HDbox 9105+ PVR memory leak v2.11.34 FW

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
vaskos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 06.únor 2014 - 8:02
satelitni prijimac: Zgemma H7S
Bydliště: Ruzomberok

HDbox 9105+ PVR memory leak v2.11.34 FW

Příspěvek od vaskos »

Ahojte

Hdbox po dlhsom sledovani zacal mat spomalene reakcie. Nacitanie menu kanalov trva napr 10-15 sekund , prepnes kanal na treti pokus a podobne. Myslel som ze to moze byt oscamom , no opak je pravda.

Zacal som patrat po pricine a zistil som ze pokial mam na boxe namapovany sietovy disk (share na windows 7 ) tak sa box zahlti tak ze volna pamat je 1-2MB. Vsetko na prvy pohlad je v poriadku - oscam koduje , no pozornejsiemu neunikne ze nieco nieje OK. Pokial odpojim sietovy disk , tak FREE pamat ide okamzite hore na 50 MB a reakcie boxu su v norme.

Na network drive mam nastaveny timeshift + nahravanie. Ziadne dalsie pluginy okrem oscamu tam nebezia. Tovarenske nastavenie som samozrejme tiez dal , neviem si uz poradit. Druhy FW nechcem moc davat lebo 2.11.87 s ktorym som to kupil mi mrzol v stand by rezime - pomohol len tvrdy restart. 2.11.34 sa zatial ukazuje ako najstabilnejsi.

podla mna nieje normalne ze mount network disku zhltne polovicu pamate. Neviem ci je to samba protokolom ci cim. Dik za Vase hinty.

edit : robi to aj najnovsi 2.11.90.20, no aspon nemrzne ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zgemma H7S , Monoblok Quad DiWay Astra 1A 19,2 + Astra 23,5 GIBERTINI 80E AL parabola, Hydra 35 DVB-T2
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“