E2 PKT Hyperion - nechtěné spouštění

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Mousak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 19.červenec 2011 - 21:58

Re: E2 PKT Hyperion - nechtěné spouštění

Příspěvek od Mousak »

Zrealizoval jsme provizorní, ale myslím, že pro tuto chvíli i konečné řešení problému s automatickým puštěním v 8:00 z DeepStandby.
Nastavil jsem v hyperionu 4.5 v pluginu automatického usínání do DeepStanby, aby stroj startoval z hlubokého spánku do Standby, když se pak automaticky pustí v 8:00, přijímač nastartuje do Standby. Ve stejném pluginu jsem pak nastavil, aby se přijímač vypnul ze Standby do DeepStandby v 8:05 a to každý den v týdnu. Stroj se tedy zase hezky uspí do hlubokého spánku.
Možná to vypadá složitě, ale nic lepšího jsem nevymyslel.
Takže asi tak, třebas to někomu taky pomůže...
pobox
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 151
Registrován: 31.prosinec 2006 - 17:11

Re: E2 PKT Hyperion - nechtěné spouštění

Příspěvek od pobox »

ano, ano - napr. aj ja som to zatial skusal tak nejak podobne

medzi plugin-mi som si tiez vsimol spominany plugin "DeepStandby" a skusal sa s nim pohrat, ale tiez sa mi (v rychlosti) zatial nepodarilo dosiahnut lepsi efekt (teda napr. priame zrusenie toho startovania o cca 8:00)
DM5XX & Original image + GP3 plugin - skin Kerni HD1 (by Gemini & advanced conf)
VuZero & Hyperion image
Mousak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 19.červenec 2011 - 21:58

Re: E2 PKT Hyperion - nechtěné spouštění

Příspěvek od Mousak »

Kdyby šel odstranit tento plugin automatického DeepStandby, tak bychom věděli zda je to v něm. Nějaká stará verze E2 (HDMU nebo Nebula3) mě to každodenní startování nedělala, takže myslím že je to buď v hyperionu nebo v nějakém základním pluginu, který nejde z menu normálně odstranit. Zkoušel jsem verzi 3, 4 a nyní i 4.5.
Mousak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 19.červenec 2011 - 21:58

Re: E2 PKT Hyperion - nechtěné spouštění

Příspěvek od Mousak »

Tak jsem se po delší době malinko vrátil k problému autom.spuštění PKT z hlubokého spánku. Sledoval jsem fórum na pkt-teamu, konkrétně toto vlákno: http://www.pkteam.pl/viewtopic.php?f=59&t=6793&start=60 a tam to taky řešili. Chwoodrot tam radil: "Není-li nastaven žádný časovač, přijímač bude mít toto chování. Řešením je nastavit časovač. Jednou jsem to udělal, a toto chování přijímače jsem zastavil". Akorát na závěr poznamenal " že nezáleží na tom, zda přijímač bootuje PKT, HDMU, nebo Fortis". To mě tedy z originálu fw nedělá.
Nechce se někomu kdo má HdBox9105 a usb PKT E2(4.0 apod) odzkoušet jestli se po nastavení časovače bude opět pravidelně budit z hlubokého spánku?
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“