Internet TV a Rádia

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

jogi512
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 18.červenec 2010 - 17:14

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od jogi512 »

revis píše:Este raz . Je mozne ze irdeto fw v hdboxe ma ine pravidla. Asi tazko cez ftp ukazu kompletnu adresarovu strukturu. Tu si v sekcii pre "open" fw, nie irdeto. Tu tazko najdes radu . Na 100% tu nik certifikovany prijimac nema.
Diki moc za informaciu ale prečo je v menu medie a Tv internet a radia tak musi sa tam nejak dostat ten plugin,volal som aj priamo do sapra na technika a vravel že cez USB ale nič nefunguje asi ho rozbijem.Zatial Dakujem za rady.
jogi512
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 18.červenec 2010 - 17:14

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od jogi512 »

revis pozri toto čo s tym prečitaj ak chceš, http://www.parabola.cz/clanky/4545/hd-b ... -hodnotou/
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od revis »

Ta podpora púrisutpu cez ftp a telnet sa celkom kludne mohla casom zmenit .
vaskee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 13.září 2013 - 16:26

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od vaskee »

jogi512 píše:Ja mam avast čo tam treba vypnut?
s antivirem tohle nema nic spolecneho. antivir/firewall ti maximalne odrizne spojeni napr. na port 20/21/22/23, ale pokud uz jednou dostanes login prompt, antivir je mimo hru.

jestli je ten tvuj pristroj skylink ready, tak bych spise tipoval, ze tam telnet/ssh/ftp neni vubec povoleny, konkretne ve tvem pripade nejspis pro roota nastaveny nologin shell, tzn. zamezuje prihlasit se na box jako root.
Skytec Nerine + openATV
luko02
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 15.prosinec 2013 - 16:48

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od luko02 »

Tak prave se mi po tydeni bitve podarilo dostat do hbboxu 800 irdeto pres filezillu login root, heslo. hdbox. nevim ale je mozne ze to opravdu blokuji antiviry pozivam eset a dens jsem ho vypl a na prvni pokus jsem v hdboxu

Nevim cim to je ale zase me to nefunguje zniceho nic se opet nemuzu prihlasit , 530 Login incorrect.
:(
Uživatelský avatar
bagr3210
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 23.listopad 2010 - 0:58
satelitni prijimac: Samsung H+J-series
Bydliště: LBC

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od bagr3210 »

Kluci prosim Vas,nevi nekdo o Internet TV s CZ/SK programami?Totiz kdyz stahnu z ellano nebo revisu tak jsou tam jen rusky a to stejne nejedou..

Muze mi nekdo poradit,jak do Internetoveho radia vlozit Dance Radio?
TV Samsung J6272+H6270(oscam) * * 80cm klasika-plech ** Inverto Monoblok Twin 0,2dB
Uživatelský avatar
marco37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 03.říjen 2008 - 23:21
satelitni prijimac: něco by se našlo...;o)
Bydliště: Czech Republic

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od marco37 »

bagr3210 píše:Kluci prosim Vas,nevi nekdo o Internet TV s CZ/SK programami?Totiz kdyz stahnu z ellano nebo revisu tak jsou tam jen rusky a to stejne nejedou..

Muze mi nekdo poradit,jak do Internetoveho radia vlozit Dance Radio?
--------------------------------------------------------------------------------
streamy do internet tv otestuj ze sekce např.zde "alternativní příjem" http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?p=529875#p529875 , některé pořád jedou a další funkční najdeš také tam od ostatních kluků.
Nainstaluješ si je sám pomocí programu RCC (např.) a musíš si je ručně vepsat do adresáře přijímače...
Nebo je dopiš do pluginu a pomocí USB nainstaluj do přijímače (STB)...


Log pro plugin použij :

[TITLE]
Barrandov
[URL]
http://212.79.96.134:8022
[DESCRIPTION]
TV
[TYPE]
FILE


:smoke:
Openbox x810, Ariva 200HD, HD-BOX FS-9105+, X-Trend ET 4000, VU+ SOLO2, DM 800SE v2
Sat.dish: 105, 125, 180, 240 Motor: DigiPower SG-2100: 85E - 45W, LNB: Invacom SNH-031,
Sat card: Sky/CS Link, Telewizjanakarte
and full share...
Obrázek
Uživatelský avatar
bagr3210
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 23.listopad 2010 - 0:58
satelitni prijimac: Samsung H+J-series
Bydliště: LBC

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od bagr3210 »

marco37

Super,moc dekuji..skousim,hraju si s tim a faktem je,ze docela dost programu jeste fakt funguje..umim si je uz i dopsat do prijimace pres TC(total comander),akorat mi njdou nejaky programy,pise mi box neco v smyslu,ze url nelze prehrat,nebo co..
CO me ale stve vice je,ze treba i to co jsi sem dal,cili Barandov,jde jen 5vterin..
Nevis,jak to udelat,aby to fungovalo "furt"...
TV Samsung J6272+H6270(oscam) * * 80cm klasika-plech ** Inverto Monoblok Twin 0,2dB
Uživatelský avatar
marco37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 03.říjen 2008 - 23:21
satelitni prijimac: něco by se našlo...;o)
Bydliště: Czech Republic

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od marco37 »

bagr3210 píše:marco37

Super,moc dekuji..skousim,hraju si s tim a faktem je,ze docela dost programu jeste fakt funguje..umim si je uz i dopsat do prijimace pres TC(total comander),akorat mi njdou nejaky programy,pise mi box neco v smyslu,ze url nelze prehrat,nebo co..
CO me ale stve vice je,ze treba i to co jsi sem dal,cili Barandov,jde jen 5vterin..
Nevis,jak to udelat,aby to fungovalo "furt"...
-----------------------------------------------------
v základním prostředí firmware v Hd-boxu ti pojedou streamy ve tvaru URL: http, rtmp.
Asi jsi vepsal do přijímače URL: rtsp nebo mms, pak by to mělo vypisovat chybovou hlášku "tento odkaz není podporován". Tedy tak nějak podobně. Abych nekecal, raději to ještě ověř, ale myslím, že v novějších firmware se v podpoře URL přehrávání nic nezměnilo.
Ohledně toho sekání, nebo výpadků přehrávaných streamů jak píšeš v internet tv, to bude zřejmě problém přetížení daných streamů, kdy je napojeno hodně lidí na stejných linkách, také možná rychlost tvého netu, nebo kvalita, či spíše nekvalita různých "online stream" linků (i celých cable IPTV) od "poskytovatele" :D
Vyzkoušej Enigmu 2, kde je daleko více možností, jak sledovat stream a IPTV... :good:
Openbox x810, Ariva 200HD, HD-BOX FS-9105+, X-Trend ET 4000, VU+ SOLO2, DM 800SE v2
Sat.dish: 105, 125, 180, 240 Motor: DigiPower SG-2100: 85E - 45W, LNB: Invacom SNH-031,
Sat card: Sky/CS Link, Telewizjanakarte
and full share...
Obrázek
Uživatelský avatar
bagr3210
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 23.listopad 2010 - 0:58
satelitni prijimac: Samsung H+J-series
Bydliště: LBC

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od bagr3210 »

Mel jsem na mysli něco podobnyho:

http://174.142.39.25:9983/udp/239.210.10.12:1234

to nejde prehrat..jinak,priznam se ze E2 se nejak vyhybam..ale porad jak odbornik,jakou verzi(i když chápu,tady to nepatri)
Priznam se,ze s E2 nemam dobře skusenosti asi i kvůli Oscamu,pac to nejak neumim udelat..

Co se tyce netu,mam 10M od UPC co si myslim,ze je v poho,tam bude asi jiny problém..uz jsem zadaval i jiny adresy,ale vse co vypada slusne se po 5vterinach zastavi ](*,)
TV Samsung J6272+H6270(oscam) * * 80cm klasika-plech ** Inverto Monoblok Twin 0,2dB
masal
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 14.březen 2008 - 18:58

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od masal »

Ahoj chlapi.
Mám na Vás takový dotaz. Celou dlouhou dobu jsem poslouchal na HD Boxu 9105+ jedno české internetové dance rádio. Formát streamu byl přes iccecast2. Vše fungovalo OK. Od 1.9. je toto rádio přístupno pouze členům klubu, kteří dostali svou soukromou přihlašovací adresu. Vše začíná v tomto tvaru: http://www. radioxy.cz/stream/listen/ panAB *********. (hvězdičky značí číselný přístupový kód, panAB mé jméno). Již týden nemůžeme s provozovatelem rádia najít vhodný tvar pro zprovoznění streamu. Mám poslední ofiko firmware. Rychlost internetu 10 Mb, sólo linka. Můžete mi poradit, jak to na HD Boxu přes Internetová rádia zprovoznit tak, jak tomu bylo dříve? Děkuji za rady.
porim
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 12.duben 2011 - 21:19

Re: Internet TV a Rádia

Příspěvek od porim »

potrebujem poradit -internetove TV mi idu len 30s potom to sekne a vypne .
skusal som na HDbox 9105 aj na HDbox 9105+ F.W najnovši v oboch prijimacoch nie E2.
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“