novy hd-box po chvili uplne vytuhol

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
p3dr04444
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 27.prosinec 2013 - 11:08

novy hd-box po chvili uplne vytuhol

Příspěvek od p3dr04444 »

Zdravim
kupil som si novy hd-box nahodil som si ho stiahol plugin mcas a v pohode pozeral a asi po dvoch dnoch sa mi zrazu hd-box uplne vypol a uz nejde ani zapnut.... skusal vytiahnut zo zasuvky a box nereaguje a ani nic nesvieti.... Je to na reklamaciu alebo sa to da cez RS232 poriesit zeby vymazalo firmware??
zilizila

Re: novy hd-box po chvili uplne vytuhol

Příspěvek od zilizila »

Nakopíruj na naformátovaný usb klúč origo fw a zasuň do boxu. Pripoj sa cez rs232 pomocou putty. Baudrate nastav na 115200, po zapnutí boxu - napájanie, stláčaj na klávesnici "space". Po chvíli by sa Ti mal prihlásiť box na konzole, to znamená, že žije.
Príkazom "help" vylistuješ dostupné príkazy, a daj bootovanie z usb. Počkaj, kým sa nainštaluje fw. Pak by to mělo jít.
p3dr04444
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 27.prosinec 2013 - 11:08

Re: novy hd-box po chvili uplne vytuhol

Příspěvek od p3dr04444 »

diki za tvoj navod ale nakoniec to bolo asi zdrojom som vecer prisiel a uz zrazu sa zapol a ide zatial v pohode... jedine co riesim teraz ktory najlepsi firmware tam hodim:
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?t=46973
som zvedavy co bude robit ta 2.11.77 lebo ten predosly 2,11,72 sa mi obcas pri pozerani sam od seba restartoval box...
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“