Padanie enigmy na HD kanale

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
skipyhdbox
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 14.březen 2012 - 21:27

Padanie enigmy na HD kanale

Příspěvek od skipyhdbox »

Mám záhadný problém s FS9105+ . Jedná sa o nový kus prímača so sw 2.11.90 loader 7.26. S originálnym Fw prímač normálne OSCAMom dekóduje SD aj HD kanály z 23,5 aj 19.2. Nakoľko mi viac vyhovuje E2, nahral som si na 2 gb flash-ku Pkt Hyperion4 a klasickým spôsobom spustil v zadnom USB. Na SD kanáloch bezproblémovo beží, vrátane decode z karty, prípadne zo zdielania v domacej sieti. Pri prepnutí na HD kanál, E2 po cca 10-20s spadne (nie do zelenáča ), ale tak, že na displayi zostane nápis 7.26. Robí to aj na fta HD kanáloch, čiže chybu OSCAMu nepredpokladám. Otestoval som viaceré verzie Hyperionu (2,3,4), PKT Nebula 3, aj nejaké HDMU a ešte aj druhú flash-ku. Vždy však E2 na HD kanály padne. Niekde tu na fóre som čítal, že to može robiť nastavené rozlíšenie. Ani zmeny tohto však nič nezmenili, len sa mi zdá, že pri 720p/50hz vydrží najdlhšie. Už naozaj neviem, čo ešte skúsiť, lebo by som E2 chcel používať. Neriešil niekto podobný problém?
SF4008
pobox
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 151
Registrován: 31.prosinec 2006 - 17:11

Re: Padanie enigmy na HD kanale

Příspěvek od pobox »

DM5XX & Original image + GP3 plugin - skin Kerni HD1 (by Gemini & advanced conf)
VuZero & Hyperion image
skipyhdbox
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 14.březen 2012 - 21:27

Re: Padanie enigmy na HD kanale

Příspěvek od skipyhdbox »

Díky za tip. Už fungujú aj HD-čka.Neviem síce čo presne pomohlo (zmena fw. alebo loadera?) , ale nahral som s podržaním UP fw. 2.11.77 čiže mi zmenilo aj loader na 7.27 .
SF4008
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“