problem so sharingom

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: problem so sharingom

Příspěvek od liquere »

Ten googel sa musi z toho zagooglit, ked vsetci pouzivaju jeho free DNS............. :ROFL:
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
TonyKa
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 05.prosinec 2008 - 21:46

Re: problem so sharingom

Příspěvek od TonyKa »

trnovecm píše:ja mam VIP a nastaveny na 5002 a funguje to aj na AB Cryptobox 550HD nastavene mam na tomto 5.no-ip.biz
Neviem ako to pouzivas, ale to ten tvoj server vobec nefunguje. Nezijes nahodov na Ukrajiny? Rad by som ta poziadal o podrobnejsi navod, ktory samozrejme funguje. Daka
revis píše:to sa musis spytat svojho providera internetoveho pripojenia.
a ked sa neda spytat, tak si ako dns server zadaj manualne 8.8.8.8
Inak u vacsiny to robi chyba pri zapise udajov do kolonky adresa servera.
ludia nejako nepoznaju rozdiely medzi q a g alebo - a _ a podobne.
spytal som sa aj providera (SWAN, a.s.) a potom som aj router nastavil (WAN DNS) first DNS na 8.8.8.8 a Second DNS na 8.8.4.4. Znovu to iste; sekanie a vypadky.
Mas nejaky iny napad??? Daka
xxxmisko píše:tak isto to mám zapnuté aj ja. skús si pustiť NG wild HD a pozeraj hodinu. Omrzí ťa to :D
Mojim internetom to na 99% nebude, nakoľko ostatní "provideri" fungujú
Suhlasim! Preco ostatni funguju? Skus tiez spustit Filmbox HD na 11797, alebo 12070, 11798, 12207,...

@tatino & @dlhe_pole - "multa dicere, locutus saul quicquam" = vela povedal, nic nerekol

Preco som si myslel ze diskusne forom je na to aby ludia jeden druhom poradili, pomahaly si, vymenaly skusenosti, skusenejsi radili neskusenymi... ? Preco si hlupi ludia myslia, ze su najmudrejsi?
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: problem so sharingom

Příspěvek od dlhe_pole »

TonyKa píše: @tatino & @dlhe_pole - "multa dicere, locutus saul quicquam" = vela povedal, nic nerekol

Preco som si myslel ze diskusne forom je na to aby ludia jeden druhom poradili, pomahaly si, vymenaly skusenosti, skusenejsi radili neskusenymi... ? Preco si hlupi ludia myslia, ze su najmudrejsi?
oki, odpoviem Ti protiotazkami

1, preco si odkazany na nejaky rusky server , si socialny pripad, nedokazes si normalne zaplatit nejaky balicek ?
2, ked uz chces okradat, preco nemas snahu skusat a nieco sa naucit aj sam
3, preco ked to nezvladas sa proste na to nevykasles a nezaplatis si to legalne

a vseobecna otazka...
kua preco sme my slovac a czech taky drbnuti ze sa snazime za kazdu cenu so vsetkym vydrbat, vsetko si svojpomocne porobit atd atd..
preco nevyhladame a nedame zarobit ludom ktory su v tom doma - teda odbornikom ?
Miesto toho svoj cas marnime hladanim a vyplakavanim po forach...
tatino
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 01.listopad 2009 - 23:38

Re: problem so sharingom

Příspěvek od tatino »

dp- nemam ta rad ale mimoriadne s tebou suhlasim :smoke: --- keby ste neboli taky tupci a nevychvalovali sa s tym kade tade mohlo vam to isť doteraz stabilne -- dnes sa už aj upratovačka dokaže pripojit na ukrainu [-X -- kup si kartu a zaplat balik --- :book:
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: problem so sharingom

Příspěvek od dlhe_pole »

ja si len neviem predstavit situaciu az skylink raz prejde na dynamic camkey a razom padnu vsetky sharringy skylinku.. a tomu verte ze sa to stane, ze na 0d96 bude len zaklad a platene budu len 0624...
TonyKa
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 05.prosinec 2008 - 21:46

Re: problem so sharingom

Příspěvek od TonyKa »

dlhe_pole píše:oki, odpoviem Ti protiotazkami

1, preco si odkazany na nejaky rusky server , si socialny pripad, nedokazes si normalne zaplatit nejaky balicek ?
2, ked uz chces okradat, preco nemas snahu skusat a nieco sa naucit aj sam
3, preco ked to nezvladas sa proste na to nevykasles a nezaplatis si to legalne

a vseobecna otazka...
kua preco sme my slovac a czech taky drbnuti ze sa snazime za kazdu cenu so vsetkym vydrbat, vsetko si svojpomocne porobit atd atd..
preco nevyhladame a nedame zarobit ludom ktory su v tom doma - teda odbornikom ?
Miesto toho svoj cas marnime hladanim a vyplakavanim po forach...
no moj myli;
1, nie su vsetky zazobany ako ti, ale ked legalne odrb... a to im prejde, preco ja nie?
2, povedz kde byvas, potrebujem tvoj prijimac, mam snahu a odvahu sa nieco naucit
3, ked si takovy IQ - odbornik preco si na tom foru a "davas taketo odborne rady", chces aby ti niekdo za to zaplatil? ja sa snazim nieco naucit a preto potrebujem poradit (a myslim ze nie som sam), nepotrebujeme deptaka, ktory sa mysli ze je genius.

vies co, ak nevies a nechces poradit tak odpal. nechaj priestor ludom ktory to chceju.
ako hovoris; nemarni zbytocne svoj IQ cas
citat: "kua preco sme my slovac a czech taky drbnuti ze sa snazime za kazdu cenu so kazd(vsetk)ym vydrbat"
tatino píše:dp- nemam ta rad ale mimoriadne s tebou suhlasim :smoke: --- keby ste neboli taky tupci a nevychvalovali sa s tym kade tade mohlo vam to isť doteraz stabilne -- dnes sa už aj upratovačka dokaže pripojit na ukrainu [-X -- kup si kartu a zaplat balik --- :book:
ahhh, dalsi IQ

moj boze, nechapem, ci su uz vsetky normalny ludia zmagorili, alebo su tito vynimky :o kam to spejeme ??? :cry:
Uživatelský avatar
dempsey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 16.červen 2007 - 21:44

Re: problem so sharingom

Příspěvek od dempsey »

******

Ešte zatiaľ neprišli ani tie časy keď si prorokoval že Irdeto nepôjde v UNI čítačkách a ako vieme idú v UNI aj M7 / akože UNIblock / a tak je v dohľadnej dobe rovnako nereálne aby si shitlink ochránil svoj prémiový obsah.
Ak skapú nejaké servery tak len tie ktoré patria im a to preto lebo koudelka doteraz nepochopil ako to že veľké servery fungujú. Po čase keď mu to doklapne a prizná stav v akom sa nachádza celé slávne Irdeto voči možnostiam akože Ready certifikovaným boxom mu nezostane nič iné ako sa odhlásiť zo systému a neobťažovať sa ďaľšími pokusmi o vyššie zabezpečenie

Mimochodom ako sa Ti darí v práci ? :D
Televízor - veľký..:::..sat prijímač - malý..:::..bicykel - nemám..:::..pes - stredný..:::..lyže - nepoužívam. ------------------- Skylink nebrat - je to podvodník s DPH
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: problem so sharingom

Příspěvek od dlhe_pole »

Lacike
dempsey píše:
Ešte zatiaľ neprišli ani tie časy keď si prorokoval že Irdeto nepôjde v UNI čítačkách a ako vieme idú v UNI aj M7 / akože UNIblock / a tak je v dohľadnej dobe rovnako nereálne aby si shitlink ochránil svoj prémiový obsah.
aleba, a v ktorej ze citacke UNI ide nova hellas, alebo digiturk ?
a podobnost ? no .. to je presne ten isty typ pairingu aky skylink uz pouziva u dotovanych prijimacoch..
dobre dame iny typ, austriasat HD ktory nie je hard paired, ale pouziva owercrypt so stupidnym 3DES "iba" 16 byte klucom ktoreho prekonanie metodou brute force by trvalo minimalne 2 ludske zivoty...
to neni surflock chlape modransky, ktory obides cachovanim a spajanim serverov so selekciou na sidy... toto je vyssi level, a smutne je ze u nas kazdy sere na to - ved naco si lamat hlavu, mame tu ukrajinske servery za 5 dolacov, ktore mozno v reale ani nevlastnia karty, ale ich len resharuju od nasich ludi vymenou za nieco ine - trebars sky italiu
Mimochodom ako sa Ti darí v práci ? :D
dik za optani.. ujde to, samo ze to nie je ako po vypnuti analogu, ale po zvyseni vykonu krizavy a presunu plustelkoveho muxu zo zastrania je to v okoli chytatelne na beznu antenu bez predzosilnovaca, to jest 25 tv kanalov aj s ich info a na vyvysenych miestach idu aj 2 cz muxy.. a v satelitoch ? len opravy prevazne starych suniek, openboxy a opensaty..

ale ty sa pochval.. pocul som ze kopes za noveho konika :D tak pamataj:" koho chlebik papas toho pesnicku musis spievat " :D :D

BTW: a inak sa dobre bavim na tych tvojich hlodoch na http://lufteran.mozello.ru/ .. sprvu som myslel ze to je tutoky vecny moj rival ze kysuce, ale styl aj ked v hodnej miere napodobnujes moje vyrazy, Ta prezradi :D :D
drzim palce, len tak dal..
Uživatelský avatar
dempsey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 16.červen 2007 - 21:44

Re: problem so sharingom

Příspěvek od dempsey »

Je to tak. Ja mám nového koníka / už asi tri roky / , len škoda že Tvoj staronový koník Ti za pár mesiacov nebude môcť dať žiadnu robotu a tak bude zase parabola plná odpovedí na jeho príspevky v štiplavom tóne ako za stara.
Hold vitamíny svoj potenciál stratia na Slovensku po poslednej prerábke kusov predaných pred troma rokmi, pretože nepoznám nikoho kto by to bol ochotný kúpiť nové v tejto dobe

Intenzita toho ako sa zapájaš do spamovania na tomto fóre jasne naznačuje ako si silno vyťažený v práci a tak si teda počkám ako sa budeš vyjadrovať na svojho chlebodarcu potom - teda znova :-)
Televízor - veľký..:::..sat prijímač - malý..:::..bicykel - nemám..:::..pes - stredný..:::..lyže - nepoužívam. ------------------- Skylink nebrat - je to podvodník s DPH
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: problem so sharingom

Příspěvek od dlhe_pole »

dempsey píše:Je to tak. Ja mám nového koníka / už asi tri roky / , len škoda že Tvoj staronový koník Ti za pár mesiacov nebude môcť dať žiadnu robotu a tak bude zase parabola plná odpovedí na jeho príspevky v štiplavom tóne ako za stara.
Hold vitamíny svoj potenciál stratia na Slovensku po poslednej prerábke kusov predaných pred troma rokmi, pretože nepoznám nikoho kto by to bol ochotný kúpiť nové v tejto dobe
ooj, keby ma mali vitaminy zivit tazko by som ja veru dychal.. slovac je setrna a ma dat 14 € do prerabky a 5 do postovneho, no to bude radsej kukat na mrznuce HD-cka.. ono totiz kazdy cakal ze za tu almuznu co ta prerabka stoji, ze mu clovek da aj setting, rozbeha sharring na rusov a prilozi k tomu 30 stranovy vyklad o enigme
Intenzita toho ako sa zapájaš do spamovania na tomto fóre jasne naznačuje ako si silno vyťažený v práci a tak si teda počkám ako sa budeš vyjadrovať na svojho chlebodarcu potom - teda znova :-)
heh... ja uz som stary na robotu.. mlady uspesne zmaturovat tak nech maka, ma pľac, vybavenie, klientelu po mne, co viac moze chciet ?
no a ja uz tu budem len zdr*kavat hnilov cakajucich na pecene holuby letiace rovno do huby a hladat s***vene algo na conax hw pairing ma**osatu a podla reakcii vidis ako sa mi dari :D
Uživatelský avatar
dempsey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 16.červen 2007 - 21:44

Re: problem so sharingom

Příspěvek od dempsey »

No s Tebou to je stále rovnaké :-)
Keďže vytváraš neustále nové nicky myslíš si že to isté robia aj ostatní, avšak spoznať Ťa podľa toho ako píšeš je naozaj jednoduché. Na druhej strane nemáš vôbec talent na to aby si odhalil kto nazaj píše na ktorom mieste a tak sa o to pokúšaš štýlom pokus-omyl.
Nakoniec aj ten akože blog ktorý si evidentne založil od jedu pretože Ťa konečne Luterán začal u seba mazať svedčí o tom, že fakt nemáš do čoho kopnúť a zároveň to prináša viac svetla okolo Tvojej pomýlenej osobnosti.
Za to že si sociopat naozaj nemôžeš. Môže za to Tvoje okolie už od detstva. Blbé na tom je že s tým otravuješ dve republiky a pár ľudí to možno s Tebou aj baví a to len preto, aby bolo čo čítať :D

Inak čo sa týka témy: Do dvoch rokov sa naozaj nikto nemusí obávať že by prišiel o svoje ťažko zarobené peniažky ktoré posiela "ruskému " serveru. To skôr dostane Eviso padáka. Takže tak ako si predpovedal koniec sharingu shitlinku pred štyrmi rokmi dopadnú aj terajšie Tvoje predpovede, pretože neni vôbec dôležité ako to je v Turecku, Rakúsku alebo v Azerbajdžane. V ČSSR je to takto a dlho to takto aj ostane :-)
Televízor - veľký..:::..sat prijímač - malý..:::..bicykel - nemám..:::..pes - stredný..:::..lyže - nepoužívam. ------------------- Skylink nebrat - je to podvodník s DPH
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: problem so sharingom

Příspěvek od dlhe_pole »

dempsey píše:No s Tebou to je stále rovnaké :-)
Keďže vytváraš neustále nové nicky myslíš si že to isté robia aj ostatní, avšak spoznať Ťa podľa toho ako píšeš je naozaj jednoduché. Na druhej strane nemáš vôbec talent na to aby si odhalil kto nazaj píše na ktorom mieste a tak sa o to pokúšaš štýlom pokus-omyl.
Nakoniec aj ten akože blog ktorý si evidentne založil od jedu pretože Ťa konečne Luterán začal u seba mazať svedčí o tom, že fakt nemáš do čoho kopnúť a zároveň to prináša viac svetla okolo Tvojej pomýlenej osobnosti.
Za to že si sociopat naozaj nemôžeš. Môže za to Tvoje okolie už od detstva. Blbé na tom je že s tým otravuješ dve republiky a pár ľudí to možno s Tebou aj baví a to len preto, aby bolo čo čítať :D
vidis o5 a zas si ma utvrdil v tom ze sa nemylim. napodobnit sa da hocico, ale podton ostava.. a o tom sociopatovi by sa dalo hoodne diskutovat sucdiac podla tvojich niekolkych nickov na parabole, ktore sa daju lahko dokazat a urcite mas aj tu zopar, lenze tu ta kamos z hornak zakryje 8)


Inak čo sa týka témy: Do dvoch rokov sa naozaj nikto nemusí obávať že by prišiel o svoje ťažko zarobené peniažky ktoré posiela "ruskému " serveru. To skôr dostane Eviso padáka. Takže tak ako si predpovedal koniec sharingu shitlinku pred štyrmi rokmi dopadnú aj terajšie Tvoje predpovede, pretože neni vôbec dôležité ako to je v Turecku, Rakúsku alebo v Azerbajdžane. V ČSSR je to takto a dlho to takto aj ostane :-)
jasne.. HOWK dohovorela novodoba Sibyla z CSSR :D .. vsade sa zmraka so sharingom len u nas svita na lepsie zajtrajsky .. inak na com ficis ?? :D
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: problem so sharingom

Příspěvek od revis »

Vy dvaja sa v noci skaramentsky nudite.
Zdielanie si myslim,ze bude fungovat a dost dlho.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: problem so sharingom

Příspěvek od marecek29 »

Co to je za skin?Kde to sezenu?(Bluepeer image?)
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: problem so sharingom

Příspěvek od revis »

ano, BP 2.3
dan010
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 20.březen 2011 - 14:20

Re: problem so sharingom

Příspěvek od dan010 »

Tak jsem také zkusil TVboom a fakt hrůza pořád se to seká. Nemá někdo tip na nějaký jiný server za podobnou cenu, který funguje?
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: problem so sharingom

Příspěvek od marecek29 »

dan010 píše:Tak jsem také zkusil TVboom a fakt hrůza pořád se to seká. Nemá někdo tip na nějaký jiný server za podobnou cenu, který funguje?
Levny veci nefunguji.
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: problem so sharingom

Příspěvek od ulmus »

Veru tak. Daj o $ ci 2 viac a nemas tieto problemy.
Kradnete a este aj to chcete mat lacnejsie. Kam ten svet speje. :D

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
amadeus
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 168
Registrován: 11.duben 2015 - 6:12
satelitni prijimac: VU+ Uno 4K SE

Re: problem so sharingom

Příspěvek od amadeus »

Zdravím pánové,potřeboval bych pomoc s nastavení sdílení s venku.Mám HD BOX 7110 HD.
Stahnu nový fw,naistaluju,nainstaluju plugin a co dál,kde co nastavit?Mám info od server:IP,port,caid,jméno a heslo.
Budu velmi vděčný za každou radu.Děkuji.
VU+ Uno 4K SE, AB IPBox Prismcube twin tuner
luna
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 206
Registrován: 05.červenec 2008 - 9:55

Re: problem so sharingom

Příspěvek od luna »

záleží jaký plugin chceš konfigurovat ...jde jich použít hafo
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“