USB kľúč

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
dubacisko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 13.červen 2008 - 19:58
satelitni prijimac: VU+ SoloSE v2
Bydliště: HC

USB kľúč

Příspěvek od dubacisko »

Ahoj,

mám HDbox9105 a enigmu2 PKT hyperion v4 z usb kľúča vzadu. Keď pripojím do predného usb hocijaký kľúč tak ho e2 vidí - napr. Kingston SD reader - ale keď naň kliknem, nevidím žiadny obsah. Poradíte mi, či treba ešte niečo nastaviť?. Nahrávanie mám nastavené na NAS, to všetko funguje, len keď chcem nejaké fotky, alebo hudbu z kľúča prehrať, tak by sa mi to hodilo.
Ďakujem
VU+ SoloSE v2 Dual VTi 15.0.0, VU+ Zero,
Multifocus 85 @28,2°E+23,5°E+19,2°E+16°E+13°E+9°E+4,8°E+1°W
Uživatelský avatar
stupel2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 03.březen 2007 - 16:42
Bydliště: TT

Re: USB kľúč

Příspěvek od stupel2 »

Ajojte,poradil by mi niekto konkretny typ usb kluca a aku velkost aby tam bez problemov nahral timeshift aspo 3 hodiny.Dakujem :thankyou:
VU+DUO,500 GB HDD,VTI 6.0.5
IP BOX4OOS,Neumo 2.13.6.slon7.HDD 160GB
HD Box 9105+,sietovy HDD 1TB
Ariva 202E
vaskos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 06.únor 2014 - 8:02
satelitni prijimac: Zgemma H7S
Bydliště: Ruzomberok

Re: USB kľúč

Příspěvek od vaskos »

Na original firmwari HDBOXu je maximum 120min, na enigme neviem. Kazdopadne je vhodny co najrychlejsi USB z kapacitou minimalne 4GB, optimum 8GB a viac ak chces aj nahravky. Pri dnesnych cenach o nic nejde. Kazdopadne vsak nerozumiem pouzivaniu USB na timeshift, nakolko ako vsetci dobre vieme kazde USB ma obmedzeny pocet zapisov (radovo samozrejme niekolko desiatok tisic) no pouzitim timeshiftu sa zapisuje nanho takmer permanentne.

Mne takto odislo nove A-Data USB asi po dvoch tyzdnoch automatickeho timeshiftu. Teraz uz pouzivam USB timeshift len v rezime "manual" (aby som mohol aspon pozastavit vysielanie ked treba) aby permanentne nezapisovalo. Vyhodnejsie sa mi javy timeshift na sietovy disk alebo aspon USB HDD.
Zgemma H7S , Monoblok Quad DiWay Astra 1A 19,2 + Astra 23,5 GIBERTINI 80E AL parabola, Hydra 35 DVB-T2
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“