky: 308
Registrován: 01.leden 2010 - 11:17

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od Noro C »

2.10.86 je nepodarok je tam problém s nahrávanim a nevidí sietové disky, pred nahrávaním noveho fw je dobré vypnut v loadéry spúšťanie E2 vypnutím prijmača a zapnutím prijmača a sučastne držaním tlačítka -CH kym nevypíše OFF. Plati to pre tých čo majú loader 6.26. Ak by ani tak nevidel usb treba skúsit iné usb.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od efendy55 »

mám 7110-ku , enigma mi ide s usb-čka . mal som tam soft tuším 1,67 alebo tak nejak ,včera som ho chcel prehrať a samozrejme pýtalo to usb tak som tam strčil 3 typy + 500 ggb hdd a nič nenašlo pred tým mi tieto usb-ečka išli bez problémov takže nemám šancu prehrať soft dal som aj továrko a nič .
Všetko 4K
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od revis »

to sa tyka len prijimacov 7110 a 9105 . Problem je v tom,ze na USB ste mali web zeal, mountli ste ho ,ale uz ste sa neunuvali najskor webzeal unmoutnut, len tam pchate USB. Webzeal sa da jednoducho zrusit- vytiahnutim kluca, ale najskor treba unmoutnut.
Tuto alternativu tvorcovia sw nedomysleli.
7119 a 9105plus maju webzeal ako sucast fw, takze tam problemy s USB diskami niesu .
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od efendy55 »

vdaka revis , ale s toho čo si mi napísal som jeleň . vieš mi to vysvetliť po lopate ? ako tam teraz dostanem dáky soft aspon ten čo som tam mal . takže ak som to dobre pochopil tak už nemám šancu prehrať soft za novší ?
Všetko 4K
Noro C
Odborník
Odborník
Příspěvky: 308
Registrován: 01.leden 2010 - 11:17

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od Noro C »

Potup:
1. Na čisté usb uložím fw
2. Vypnem prijmač z elektriky
3. Vložím usb
4. Stlačím a držím tlačítko +CH a zapnem v zadu prijmač
5. Ked sa spustí načítanie pustím tlačítko asi 1 min
6. Po 10min vypnem prijmač z elektriky a zapnem

trochu divne ale 7110 nemá display ani vypinač tak tam nie je vydiet čo robí. U 9105 sa zobrazí po nahratí fw END a vtedy ho treba reštartovať
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od revis »

efendy55 píše:vdaka revis , ale s toho čo si mi napísal som jeleň . vieš mi to vysvetliť po lopate ? ako tam teraz dostanem dáky soft aspon ten čo som tam mal . takže ak som to dobre pochopil tak už nemám šancu prehrať soft za novší ?
coby nie. mal som tu jeden taky zazrak .
treba si spomenut na akom disku si mal webzeal, v case,ked si zvolil mount. Pripojit ten isty disk s webzeal , prejst do menu - spravca zariadeni , preklikat sa sipkou v pravo na "nacist soubory" zvolit pripojit, vystupit z menu , vratit sa zpat a zvolit- odpojit.
Ak pripojis USB disk a hned v prvej polozke spravcu zariadeni sa dozvies, ze ziadne USB nieje pripojene- nerob paniku, prejdi na polozku " nacist soubory". Nepripojene sa nacita.
daja44

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od daja44 »

Ahojda tak jsem nahrál firmware 2.10.86 vše proběhlo ok až do kompletního vypnutí a zapnutí zadním vypínačem, přijímač naběhne na stránku pro zvolení jazyka a zamrzne, nic nereaguje, nevíte co s tím :(
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od revis »

aha - nechali sme vo var vela pluginov
ked nabehne prijimac, pripoj sa cez DCC.EXE do boxu , zmaz obsah adresara /var/ - mozes aj komplet, default si prijimac vytvori pri dalsom starte sam .
Ak nevies IP - DCC.EXE - dokaze cez tlacidlo find( nemecky suche) ukazat obsadene IP adresy .
daja44

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od daja44 »

revis píše:aha - nechali sme vo var vela pluginov
ked nabehne prijimac, pripoj sa cez DCC.EXE do boxu , zmaz obsah adresara /var/ - mozes aj komplet, default si prijimac vytvori pri dalsom starte sam .
Ak nevies IP - DCC.EXE - dokaze cez tlacidlo find( nemecky suche) ukazat obsadene IP adresy .
Jsem lama, prosím jak se k tomu adresáři dostanu :(
Tak jsem to našel a jede :) jseš jednička, jen se zeptám, jaký je asi nejstabilnější firmware? Dík
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od revis »

pouzivam vzdy posledne dostupny. aj teraz to mam tak v boxe a ide v pohode. ja zas moc neexperimentujem- kym niekto nieco nepotrebuje. Odskusam nahravanie, prehravanie a pozeram .
daja44

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od daja44 »

Ahojda, chtěl jsem si zprovoznit klienta xcam a když najedu do pluginu tak spustím xcam a píšeto něco o síti a vypne se, když zapnu tu ikonku teď nevím co tam je napsaný myslím mcconfig tak na protokolu newcam jsou na uživatelském jménu a heslu hvězdičky a nejde to změnit, rozkliknout,tlačítko ok to neotevře, mám poslední verzi firmware a pluginy z tuším 26.07.12, poradíte mi,co dělám špatně?

Edit:
Díky revis, až přijdu domu zkusím to.
Naposledy upravil(a) daja44 dne 29.srpen 2012 - 8:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: fw 2.10.86 -diskusia

Příspěvek od revis »

Xcam configure .
Ked prejdes na meno stlac 4x po sebe tlacitko 0 (nula' na dialkovom a pojde ti to editovat.
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“