Zamrzání Hdboxu 7119

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honk76
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 22.srpen 2010 - 16:52

Zamrzání Hdboxu 7119

Příspěvek od Honk76 »

Takže abych to zkrátil celé,pokud se někomu nepřihodilo to samé,kamarád má hdbox 7119,a začalo to tím že mu odešel optibox anaconda po 4 letech,nešel zapnout,neřešilo se to objednal jsem mu nový hdbox 7119 a tím vše začalo.

Do boxu jsem nahrál firmware 2.11.34(mám ho ve více boxech a funguje tak nějak stabilně) + továrko atd.
Dále jsem vše nastavil,naladil kanály,srovnal atd.
Použil jsem plugin který používám k tomuto firmware,použit MCAS + karta ice skylink

Vše proběhne v pořádku,u mě vše 1 den fungovalo.

Dal jsem přijímač k němu týden bez problémů,a po týdnu začal přijímač zamrzávat,až ho asi 5x odpojil od el.sítě a najednou er.70

Přijímač jsem přivezl domů,přes com port jsem vyčistil var dal na flash,firmware jsem tam nahrál,vše proběhlo ůspěšně,
U mě 2 dny byl místo hlavního boxu v obyváku(má paní má zlomenou nohu byl plně vytížen)
Nevznikl žádný problém.

Přijímač jsem opět odvezl k němu a řekl mi že to hodně kostičkuje a vypadává zvuk když prší,po změření paraboly,která míří těsně podél stromu,který během let vyrostl.Nebyl signál ůplně super ale dobrý,abych toto vše vyloučil odpojily jsme dceru v pokoji,a připojily tento box na společný sat.rozvod

A během hodiny se to začalo projevovat znovu,kostičkování,výpadky zvuku atd.až zamrl a po odpojení z el.sítě opět er.70

Takže domů vše znovu,opět u mě 1 den šel.

Při další navštěvě kamaráda,jsme sundali jeho TV Toshiba cca 1 rok stará,vyměnily všechny hdmi kabely,vše zkontrolovali,vše v pořádku.+ výměna přepěťové ochrany za novou.

A takže jsme opět vše zapojily,a do dvou dní er.70

Opět přehráno,u mě opět 6 hod test vše v pořádku

Vzal jsem můj Hdbox 9105 starší verzi - který mi jde 2 roky doma - zapojil u něj po 10 minutách zamrzl.Odpojen vzal jsem ho domů a šlape už týden.

Takže jsem ten jeho nový Hdbox znovu celý předělal poctive zapojil u něj,vše šlo jen tak jsem vypnul TV ovladačem,poté jsem chtěl vypnou box,nešel,zapl jsem TV tam tma.Šel vypnou pouze podržením dlouhého stisku.Vzdal jsem to.

A teď otázka,již se mi stalo že moje starší TV Sharp vytěžovala DM500HD V2 přes hdmi při zapnutí procesor na 100% nějaký proce b_event při vypnutí TV z el.sítě najednou DM 2% vytížení,TV jsem vyměnil za novou a bez problémů.

Nemáte někdo nějakou radu co s tím,odzkoušl jsem to na jeho TV na všechny hdmi a dělá to na všech,zkusily jsem víc kabelů i 10m a stále to samé?Reklamovat TV?Jiné zařízení DVD přehrávač přes hdmi bez problémů,apple TV taky funguje normálně.
Uživatelský avatar
warkiller
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 28.únor 2011 - 20:59

Re: Zamrzání Hdboxu 7119

Příspěvek od warkiller »

Ta Toshiba TV a HD-BOX si zjavne nesadli...nejaka vzajomna averzia tam asi bude
mozno este skusit na HD-BOXE zmenit rozlisenie alebo refresh rate 1080i/1080p/720p 50/60Hz.
SAT-HD:VU+DUO, HD-BOX 7119, Ariva 200HD, Tevii S660 (USB tuner),
SAT-SD: Pace MSS1000(analog), Echostar AD3600IP, Openbox X540/X820, DM500S
Paraboly s motorom:Gibertini 100cm + SG2100A+IBU,Offset 140cm + Opticum 3800+IBU, PF180cm+A/E+Invacom QDF-031
Paraboly Multifocus: Maximum E85+8xLNB
Uživatelský avatar
Honk76
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 22.srpen 2010 - 16:52

Re: Zamrzání Hdboxu 7119

Příspěvek od Honk76 »

Zkoušeno vše žádná změna


Odesláno z mého iPhone 5S 32GB přes tapatalk
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“